en
Feedback
идрак

идрак

Open in Telegram

📈 Analytical overview of Telegram channel идрак

Channel идрак (@idrak_m) in the Russian language segment is an active participant. Currently, the community unites 11 014 subscribers, ranking 4 720 in the Politics category and 59 347 in the Russia region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 11 014 subscribers.

According to the latest data from 23 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -66 over the last 30 days and by 0 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 61.00%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 27.17% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 0 views. Within the first day, a publication typically gains 2 993 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 0.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as идрак, комик, орнамент, lokal, идрака.

📝 Description and content policy

Channel description not provided.

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 24 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Politics category.

11 014
Subscribers
No data24 hours
-137 days
-6630 days
Posts Archive
Repost from N/a
Сегодня сольный концерт у Лёши Суворова! Он 3 года активно выступал и писал шутки в Варшаве, и вот впервые будет снимать концерт для ютуба!! Приходите обязательно, на разогреве Ян Липай и Паша Кривец Вот ссылка на концерт: https://fienta.com/pl/suvorovtour2006-187599 Прикрепляем подборку веселых фото Леши

очень советую, кто в Варшаве

Repost from N/a
Теперь все выпуски «Гутарок» и «Низких умов» можно послушать на спотифае! Будете слушать? Было бы круто, если да
Теперь все выпуски «Гутарок» и «Низких умов» можно послушать на спотифае! Будете слушать? Было бы круто, если да

mirzalizade.com приходите если в этих городах
+1
mirzalizade.com приходите если в этих городах

Подробности

давайте смотреть НИЗКИЕ УМЫ 8 | Боня, Штефанов, Зеленский, Папа Римский и Трамп, Яшин, Иванченко, Лукашенко https://youtu.be/M7Y3xMcb7fA

последние Низкие умы и Lokal live с Незлобом тут: https://www.patreon.com/cw/lokal_ https://boosty.to/lokal/

привет! сегодня снимаем новый выпуск «друзей по переписке». в прошлый раз вы написали классные письма (скоро выйдет на ютуб)
привет! сегодня снимаем новый выпуск «друзей по переписке». в прошлый раз вы написали классные письма (скоро выйдет на ютуб) Большая просьба! Нам нужно одно-два письма не про секс и не про отношения (мы поняли, ваша личная жизнь, словно торнадо, окей) Напишите про дружбу, про родителей, про экзистенциальный кризис, что хотите. Но помните, что пишите в комедийное шоу! Времени мало! Пишите скорее вот сюда: @WriteLettersForFriends

кто завтра в Берлине - приходите проверим мысли шутки манифесты https://potalonu.com/events/a0a75fc4-8f2e-44b4-9b3f-9688e406f
кто завтра в Берлине - приходите проверим мысли шутки манифесты https://potalonu.com/events/a0a75fc4-8f2e-44b4-9b3f-9688e406f2da

у Гарика концерт вышел! посмотрите на всех площадках (ютуб) https://youtu.be/UU7pG0oIr_M?is=BOlRgwHMUH48aHRG

проверка материала в Берлине. приходите https://potalonu.com/events/ddf4eae6-6cc8-4677-b47a-3a943117325a

Repost from N/a
Когда Идрак один в клубе, он не закрывает дверь туалета
Когда Идрак один в клубе, он не закрывает дверь туалета

у нас кстати клуб в Польше. Lokal приходите на разные шоу. а это наш тг-канал

Третий Рейх всегда где-то рядом со мной жесть
Третий Рейх всегда где-то рядом со мной жесть

Repost from идрак
НИЗКИЕ УМЫ 4 | Ургант, Мадуро, Бэкхем, Капустин и другие| Идрак и Паша Кривец обсуждают людей https://youtu.be/Gss6QZEZjnQ

напоминаю, единственная правда про Дениса Капустина

Repost from КРИВЕЦ
Совсем забыл сюда написать, что у нас вышел новый выпуск «Низких умов». Выпуск хороший, людям нравится
Совсем забыл сюда написать, что у нас вышел новый выпуск «Низких умов». Выпуск хороший, людям нравится

идрак - Statistics & analytics of Telegram channel @idrak_m