uz
Feedback
идрак

идрак

Kanalga Telegram’da o‘tish

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali идрак analitikasi

идрак (@idrak_m) Rus til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 11 014 obunachidan iborat bo'lib, Siyosat toifasida 4 720-o'rinni va Rossiya mintaqasida 59 347-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 11 014 obunachiga ega bo‘ldi.

23 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -66 ga, so‘nggi 24 soatda esa 0 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 61.00% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 27.17% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 0 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 2 993 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 0 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent идрак, комик, орнамент, lokal, идрака kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Kanal uchun tavsif kiritilmagan.

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 24 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Siyosat toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

11 014
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
-137 kunlar
-6630 kunlar
Postlar arxiv
Repost from N/a
Сегодня сольный концерт у Лёши Суворова! Он 3 года активно выступал и писал шутки в Варшаве, и вот впервые будет снимать концерт для ютуба!! Приходите обязательно, на разогреве Ян Липай и Паша Кривец Вот ссылка на концерт: https://fienta.com/pl/suvorovtour2006-187599 Прикрепляем подборку веселых фото Леши

очень советую, кто в Варшаве

Repost from N/a
Теперь все выпуски «Гутарок» и «Низких умов» можно послушать на спотифае! Будете слушать? Было бы круто, если да
Теперь все выпуски «Гутарок» и «Низких умов» можно послушать на спотифае! Будете слушать? Было бы круто, если да

mirzalizade.com приходите если в этих городах
+1
mirzalizade.com приходите если в этих городах

Подробности

давайте смотреть НИЗКИЕ УМЫ 8 | Боня, Штефанов, Зеленский, Папа Римский и Трамп, Яшин, Иванченко, Лукашенко https://youtu.be/M7Y3xMcb7fA

последние Низкие умы и Lokal live с Незлобом тут: https://www.patreon.com/cw/lokal_ https://boosty.to/lokal/

привет! сегодня снимаем новый выпуск «друзей по переписке». в прошлый раз вы написали классные письма (скоро выйдет на ютуб)
привет! сегодня снимаем новый выпуск «друзей по переписке». в прошлый раз вы написали классные письма (скоро выйдет на ютуб) Большая просьба! Нам нужно одно-два письма не про секс и не про отношения (мы поняли, ваша личная жизнь, словно торнадо, окей) Напишите про дружбу, про родителей, про экзистенциальный кризис, что хотите. Но помните, что пишите в комедийное шоу! Времени мало! Пишите скорее вот сюда: @WriteLettersForFriends

кто завтра в Берлине - приходите проверим мысли шутки манифесты https://potalonu.com/events/a0a75fc4-8f2e-44b4-9b3f-9688e406f
кто завтра в Берлине - приходите проверим мысли шутки манифесты https://potalonu.com/events/a0a75fc4-8f2e-44b4-9b3f-9688e406f2da

у Гарика концерт вышел! посмотрите на всех площадках (ютуб) https://youtu.be/UU7pG0oIr_M?is=BOlRgwHMUH48aHRG

проверка материала в Берлине. приходите https://potalonu.com/events/ddf4eae6-6cc8-4677-b47a-3a943117325a

Repost from N/a
Когда Идрак один в клубе, он не закрывает дверь туалета
Когда Идрак один в клубе, он не закрывает дверь туалета

у нас кстати клуб в Польше. Lokal приходите на разные шоу. а это наш тг-канал

Третий Рейх всегда где-то рядом со мной жесть
Третий Рейх всегда где-то рядом со мной жесть

Repost from идрак
НИЗКИЕ УМЫ 4 | Ургант, Мадуро, Бэкхем, Капустин и другие| Идрак и Паша Кривец обсуждают людей https://youtu.be/Gss6QZEZjnQ

напоминаю, единственная правда про Дениса Капустина

Repost from КРИВЕЦ
Совсем забыл сюда написать, что у нас вышел новый выпуск «Низких умов». Выпуск хороший, людям нравится
Совсем забыл сюда написать, что у нас вышел новый выпуск «Низких умов». Выпуск хороший, людям нравится