en
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Open in Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Show more
Ukraine36 637The category is not specified
273
Subscribers
+224 hours
+67 days
+2130 days
Posts Archive
Repost from Didko Studio
📝Назва: Моя навичка Необмежена Гача 9999 рівня / My Gift Lvl 9999 Unlimited Gacha: Backstabbed in a Backwater Dungeon, I'm O
📝Назва: Моя навичка Необмежена Гача 9999 рівня / My Gift Lvl 9999 Unlimited Gacha: Backstabbed in a Backwater Dungeon, I'm Out for Revenge! 🎲Додано епізод: 02 з 12 🎬Жанр: #Фентезі #Пригоди #Екшн 📅Рік: 2025
Усі дубльовані епізоди: 01, 02
❗️Для перегляду необхідно підписатися на бібліотеку 📝Переклад: Yeskind 🎧 Робота зі звуком: Yeskind 🎙Ролі дублювали: Лайт - Nyawka Назуна - Balayansha Мей - Lianeli Джейк - Shiman Ґару - Дєд Покоївка в окулярах, Еллі - Dubr Покоївка червоноока - Venko Покоївка зеленоока, Аоюкі - Панна Кіча Покоївка фіолетовоока - HanniLector
Підтримати нас донатом: 💸monobank

комусь настільки какать не подобається, що аж відписався

добавила в пак

sticker.webp0.28 KB

photo content

сіла шрека на днях передивлятись і чисто кожного разу, коли віслюк відриває рота, шрек такий тіпа:
сіла шрека на днях передивлятись і чисто кожного разу, коли віслюк відриває рота, шрек такий тіпа:

щас впісяюсь, боже

вже другий день сміюсь з цього скріна
вже другий день сміюсь з цього скріна

Repost from Твій Дєд
З Кічанезом відос зробили 🤣

ніхто не зацінив жебу в трусах чи шо(

з днемб художника всіх причасних
з днемб художника всіх причасних

для лінивих

принесла вам новий відосік https://vm.tiktok.com/ZMAxoAyqh/

Voice message00:07

хоспаді, ці репліки виглядають неймовірно
хоспаді, ці репліки виглядають неймовірно

🤔

Repost from N/a
a real convo that happened to me on a train
+1
a real convo that happened to me on a train

одній жопі присвячується
одній жопі присвячується

давно в аніме не малювала шось\
давно в аніме не малювала шось\

Repost from КОРЖИК
Шо там, вже гарбузи понарізали? 🎃 Кічанез вже відчула вайбік, дивіться шо намалювала 😂
Шо там, вже гарбузи понарізали? 🎃 Кічанез вже відчула вайбік, дивіться шо намалювала 😂