en
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Open in Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel BootUse UA

Channel BootUse UA (@bootuse) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 12 836 subscribers, ranking 9 901 in the Technologies & Applications category and 4 650 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 12 836 subscribers.

According to the latest data from 22 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -59 over the last 30 days and by -5 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 66.26%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 34.67% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 8 508 views. Within the first day, a publication typically gains 4 452 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 58.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 23 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.

12 836
Subscribers
-524 hours
-67 days
-5930 days
Posts Archive
Гібридні інвертори Aninerel - майже близнюки Anenji, і схоже зроблені на одній фабриці. Але є маленька різниця. Навіть на мод
Гібридні інвертори Aninerel - майже близнюки Anenji, і схоже зроблені на одній фабриці. Але є маленька різниця. Навіть на моделі 4,2 кВт є 2 виходи - головний та другий. І в налаштуваннях можна зробити так, щоб в залежності від заряду батареї вимикався один з виходів (при роботі від батареї). Це дає змогу розділи споживачів на важливих та не дуже. Все інше - як і у Аненджи. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Kj5nTb

Знайшов інтеграцію для Home Assistant, яка може моніторити по блютузу різні BMS. Інтеграція BATMON у мене працює жахливо, тож від неї відмовився. А ця може автоматично виявляти батарею, і підбирати до неї протокол. Зі 100Balance працює, а от інверторну JK BMS не хоче. А мені хочеться якраз саме інверторну бмс моніторити. https://github.com/patman15/BMS_BLE-HA

Промокоди на станції: FBDW12 - промокод для F1200 FBDW24 - промокод для F2400 https://eu.fossibot.com/jafthdox
Промокоди на станції: FBDW12 - промокод для F1200 FBDW24 - промокод для F2400 https://eu.fossibot.com/jafthdox

На офіційній сторінці FOSSIBOT в фейсбук вчора з'явилась новина, що тепер станції F1200 також мають bluetooth і їх можна конт
На офіційній сторінці FOSSIBOT в фейсбук вчора з'явилась новина, що тепер станції F1200 також мають bluetooth і їх можна контролювати з додатка 𝗕𝗿𝗶𝗴𝗵𝘁𝗘𝗠𝗦. І пишуть, що можна спробувати код: Use code 𝗫𝗬𝗙𝟭𝟮𝟬𝟬 to get 𝗢𝗙𝗙 your purchase! Ви вже отримали свої F1200? Працюють з додатком? Посилання на європейський сайт: https://eu.fossibot.com/jafthdox

Для тих, хто не любить різні Fairy Light але хоче розфарбувати сірі дні зими, є ось такі коробочки на ESP32 з проектом WLED.
Для тих, хто не любить різні Fairy Light але хоче розфарбувати сірі дні зими, є ось такі коробочки на ESP32 з проектом WLED. 4 канали. До 15А струм. Напруги стрічок - 5-12-24В. Вбудований мікрофон. Працює з голосовим помічником Alexa. https://s.click.aliexpress.com/e/_c360zihP

Zoyi DQ-02 - LCR вимірювач + вимірювач опору батарей. ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач
Zoyi DQ-02 - LCR вимірювач + вимірювач опору батарей. ZOYI пішли далі і зробили в одному корпусі і LCR вимірювач і вимірювач опору батарей. Вимірює до 100В напругу. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4468zxR

Fnirsi HRM-10 вимірювач напруги та опору акумуляторів. Огляд на нього робив, вимірює ой як точно. Але! В інструкції до цього
Fnirsi HRM-10 вимірювач напруги та опору акумуляторів. Огляд на нього робив, вимірює ой як точно. Але! В інструкції до цього пристрою е написано, що не можна вимірювати ємність збірки (в іншому пристрою є така ремарка в доках). Додам від себе - вчора намагався виміряти хоч щоб при підключеній інверторній БМс JK. І HRM-10 казився, вимірював коректно лише напругу, опір - показував сову на глобусі. Як виявилось - сучасні бмс мають функції самодіагностики батарей, тож схоже що вони користуються такими ж методами вимірювання як у hrm-10 - опір вимірюється за допомогою частоти. Але поки що це припущення. Ось відповідь чому інверторні бмс вимірюють опір балансувальних проводів - самодіагностика. Як тільки відключив бмс- все виміряв. Така ж ситуація на 100balance, а розумна Daly на батареї Ctolity таких механізмів не має. Fnirsi HRM-10: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3gV2duD Аксесуари - https://s.click.aliexpress.com/e/_c43rb5SV

В пошуках балансира на 2 24В батареї знайшов ось таке. https://s.click.aliexpress.com/e/_c45sShVj Питання до вас - а ви балан
В пошуках балансира на 2 24В батареї знайшов ось таке. https://s.click.aliexpress.com/e/_c45sShVj Питання до вас - а ви балансири на Ліфепо послідовно з'єднаних використовуєте?

Wattcycle написали, що ситуація з логістикою покращується. І нагадали, що ще до 6 грудня у них будуть знижки, тож попросили н
Wattcycle написали, що ситуація з логістикою покращується. І нагадали, що ще до 6 грудня у них будуть знижки, тож попросили нагадати про це. І у них дійсно є непогана і популярна позиція - 100А*годинний з нерозумною бмс. Доставку роблять НП, вказуєте сво. адресу в Україні і кур'єр привезе. Вартість доставки у всіх, хто так робить приблизно однакова. 12V 100Ah: ₴7,540.00 https://is.gd/QOsA89 24 В 100 Аг: ₴15 582,00 https://is.gd/EQnlDh 12V 100Ah Міні Bluetooth: ₴10,053.00 https://is.gd/90PBCX Посилання на знижку для всього сайту: https://is.gd/I7KZHt Код знижки: BOOTUSEUA

Ось так хтось заробляє собі на кримінальну статтю. Реєструють адресу з однією зміненою літерою. Вказують номер та ім'я бабусі
Ось так хтось заробляє собі на кримінальну статтю. Реєструють адресу з однією зміненою літерою. Вказують номер та ім'я бабусі, якій 70 років. І пишуть рекламодавцям запити на отримання безкоштовних зразків. І посилання на мій канал дають. Заява в поліцію вже написана. Готуйте сраки.

Коротеньке відео про обрізання проводів на БМС. https://youtube.com/shorts/0kl0Zqct-oc?feature=share

Панове, а тут потрібна ваша допомога. Хто мав справу з недорогими EMF метрами? Помітив, що при працюючому інверторі Блютуз на
+1
Панове, а тут потрібна ваша допомога. Хто мав справу з недорогими EMF метрами? Помітив, що при працюючому інверторі Блютуз на бмс працює гірше, тож вирішив подивитись EMF метром на магнітні та електричні поля. На алі їх є, для прикладу ці два: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EoDEkZ https://s.click.aliexpress.com/e/_c2uAAmYt

Сонячний інвертор на два номінали акумів - 12в та 24В. Powmr POW-HVM4.2K-24V-D При 12В - потужність максимальна 2300Вт. При 2
Сонячний інвертор на два номінали акумів - 12в та 24В. Powmr POW-HVM4.2K-24V-D При 12В - потужність максимальна 2300Вт. При 24В - 4200Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4n94waH тут дешевше - https://fas.st/ItOLv Чому нема таких на 24 / 48В? І хто мав справу з таким? Як вони себе поводять?

Vtoman FlashSpeed 1000 - з польським промокодом BFPL40 купувати на склад Польща. Станція видає 1000Вт змінного струму. Ємніст
Vtoman FlashSpeed 1000 - з польським промокодом BFPL40 купувати на склад Польща. Станція видає 1000Вт змінного струму. Ємність 828 Вт*годин. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3B5rImd

Для тих, хто шукає станцію подешевше. До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро. І це найменша вартість станції такої потуж
+1
Для тих, хто шукає станцію подешевше. До 2 грудня VTOMAN 2200W 1548Wh за 449 Євро. І це найменша вартість станції такої потужності на сьогодні. Вихід 2200Вт 230В, 12В 10А, 100 type-c вихід. Є вхід DC 12-60В 400 Вт максимум, можна докупити батарею. Блютуза та вайфайки нема. Доставка в Польщу має бути безкоштовною. https://devtomancom.pxf.io/2axVeG

Ще у них з'явився такий девайс - FNIRSI 2D15P. Осцилограф, мультиметр, генератор. Тачскрін, кноб, кнопки. Діапазон до 100 МГц
Ще у них з'явився такий девайс - FNIRSI 2D15P. Осцилограф, мультиметр, генератор. Тачскрін, кноб, кнопки. Діапазон до 100 МГц, на одному каналі, на 2х - до 50. Мультиметр на 20000 відліків. Генератор до 10 МГц (зазвичай вказують частоту синусоїди). Але тут купувати не буду, якщо фнірсі дадуть, гляну що воно таке. Не дадуть - не гляну, бо давно закохався у Rigol. https://fas.st/MckaL

Fnirsi випустили LCR-ST2 - тестер LCR. ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/
Fnirsi випустили LCR-ST2 - тестер LCR. ПО вартості десь такий самий як і ZOYI LCR-MD2, який був на огляді - https://youtu.be/9LizDM84UtI.. По характеристикам - те саме. Але - є версія з додатковими щупами Кельвіна. І на фото є також калібрувальна плата, але в описі комплектації про неї тиша. Може ще є якісь відмінності, але для цього потрібно придбати і подивитись на нього ближче. Якщо купувати - став вподобайку. Якщо ні - невподобайку. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vm94aV https://fas.st/71E8Qg

Відео про CTOLITY 25.6 в першу чергу буде цікаве тим, хто його вже придбав. https://youtu.be/6B4uSp7c6E0
Відео про CTOLITY 25.6 в першу чергу буде цікаве тим, хто його вже придбав. https://youtu.be/6B4uSp7c6E0