en
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Open in Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel BootUse UA

Channel BootUse UA (@bootuse) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 12 836 subscribers, ranking 9 901 in the Technologies & Applications category and 4 650 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 12 836 subscribers.

According to the latest data from 22 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -59 over the last 30 days and by -5 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 66.26%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 34.67% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 8 508 views. Within the first day, a publication typically gains 4 452 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 58.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 23 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.

12 836
Subscribers
-524 hours
-67 days
-5930 days
Posts Archive
Підписники не дають розслаблятись. Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ? У кого є такий девайс, розкажіть, чи ти
Підписники не дають розслаблятись. Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ? У кого є такий девайс, розкажіть, чи тихо він працює? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3kAHPOt

Здивувався наскільки дорого коштують у нас 12В 50А*годин ліфепо4.. І здивувася, що хтось такі акуми купує. TOLITY CT050-12 12
Здивувався наскільки дорого коштують у нас 12В 50А*годин ліфепо4.. І здивувася, що хтось такі акуми купує. TOLITY CT050-12 12.8V 50Ah - 147$ з доставкою з Польщі. з промокодом буде дешевше. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3eJpIGt

Шок котент. Citolity 25.6В. Фото зсередини.
Шок котент. Citolity 25.6В. Фото зсередини.

Якщо ви любите Lifepo4 розрядити в 0 до спрацювання бмс, то у більшості випадків через 30-60 хвилин бмс знову вмикає ключі Ро
Якщо ви любите Lifepo4 розрядити в 0 до спрацювання бмс, то у більшості випадків через 30-60 хвилин бмс знову вмикає ключі Розряджання і зарядні пристрої її бачать. Але якщо не побачили, то можна запустити за допомогою блока живлення, з напругою, близькою до напруги заряджання. На зарядних пристроях в характеристиках пишуть мінімальну напругу при якій він побачить акум, наприклад у цього - 5В. У народного HTRC - 7В. Але десь є зарядні з функцією "0V". І поки що такого не знайшов. Знайдете - гукайте. https://s.click.aliexpress.com/e/_c301XPTT

А є тут хто, у кого ще до цих під нема 3Д принтера? 140$ з доставкою. Лєгєнда. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL
А є тут хто, у кого ще до цих під нема 3Д принтера? 140$ з доставкою. Лєгєнда. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL

Переможці: @Patrik_PWR

Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години. А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий -
Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години. А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А. Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний. Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh

LTE донгл поїде до когось ще сьогодні. Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума. А на алі цих
LTE донгл поїде до когось ще сьогодні. Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума. А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb

13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене. МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА! НП привезла під під'їзд. Якщо будете замовл
13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене. МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА! НП привезла під під'їзд. Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі. Корпус не розбірний, БМС 100А. Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 100А. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.

Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко
Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко інтегруються в Home assistant (і не тільки). АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В. Струм лише до 20А вимірюють. Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм. І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.

Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос. І п
Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос. І прикро, що їх зараз нема на нконі. Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт). А ще вони можуть віддавати струм 75А. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr

Переможці: @FC_PerfectO

Дивіться уважно також на промокоди продавців. Бо можна і продавця код і алі використати. На ранок 22.11.25 діють такі коди: К
Дивіться уважно також на промокоди продавців. Бо можна і продавця код і алі використати. На ранок 22.11.25 діють такі коди: Коди для України: BFLYSTOPAD03 - знижка 3 від 18$ BFLYSTOPAD04 - знижка 4 від 26$ BFLYSTOPAD09 - знижка 9 від 59$ BFLYSTOPAD20 - знижка 20 від 139$ BFLYSTOPAD30 - знижка 30 від 209$ Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ijhcW1

Якщо ви отримали дивний трековий номер типу UPDxxxxxxx, то для відслідковування можна скористатись цим сервісом. https://posylka.net/uk

https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин. І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах. Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП. От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так. Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.

От як у вас так виходить??? 382 бакси з доставкою зі складу Польща.. Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS І промокод на
От як у вас так виходить??? 382 бакси з доставкою зі складу Польща.. Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS І промокод на 50 баксів. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди. Фотки в коментах.

В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь. Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти. Вживані, а
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь. Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти. Вживані, акуми там мабуть ледве живі. І це далеко не сучасні зразки уокі-токі. Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм. Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.

Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело. Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є. І зн
Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело. Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є. І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна. Везти новою поштою чи меееестом.

Переможці: @arcadeg

Дали на огляд такий девай як миючий робот прибиральник. LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local. Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може. Відео коротке, сподівають, що вам сподобається. https://youtu.be/5IXgXepxoQc