en
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Open in Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel BootUse UA

Channel BootUse UA (@bootuse) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 12 840 subscribers, ranking 9 909 in the Technologies & Applications category and 4 656 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 12 840 subscribers.

According to the latest data from 23 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -63 over the last 30 days and by -4 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 66.08%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 35.86% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 8 482 views. Within the first day, a publication typically gains 4 603 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 58.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 24 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.

12 840
Subscribers
-424 hours
-127 days
-6330 days
Posts Archive
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс. І тут є навіть 1.0Vrms. https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс. І тут є навіть 1.0Vrms. https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj

І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2 Але SNAKOL BD2 дешевше зараз. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2 Але SNAKOL BD2 дешевше зараз. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx

У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2. Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві р
У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2. Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити. Відео про нього знайдете за пошуком - LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.

І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360. І його також можна кастомізувати
І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360. І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони. З ХА теж поки ще не працює. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER

Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани. Модель H401 H402. Годинник цікавий тим, що на ко
Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани. Модель H401 H402. Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак. Є також альтернативні прошивки. Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE. Така собі прикраса на робочий стіл. Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема). https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp

Регульований блок живлення ZK-10022. Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А. Потрібен блок живлення. І лише питання - нав
Регульований блок живлення ZK-10022. Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А. Потрібен блок живлення. І лише питання - навіщо такі великі напруги? Я колись тестував сонячний вхід зарядної станції напругою в 120В. Було діло. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4bbuTOB

14.10.2025 о 1й годині ночі на аліекспрес Brand Day. Пишуть, що знижки на всі товари, але можуть бути лише на окремі. ZHOVTUKR004 - 4 від 35 ZHOVTUKR08 - 8 від 69 ZHOVTUKR012 - 12 від 109 ZHOVTUKR025 - 25 від 209 ZHOVTUKR040 - 40 від 329

Як би не гнали на Фнірсі, але є у них круті родзинки. Наприклад, футляр для паяльника. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LD
Як би не гнали на Фнірсі, але є у них круті родзинки. Наприклад, футляр для паяльника. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LDuwWn

GMKtec K8 Plus. Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу. Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийс
GMKtec K8 Plus. Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу. Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре. Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник. Така бідося. GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv

Є у мене 2 плати JKESS BMS для батареї до 8 секцій та 200А. Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині. І зроблені дуже круто. Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти). Є плати комунікації, можна до інверторів підключати. Якщо коротко - плати круті, софт гівно. І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно. Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту. https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/jkess-bms-na-200a-8-elementv-IDZ6PcY.html

Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В. З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт. з 24В - 4200Вт. https://s.cl
Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В. З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт. з 24В - 4200Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ

Один за найпопулярніших товарів сьогодні, які купують на алі. Інверторна JK BMS. Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячни
Один за найпопулярніших товарів сьогодні, які купують на алі. Інверторна JK BMS. Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячних інверторів,я кі вміють спілкуватись з БМСками. Звичайні JK BMS майже не купують. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VL0IGL

Поспішив я порозпродувати свої акуми. Якщо ви шукаєте собі готовий невеликий акум і на місцевому маркеті не знайшлось нічого,
Поспішив я порозпродувати свої акуми. Якщо ви шукаєте собі готовий невеликий акум і на місцевому маркеті не знайшлось нічого, то в Європі можна купувати REDODO. Перевірена ТМ, можна брати. LiTime можна купувати, нормальні акуми. Вольт Польска не купуйте.

Регульоване джерело живлення до 70В 25А. Але для роботи потрібен ще блок живлення. . Вміє лише знижувати напругу. Сам користу
Регульоване джерело живлення до 70В 25А. Але для роботи потрібен ще блок живлення. . Вміє лише знижувати напругу. Сам користуюсь Riden RD6024, але схоже, що вони зараз надто дорогі. https://s.click.aliexpress.com/e/_c39fGYxv

Питають в коментарях, коли буде огляд на Rigol DHO804. Мабуть ніколи. Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення. Не
Питають в коментарях, коли буде огляд на Rigol DHO804. Мабуть ніколи. Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення. Не хакав, бо не розумію потреби в цьому (поки що). Коротше - сало, як сало, чого його пробувати.. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lwBubN

Є у мене дуйчик, якому 25 років. Пів стола займає, може тому й не люблю ним користуватись. А тут Fnirsi SAG-55. І наче недоро
Є у мене дуйчик, якому 25 років. Пів стола займає, може тому й не люблю ним користуватись. А тут Fnirsi SAG-55. І наче недорого. Але ж паяю я зараз мало. Панове, що ви скажете на тему компактного дуйчика? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3MsdMgJ

https://youtu.be/9LizDM84UtI Готово. Зробив огляд на LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 (не плутайте з МД1). Девайс дійсно хороший і однозначно стане популярним. В домашній лабі такий девайс займе достойне місце.

І знову покупці побігли на алі купувати сонячні інвертори, що мене трішки дивує. Anenrn 4.2 kW під батарею 24В. І ціна норм.
+1
І знову покупці побігли на алі купувати сонячні інвертори, що мене трішки дивує. Anenrn 4.2 kW під батарею 24В. І ціна норм. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EcbVk7

Переможці: @qqaaerat

УВАГА!!! Нагадую, акуми мають саморозряд, тож: 1) Не залишайте надовго розряджені станції та акуми. 2) не забувайте їх підзар
УВАГА!!! Нагадую, акуми мають саморозряд, тож: 1) Не залишайте надовго розряджені станції та акуми. 2) не забувайте їх підзаряджати на невеликій потужності хоча б раз у півроку.