es
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Ir al canal en Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram BootUse UA

El canal BootUse UA (@bootuse) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 840 suscriptores, ocupando la posición 9 909 en la categoría Tecnologías y Aplicaciones y el puesto 4 656 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 840 suscriptores.

Según los últimos datos del 23 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -63, y en las últimas 24 horas de -4, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 66.08%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 35.86% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 482 visualizaciones. En el primer día suele acumular 4 603 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 58.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 24 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Tecnologías y Aplicaciones.

12 840
Suscriptores
-424 horas
-127 días
-6330 días
Archivo de publicaciones
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс. І тут є навіть 1.0Vrms. https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj
ALIENTEK LT1 - ще один дуже схожий девайс. І тут є навіть 1.0Vrms. https://s.click.aliexpress.com/e/_c32lsCQj

І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2 Але SNAKOL BD2 дешевше зараз. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx
І зойка дуже схожа на SNAKOL BD2 Але SNAKOL BD2 дешевше зараз. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3hBcCEx

У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2. Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві р
У вівторок 21го жовтня о 21й годині до когось поїде LCR пінцет ZOYI ZT-MD2. Але одразу попереджаю, що у одного дядька криві руки і коли він його збирав, то погнув кнопки. ВОни працюють, але морально налаштуйте себе, що доведеться рано-чи пізно їх замінити. Відео про нього знайдете за пошуком - LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 Посилання на пінцет - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vZWoYn Умови - НП, повний перегляд відео і коментар, навіщо він вам потрібен.

І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360. І його також можна кастомізувати
І зовсім недавно у них з'явились Quantum Clock H407 - екран з роздільною здатністю 960*360. І його також можна кастомізувати - фоторамка, різні фони. З ХА теж поки ще не працює. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER PS. Чесно стирив у Квазіса. Дякую йому за такі цікаві штуки. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3JyKHER

Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани. Модель H401 H402. Годинник цікавий тим, що на ко
Є на алі така штукенція - годинник в якому використовуються невеликі екрани. Модель H401 H402. Годинник цікавий тим, що на кожен екран можна виводити будь-яке зображення, тобто кастомізувати на свій смак. Є також альтернативні прошивки. Керується по віфі за допомогою додатку IPSTUBE. Така собі прикраса на робочий стіл. Не Туя, і нема сумісності з ХА (може нема). https://s.click.aliexpress.com/e/_c31P9bFp

Регульований блок живлення ZK-10022. Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А. Потрібен блок живлення. І лише питання - нав
Регульований блок живлення ZK-10022. Видає напруги від 0 до 125В і струм до 22А. Потрібен блок живлення. І лише питання - навіщо такі великі напруги? Я колись тестував сонячний вхід зарядної станції напругою в 120В. Було діло. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4bbuTOB

14.10.2025 о 1й годині ночі на аліекспрес Brand Day. Пишуть, що знижки на всі товари, але можуть бути лише на окремі. ZHOVTUKR004 - 4 від 35 ZHOVTUKR08 - 8 від 69 ZHOVTUKR012 - 12 від 109 ZHOVTUKR025 - 25 від 209 ZHOVTUKR040 - 40 від 329

Як би не гнали на Фнірсі, але є у них круті родзинки. Наприклад, футляр для паяльника. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LD
Як би не гнали на Фнірсі, але є у них круті родзинки. Наприклад, футляр для паяльника. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LDuwWn

GMKtec K8 Plus. Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу. Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийс
GMKtec K8 Plus. Зараз ціна на нього надто висока, тож купувати нема сенсу. Але пост про те, що в ньому глючить Wifi - в якийсь момент може просто пропадати зв'зок. І з Блютузом теж не все добре. Як виявилось - проблема в wifi адаптера на Intel AX200. Замінив на МТ7921 і питань нема - працює все як годинник. Така бідося. GMKtec K8 Plus - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Sw5SeP MT7925 - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3TZpWjv

Є у мене 2 плати JKESS BMS для батареї до 8 секцій та 200А. Огляд на них я робив і навіть розкручував, дивився як вони зроблені всередині. І зроблені дуже круто. Але нажаль, виробник цей проект звертає, оновлення софта нема, навіть з гугл магазину прибрали додаток JKESS (хоча його можна в інтернеті знайти). Є плати комунікації, можна до інверторів підключати. Якщо коротко - плати круті, софт гівно. І ще й софт не правильно показує струм, хоча потужність показує правильно. Тож продам 2 штуки за 100 баксів, може кому підійде для якогось одноразового і не тільки проекту. https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/jkess-bms-na-200a-8-elementv-IDZ6PcY.html

Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В. З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт. з 24В - 4200Вт. https://s.cl
Сонячний інвертор на 2 напруги акумів - 12В та 24В. З 12В акуммом максимальна потужність 2300Вт. з 24В - 4200Вт. https://s.click.aliexpress.com/e/_c45zHTUJ

Один за найпопулярніших товарів сьогодні, які купують на алі. Інверторна JK BMS. Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячни
Один за найпопулярніших товарів сьогодні, які купують на алі. Інверторна JK BMS. Інверторні БМС можна під'єднувати до сонячних інверторів,я кі вміють спілкуватись з БМСками. Звичайні JK BMS майже не купують. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4VL0IGL

Поспішив я порозпродувати свої акуми. Якщо ви шукаєте собі готовий невеликий акум і на місцевому маркеті не знайшлось нічого,
Поспішив я порозпродувати свої акуми. Якщо ви шукаєте собі готовий невеликий акум і на місцевому маркеті не знайшлось нічого, то в Європі можна купувати REDODO. Перевірена ТМ, можна брати. LiTime можна купувати, нормальні акуми. Вольт Польска не купуйте.

Регульоване джерело живлення до 70В 25А. Але для роботи потрібен ще блок живлення. . Вміє лише знижувати напругу. Сам користу
Регульоване джерело живлення до 70В 25А. Але для роботи потрібен ще блок живлення. . Вміє лише знижувати напругу. Сам користуюсь Riden RD6024, але схоже, що вони зараз надто дорогі. https://s.click.aliexpress.com/e/_c39fGYxv

Питають в коментарях, коли буде огляд на Rigol DHO804. Мабуть ніколи. Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення. Не
Питають в коментарях, коли буде огляд на Rigol DHO804. Мабуть ніколи. Апарат достойний, працювати на ньому - задоволення. Не хакав, бо не розумію потреби в цьому (поки що). Коротше - сало, як сало, чого його пробувати.. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4lwBubN

Є у мене дуйчик, якому 25 років. Пів стола займає, може тому й не люблю ним користуватись. А тут Fnirsi SAG-55. І наче недоро
Є у мене дуйчик, якому 25 років. Пів стола займає, може тому й не люблю ним користуватись. А тут Fnirsi SAG-55. І наче недорого. Але ж паяю я зараз мало. Панове, що ви скажете на тему компактного дуйчика? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3MsdMgJ

https://youtu.be/9LizDM84UtI Готово. Зробив огляд на LCR вимірювач ZOYI ZT-MD2 (не плутайте з МД1). Девайс дійсно хороший і однозначно стане популярним. В домашній лабі такий девайс займе достойне місце.

І знову покупці побігли на алі купувати сонячні інвертори, що мене трішки дивує. Anenrn 4.2 kW під батарею 24В. І ціна норм.
+1
І знову покупці побігли на алі купувати сонячні інвертори, що мене трішки дивує. Anenrn 4.2 kW під батарею 24В. І ціна норм. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EcbVk7

Переможці: @qqaaerat

УВАГА!!! Нагадую, акуми мають саморозряд, тож: 1) Не залишайте надовго розряджені станції та акуми. 2) не забувайте їх підзар
УВАГА!!! Нагадую, акуми мають саморозряд, тож: 1) Не залишайте надовго розряджені станції та акуми. 2) не забувайте їх підзаряджати на невеликій потужності хоча б раз у півроку.