ar
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام BootUse UA

تُعد قناة BootUse UA (@bootuse) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 837 مشتركاً، محتلاً المرتبة 9 909 في فئة التكنولوجيات والتطبيقات والمرتبة 4 656 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 837 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -63، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 66.08‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 35.86‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 482 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 603 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 58.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة التكنولوجيات والتطبيقات.

12 837
المشتركون
-424 ساعات
-127 أيام
-6330 أيام
أرشيف المشاركات
Підписники не дають розслаблятись. Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ? У кого є такий девайс, розкажіть, чи ти
Підписники не дають розслаблятись. Питають, чому не купують інвертори з функцією ДБЖ? У кого є такий девайс, розкажіть, чи тихо він працює? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3kAHPOt

Здивувався наскільки дорого коштують у нас 12В 50А*годин ліфепо4.. І здивувася, що хтось такі акуми купує. TOLITY CT050-12 12
Здивувався наскільки дорого коштують у нас 12В 50А*годин ліфепо4.. І здивувася, що хтось такі акуми купує. TOLITY CT050-12 12.8V 50Ah - 147$ з доставкою з Польщі. з промокодом буде дешевше. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3eJpIGt

Шок котент. Citolity 25.6В. Фото зсередини.
Шок котент. Citolity 25.6В. Фото зсередини.

Якщо ви любите Lifepo4 розрядити в 0 до спрацювання бмс, то у більшості випадків через 30-60 хвилин бмс знову вмикає ключі Ро
Якщо ви любите Lifepo4 розрядити в 0 до спрацювання бмс, то у більшості випадків через 30-60 хвилин бмс знову вмикає ключі Розряджання і зарядні пристрої її бачать. Але якщо не побачили, то можна запустити за допомогою блока живлення, з напругою, близькою до напруги заряджання. На зарядних пристроях в характеристиках пишуть мінімальну напругу при якій він побачить акум, наприклад у цього - 5В. У народного HTRC - 7В. Але десь є зарядні з функцією "0V". І поки що такого не знайшов. Знайдете - гукайте. https://s.click.aliexpress.com/e/_c301XPTT

А є тут хто, у кого ще до цих під нема 3Д принтера? 140$ з доставкою. Лєгєнда. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL
А є тут хто, у кого ще до цих під нема 3Д принтера? 140$ з доставкою. Лєгєнда. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4CsqXdL

Переможці: @Patrik_PWR

Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години. А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий -
Як виявилось мій ДБЖ для роутера та сервера вже ледве тримає 4 години. А все тому, що струм заряджання акумів жахливо малий - 250мА, хоча написано 0,5А. Тож як альтернативу планую придбати MZMW PSC-100W, там струм заряджання 2А максимальний. Хоча можна і на 150Вт дивитись, але навіщо мені 150Вт? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Eyvwwh

LTE донгл поїде до когось ще сьогодні. Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума. А на алі цих
LTE донгл поїде до когось ще сьогодні. Нагадую, що ви також можете робити подарунки в розділі Рідоринок форума. А на алі цих донглів як жовтого листя восени - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3RruQnb

13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене. МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА! НП привезла під під'їзд. Якщо будете замовл
13 листопада оформив замовлення. 23-го доїхало вже до мене. МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ НЕМА! НП привезла під під'їзд. Якщо будете замовляти, то на сторінці товару дивіться на купон продавця та додатково на купон алі. Корпус не розбірний, БМС 100А. Рекомендований струм заряджання 20А, максимальний - 100А. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3yFvfzF Заряджаю і тестую. Корпус, падлюка красівий, ломати не хочеться зовсім.

Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко
Для тих, хто любить щось паяти і не любить програмувати є оста такі плати на INA226 INA228 які разом з esp32 та ESPhome легко інтегруються в Home assistant (і не тільки). АЦП INA226 - до 36В, а от INA228 - це високоточний АЦП до 50В. Струм лише до 20А вимірюють. Шунт можна замінити і зробити вимірювання більшого струму. Нагадую, що АЦП вимірюють падіння напруги на шунті, а не струм. І для вимірювання більшого струму є ACS758 на 50А, 100А, 200А. Але до цих пір з ESPhome реалізація ACS758 складніша.

Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос. І п
Коли почались відключення в 22-му році за 4 штуки подібних віддав 120 баксів. Купував в Україні, і ціни були тоді космос. І прикро, що їх зараз нема на нконі. Якщо робити батарею 4S на акумах формата 32140 , то вони чудово влізають в корпуси комп'ютерних ДБЖ малої потужності (350Вт). А ще вони можуть віддавати струм 75А. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YKLqdr

Переможці: @FC_PerfectO

Дивіться уважно також на промокоди продавців. Бо можна і продавця код і алі використати. На ранок 22.11.25 діють такі коди: К
Дивіться уважно також на промокоди продавців. Бо можна і продавця код і алі використати. На ранок 22.11.25 діють такі коди: Коди для України: BFLYSTOPAD03 - знижка 3 від 18$ BFLYSTOPAD04 - знижка 4 від 26$ BFLYSTOPAD09 - знижка 9 від 59$ BFLYSTOPAD20 - знижка 20 від 139$ BFLYSTOPAD30 - знижка 30 від 209$ Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ijhcW1

Якщо ви отримали дивний трековий номер типу UPDxxxxxxx, то для відслідковування можна скористатись цим сервісом. https://posylka.net/uk

https://youtube.com/shorts/AMRzTmXIGBs?feature=share Халепа прилетіла цікава. Багатоквартирний новий будинок, 160 квартир живе, відключення по 8 годин. І при відновлення живлення навантаження на вхідний трансформатор скажений, бо всі на бойлерах. Бо коли робили ремонт, нам сказали - забудьте про централізоване ГВП. От всі і забули. А тепер для розвантаження трансформатора пустили ГВП, а ним ніхто не користується. Ось так. Відео про організацію затримки увімкнення потужних споживачів - сонячних інверторів, бойлерів, котів при відновленні живлення.

От як у вас так виходить??? 382 бакси з доставкою зі складу Польща.. Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS І промокод на
От як у вас так виходить??? 382 бакси з доставкою зі складу Польща.. Промокод магазину - на 56$ - VUQIB6REP5BS І промокод на 50 баксів. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3vuY95P І продавець мені сказав, що алі зараз обмежує купони, тобто менше їх дає, тож продавці вимушені додавати свої промокоди. Фотки в коментах.

В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь. Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти. Вживані, а
В межах програми звільнення від хламу, яким не користуюсь. Дитячі Вальки-Тальки. Але можна і в гаражах потриндіти. Вживані, акуми там мабуть ледве живі. І це далеко не сучасні зразки уокі-токі. Точно не Quansheng UV-K6 і не Radtel RT-950 PRO. Але як забавка нашару - норм. Поїде до когось завтра 21.11.25 о 21й.

Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело. Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є. І зн
Для тих хто купує зараз зарядні станції - ще одне джерело. Тут Fossibot F2400 коштує 669Є, бо на сайті фосібот вже 749Є. І знову ж це євпропейский склад, доставка по Німеччині безкоштовна. І може в Польщу теж безкоштовна. Везти новою поштою чи меееестом.

Переможці: @arcadeg

Дали на огляд такий девай як миючий робот прибиральник. LiDAR, екосистема Tuya, перекидається в Home Assistant через Tuya Local. Alexa нажаль може лише його відправити прибирати, а от так щоб в окрему кімнату - такого не може. Відео коротке, сподівають, що вам сподобається. https://youtu.be/5IXgXepxoQc