en
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Open in Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel BootUse UA

Channel BootUse UA (@bootuse) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 12 836 subscribers, ranking 9 901 in the Technologies & Applications category and 4 650 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 12 836 subscribers.

According to the latest data from 22 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -59 over the last 30 days and by -5 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 66.26%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 34.67% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 8 508 views. Within the first day, a publication typically gains 4 452 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 58.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 23 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.

12 836
Subscribers
-524 hours
-67 days
-5930 days
Posts Archive
Сенсор чадного газу Tuya Zigbee. Живиться від 2х батарейок АА. Відповідає вимогам EN 50291-1:2018. Поки що нема в zigbee2mqtt
Сенсор чадного газу Tuya Zigbee. Живиться від 2х батарейок АА. Відповідає вимогам EN 50291-1:2018. Поки що нема в zigbee2mqtt. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YowN2F

Уфф. Не зовсім з гівна і палок зліплено. Транзистори в БМС круті, балансир - відверто слабкий для такої ємності. Але хтось мабуть таке в Європі чи штатах купує. Сподіваюсь у нас якщо купують, то лише 100А*годинні версії. Бо зробити такий акум самостійно вийде десь під 350Є. https://youtu.be/-mV3qF3U2T0

Про цей девайс вже є перші висновки. У мене версія з шунтом на 200А. Напругу вимірює на відмінно. Струм - прибріхує десь на 6
Про цей девайс вже є перші висновки. У мене версія з шунтом на 200А. Напругу вимірює на відмінно. Струм - прибріхує десь на 60 мА. При струмі в 190А шунт нагрівається до 120°С. На реле є вентилятор, крутить постійно. "Реле" на мосфетах. Шунти можна змінювати і в застосунку вказувати який шунт використовується. Вибір обмежений. Працює з Tuya Local. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EkPDa7

Датобосс тепер вже відправляють напряму в Україну з польського складу. Сторінка - Купівля Україною. Інвертор на 6,2 кВт з блискавкозахистом - 288 Євро з доставкою. Акуми не дуже рекомендую. Акуми MFUZOP - взагалі не рекомендую. https://www.datouboss.com/uk/collections/ukraine-shop/products/datouboss-6200w-solar-inverter-120a-mppt?ref=BOOTUSEUA

На сьогодні ще є коди: Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c4oauNDl Коди для України: MEGASALO03 - знижка 3 від 15$ MEGASALO05 - знижка 5 від 30$ MEGASALO07 - знижка 7 від 49$ MEGASALO11 - знижка 11 від 79$ MEGASALO20 - знижка 20 від 139$

Що дали, на те й роблю огляд. Але тиха зараза. І важкуча. https://youtu.be/5bTfWt4cobI

Коди запрацювали з затримкою. На ранок є ці: Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c4oauNDl Коди для України: MEGASALO03 - знижка 3 від 15$ MEGASALO05 - знижка 5 від 30$ MEGASALO07 - знижка 7 від 49$ MEGASALO11 - знижка 11 від 79$ MEGASALO20 - знижка 20 від 139$ MEGASALO30 - знижка 30 від 209$ MEGASALO45 - знижка 45 від 319$

Через кілька годин почнеться розпродаж і в цей раз куплю енергомонітор від Shelly - Pro 3EM. Він вміє працювати як в 3х фазно
Через кілька годин почнеться розпродаж і в цей раз куплю енергомонітор від Shelly - Pro 3EM. Він вміє працювати як в 3х фазному режимі, так і в однофазному 3х канальному. Є інтеграція з Home Assistant - https://www.home-assistant.io/integrations/shelly/. І саме з цією моделлю вміє працювати як і Marstek так і Ecoflow. Одне місце в щитку, 3 струмові трансформатори, віфі, блютуз, rs485, Ethernet. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LB0gxp

Якщо ви лише плануєте перехід на 48В інвертор, то є сенс глянути на Datouboss DT4862L (чи просто DT4862). L - з автоматами за
Якщо ви лише плануєте перехід на 48В інвертор, то є сенс глянути на Datouboss DT4862L (чи просто DT4862). L - з автоматами захисту від блискавки. 308 USD без промокода, але з доставкою - хороша ціна. З промокодом буде ще краща. Не пожалкували фільтрів на вході та виході, нема фантомної напруги на сонячному вході, комунікація за батареєю по RS485 (Вольтронік, Гроватт). І свої 6,2 кВт тримає. І так, скоро у них має відкритись склад в Україні. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3h26HyX

Як я вже казав раніше, Фосібот розпродадуть модель на 1200Вт і будуть продавати модель на 1800Вт. Fossibot F1800 - 489 Євро,
Як я вже казав раніше, Фосібот розпродадуть модель на 1200Вт і будуть продавати модель на 1800Вт. Fossibot F1800 - 489 Євро, якщо покласти у кошик і почекати, то пришлють промокод на 40 Євро. Aferiy P180 - модель з такими ж параметрами, начебто буде трішки швидше, і вартість 449 Євро без промокода. А з промокодом BOOTUSEUA ще дешевше - 428 Євро.

Увага, курс!! Якщо на алі обрати гривню, то курс буде зашкварний - до 49грн. А якщо доляр - то біля 44.
+1
Увага, курс!! Якщо на алі обрати гривню, то курс буде зашкварний - до 49грн. А якщо доляр - то біля 44.

Розпродаж День народження Аліекспрес 2026 року. З 15.03.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще ц
Розпродаж День народження Аліекспрес 2026 року. З 15.03.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c4oauNDl Коди для України: MEGASALO03 - знижка 3 від 15$ MEGASALO05 - знижка 5 від 30$ MEGASALO07 - знижка 7 від 49$ MEGASALO11 - знижка 11 від 79$ MEGASALO20 - знижка 20 від 139$ MEGASALO30 - знижка 30 від 209$ MEGASALO45 - знижка 45 від 319$ MEGASALO60 - знижка 60 від 429$ MEGASALO70 - знижка 70 від 509$ Спочатку використовувати ці коди.

На алі є офіційний магазин Shelly. Shelly Pro EM 50A та Shelly EM Gen3 - однофазні двоканальні енергомонітори до 50А. Wifi 2.
+1
На алі є офіційний магазин Shelly. Shelly Pro EM 50A та Shelly EM Gen3 - однофазні двоканальні енергомонітори до 50А. Wifi 2.4ГГц. Сумісні з Marstek, але не підтримуються Ecoflow (тільки 3хфазні версії.) Інтегруються в Home Assistant. Є можливість інтегрувати з Deye. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Tobhar https://s.click.aliexpress.com/e/_c4rGjZr1

Заразу мене на столі інвертор Datouboss 6.2 кВт з IP54. Плата залита білою субстанцією. МППТ підсилений. Може працювати без а
+3
Заразу мене на столі інвертор Datouboss 6.2 кВт з IP54. Плата залита білою субстанцією. МППТ підсилений. Може працювати без акумів. Екран з тачскріном. І це падло до 3 кВт навантаження капець яке тихе. А до 300 Вт - вентилятори інколи продуваються. А от призначення плати з 4ма тиристорами на вході мені не зрозуміле. Є він на ПОЛЬСЬКОМУ аліекспрес: https://s.click.aliexpress.com/e/_c2J3n4KF І є на ПОЛЬСЬКОМУ сайті датобос: https://www.datouboss.com/?ref=BOOTUSEUA На ПОЛЬСЬКОМУ - це країну доставки потрібно обрати ПОЛЬЩА і везти через НП шоппінг. Але скоро обіцяють пряму відправку в Україні.

Відключень нема. Всі розслабились. Акуми, зарядні станції та інвертори не продаються. Тож тепер є в наявності, але не все. Fossibot F1200 є в наявності. А F2400 - нема. Але на днях вже буде на складах Aferiy P180 - більша потужність, коштує не набагато дорожче.

Для того, щоб перепрошити батарею купив консольний кабель. 300 грн коштує в Україні. А на алі - 3 бакса. З доставкою. https:/
Для того, щоб перепрошити батарею купив консольний кабель. 300 грн коштує в Україні. А на алі - 3 бакса. З доставкою. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WrDOyR

Зробив огляд на Pytes E-BOX 48100R. https://youtu.be/JcqsJ0206WE Як виявилось, в Україні є офіційний постачальник з офіційною гарантією. І ці батареї є на складі в Україні. І гарантія 5 років. https://bit.ly/pytesofficial Батарею буду продавати.

Міні ПК зараз суттєво здорожчали, то ж у якості сервера розумного буднику можна глянути на одноплатники такі як OrangePi 4 Pr
+1
Міні ПК зараз суттєво здорожчали, то ж у якості сервера розумного буднику можна глянути на одноплатники такі як OrangePi 4 Pro. 6 Gb LPDDR5 Wifi 6 Bluetooth 5.4 1 GbE nvme І навіть є NPU на 3 TOPS (на майбутнє). Проц - 2*Cortex-A76 + 6*Cortex-A55 як у більшості китайських смартфонів за 100-150 баксів. Але тут можна ставити не тільки Андроїд. https://fas.st/Jgq-W6

Роз'єм для зовнішніх батарей станцій Allpowers. Можна використовувати для розширення за допомогою сторонніх батарей. Не забув
Роз'єм для зовнішніх батарей станцій Allpowers. Можна використовувати для розширення за допомогою сторонніх батарей. Не забувайте, що на Олпаверс зазвичай 48В номінальна напруга батарей, ан е 51,2 як у Фосіботів та Аферіїв. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3V2nYXH

У Humsienk є безкоштовна доставка в Україну. І є акум настінний (чомусь дуже схожий на аналогічний Ватсайкл) https://ua.humsi
У Humsienk є безкоштовна доставка в Україну. І є акум настінний (чомусь дуже схожий на аналогічний Ватсайкл) https://ua.humsienk.com/?ref=hskjxise промокод - BOOTUSEUA