uk
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Відкрити в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 12 839 підписників, посідаючи 9 901 місце в категорії Технології та додатки та 4 650 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 12 839 підписників.

За останніми даними від 22 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -59, а за останні 24 години на -5, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 66.26%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 34.67% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 8 508 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 4 452 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 58.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 23 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Технології та додатки.

12 839
Підписники
-524 години
-67 днів
-5930 день
Архів дописів
Сенсор чадного газу Tuya Zigbee. Живиться від 2х батарейок АА. Відповідає вимогам EN 50291-1:2018. Поки що нема в zigbee2mqtt
Сенсор чадного газу Tuya Zigbee. Живиться від 2х батарейок АА. Відповідає вимогам EN 50291-1:2018. Поки що нема в zigbee2mqtt. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3YowN2F

Уфф. Не зовсім з гівна і палок зліплено. Транзистори в БМС круті, балансир - відверто слабкий для такої ємності. Але хтось мабуть таке в Європі чи штатах купує. Сподіваюсь у нас якщо купують, то лише 100А*годинні версії. Бо зробити такий акум самостійно вийде десь під 350Є. https://youtu.be/-mV3qF3U2T0

Про цей девайс вже є перші висновки. У мене версія з шунтом на 200А. Напругу вимірює на відмінно. Струм - прибріхує десь на 6
Про цей девайс вже є перші висновки. У мене версія з шунтом на 200А. Напругу вимірює на відмінно. Струм - прибріхує десь на 60 мА. При струмі в 190А шунт нагрівається до 120°С. На реле є вентилятор, крутить постійно. "Реле" на мосфетах. Шунти можна змінювати і в застосунку вказувати який шунт використовується. Вибір обмежений. Працює з Tuya Local. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3EkPDa7

Датобосс тепер вже відправляють напряму в Україну з польського складу. Сторінка - Купівля Україною. Інвертор на 6,2 кВт з блискавкозахистом - 288 Євро з доставкою. Акуми не дуже рекомендую. Акуми MFUZOP - взагалі не рекомендую. https://www.datouboss.com/uk/collections/ukraine-shop/products/datouboss-6200w-solar-inverter-120a-mppt?ref=BOOTUSEUA

На сьогодні ще є коди: Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c4oauNDl Коди для України: MEGASALO03 - знижка 3 від 15$ MEGASALO05 - знижка 5 від 30$ MEGASALO07 - знижка 7 від 49$ MEGASALO11 - знижка 11 від 79$ MEGASALO20 - знижка 20 від 139$

Що дали, на те й роблю огляд. Але тиха зараза. І важкуча. https://youtu.be/5bTfWt4cobI

Коди запрацювали з затримкою. На ранок є ці: Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c4oauNDl Коди для України: MEGASALO03 - знижка 3 від 15$ MEGASALO05 - знижка 5 від 30$ MEGASALO07 - знижка 7 від 49$ MEGASALO11 - знижка 11 від 79$ MEGASALO20 - знижка 20 від 139$ MEGASALO30 - знижка 30 від 209$ MEGASALO45 - знижка 45 від 319$

Через кілька годин почнеться розпродаж і в цей раз куплю енергомонітор від Shelly - Pro 3EM. Він вміє працювати як в 3х фазно
Через кілька годин почнеться розпродаж і в цей раз куплю енергомонітор від Shelly - Pro 3EM. Він вміє працювати як в 3х фазному режимі, так і в однофазному 3х канальному. Є інтеграція з Home Assistant - https://www.home-assistant.io/integrations/shelly/. І саме з цією моделлю вміє працювати як і Marstek так і Ecoflow. Одне місце в щитку, 3 струмові трансформатори, віфі, блютуз, rs485, Ethernet. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4LB0gxp

Якщо ви лише плануєте перехід на 48В інвертор, то є сенс глянути на Datouboss DT4862L (чи просто DT4862). L - з автоматами за
Якщо ви лише плануєте перехід на 48В інвертор, то є сенс глянути на Datouboss DT4862L (чи просто DT4862). L - з автоматами захисту від блискавки. 308 USD без промокода, але з доставкою - хороша ціна. З промокодом буде ще краща. Не пожалкували фільтрів на вході та виході, нема фантомної напруги на сонячному вході, комунікація за батареєю по RS485 (Вольтронік, Гроватт). І свої 6,2 кВт тримає. І так, скоро у них має відкритись склад в Україні. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3h26HyX

Як я вже казав раніше, Фосібот розпродадуть модель на 1200Вт і будуть продавати модель на 1800Вт. Fossibot F1800 - 489 Євро,
Як я вже казав раніше, Фосібот розпродадуть модель на 1200Вт і будуть продавати модель на 1800Вт. Fossibot F1800 - 489 Євро, якщо покласти у кошик і почекати, то пришлють промокод на 40 Євро. Aferiy P180 - модель з такими ж параметрами, начебто буде трішки швидше, і вартість 449 Євро без промокода. А з промокодом BOOTUSEUA ще дешевше - 428 Євро.

Увага, курс!! Якщо на алі обрати гривню, то курс буде зашкварний - до 49грн. А якщо доляр - то біля 44.
+1
Увага, курс!! Якщо на алі обрати гривню, то курс буде зашкварний - до 49грн. А якщо доляр - то біля 44.

Розпродаж День народження Аліекспрес 2026 року. З 15.03.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще ц
Розпродаж День народження Аліекспрес 2026 року. З 15.03.26. УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c4oauNDl Коди для України: MEGASALO03 - знижка 3 від 15$ MEGASALO05 - знижка 5 від 30$ MEGASALO07 - знижка 7 від 49$ MEGASALO11 - знижка 11 від 79$ MEGASALO20 - знижка 20 від 139$ MEGASALO30 - знижка 30 від 209$ MEGASALO45 - знижка 45 від 319$ MEGASALO60 - знижка 60 від 429$ MEGASALO70 - знижка 70 від 509$ Спочатку використовувати ці коди.

На алі є офіційний магазин Shelly. Shelly Pro EM 50A та Shelly EM Gen3 - однофазні двоканальні енергомонітори до 50А. Wifi 2.
+1
На алі є офіційний магазин Shelly. Shelly Pro EM 50A та Shelly EM Gen3 - однофазні двоканальні енергомонітори до 50А. Wifi 2.4ГГц. Сумісні з Marstek, але не підтримуються Ecoflow (тільки 3хфазні версії.) Інтегруються в Home Assistant. Є можливість інтегрувати з Deye. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3Tobhar https://s.click.aliexpress.com/e/_c4rGjZr1

Заразу мене на столі інвертор Datouboss 6.2 кВт з IP54. Плата залита білою субстанцією. МППТ підсилений. Може працювати без а
+3
Заразу мене на столі інвертор Datouboss 6.2 кВт з IP54. Плата залита білою субстанцією. МППТ підсилений. Може працювати без акумів. Екран з тачскріном. І це падло до 3 кВт навантаження капець яке тихе. А до 300 Вт - вентилятори інколи продуваються. А от призначення плати з 4ма тиристорами на вході мені не зрозуміле. Є він на ПОЛЬСЬКОМУ аліекспрес: https://s.click.aliexpress.com/e/_c2J3n4KF І є на ПОЛЬСЬКОМУ сайті датобос: https://www.datouboss.com/?ref=BOOTUSEUA На ПОЛЬСЬКОМУ - це країну доставки потрібно обрати ПОЛЬЩА і везти через НП шоппінг. Але скоро обіцяють пряму відправку в Україні.

Відключень нема. Всі розслабились. Акуми, зарядні станції та інвертори не продаються. Тож тепер є в наявності, але не все. Fossibot F1200 є в наявності. А F2400 - нема. Але на днях вже буде на складах Aferiy P180 - більша потужність, коштує не набагато дорожче.

Для того, щоб перепрошити батарею купив консольний кабель. 300 грн коштує в Україні. А на алі - 3 бакса. З доставкою. https:/
Для того, щоб перепрошити батарею купив консольний кабель. 300 грн коштує в Україні. А на алі - 3 бакса. З доставкою. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4WrDOyR

Зробив огляд на Pytes E-BOX 48100R. https://youtu.be/JcqsJ0206WE Як виявилось, в Україні є офіційний постачальник з офіційною гарантією. І ці батареї є на складі в Україні. І гарантія 5 років. https://bit.ly/pytesofficial Батарею буду продавати.

Міні ПК зараз суттєво здорожчали, то ж у якості сервера розумного буднику можна глянути на одноплатники такі як OrangePi 4 Pr
+1
Міні ПК зараз суттєво здорожчали, то ж у якості сервера розумного буднику можна глянути на одноплатники такі як OrangePi 4 Pro. 6 Gb LPDDR5 Wifi 6 Bluetooth 5.4 1 GbE nvme І навіть є NPU на 3 TOPS (на майбутнє). Проц - 2*Cortex-A76 + 6*Cortex-A55 як у більшості китайських смартфонів за 100-150 баксів. Але тут можна ставити не тільки Андроїд. https://fas.st/Jgq-W6

Роз'єм для зовнішніх батарей станцій Allpowers. Можна використовувати для розширення за допомогою сторонніх батарей. Не забув
Роз'єм для зовнішніх батарей станцій Allpowers. Можна використовувати для розширення за допомогою сторонніх батарей. Не забувайте, що на Олпаверс зазвичай 48В номінальна напруга батарей, ан е 51,2 як у Фосіботів та Аферіїв. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3V2nYXH

У Humsienk є безкоштовна доставка в Україну. І є акум настінний (чомусь дуже схожий на аналогічний Ватсайкл) https://ua.humsi
У Humsienk є безкоштовна доставка в Україну. І є акум настінний (чомусь дуже схожий на аналогічний Ватсайкл) https://ua.humsienk.com/?ref=hskjxise промокод - BOOTUSEUA

BootUse UA - Статистика та аналітика Telegram каналу @bootuse