en
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Open in Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel BootUse UA

Channel BootUse UA (@bootuse) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 12 837 subscribers, ranking 9 857 in the Technologies & Applications category and 4 644 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 12 837 subscribers.

According to the latest data from 26 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by -66 over the last 30 days and by -5 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 67.34%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 36.49% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 8 644 views. Within the first day, a publication typically gains 4 684 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 59.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 27 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Technologies & Applications category.

12 837
Subscribers
-524 hours
-37 days
-6630 days
Posts Archive
Панове, потрібна допомога. Є у мене Анінерел 6.2 кВт. Це оновлена версія, тут використовується зовнішній wifi адаптер. Але ви
Панове, потрібна допомога. Є у мене Анінерел 6.2 кВт. Це оновлена версія, тут використовується зовнішній wifi адаптер. Але виникло питання при інтеграції в розумний будинок. Не можу знайти регістри, які відповідають за другий вихід. Тобто, перемикач, який його вмикає, налаштування і сенсори. Якщо маєте інфо - поділіться. А так - типова інтеграція Аненджи 6,2 кВт. https://s.click.aliexpress.com/e/_c410u0FR

А сам я придивляюсь до моделі KM140F. На ній нема модуля з rs485, то ж в Home Assistant вона інтегрується по іншому. І струм
А сам я придивляюсь до моделі KM140F. На ній нема модуля з rs485, то ж в Home Assistant вона інтегрується по іншому. І струм до 400А вимірює. І купую я цей девайс не для постійного моніторингу,а для випробувань різних батарей та інверторів. Нічого цікавіше за нього не знайшов. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2veNJit

В середу 10 червня до когось з вас поїде монітор батарей Junctek KH110F. Як виявилось для моїх потреб він не підходить, бо ма
В середу 10 червня до когось з вас поїде монітор батарей Junctek KH110F. Як виявилось для моїх потреб він не підходить, бо максимум вимірює струм до 100А, а потрібно більше. Тож йому на заміну буду шукати щось інше. https://s.click.aliexpress.com/e/_c36p7sA9 Якщо є де прилаштувати - тицяй Брати участь, і не забувай переглядати відоси і коментувати. І поширювати.

Є варіанти плат розробників на ESP32-P4 + ESP32-C6. А там і інтерфейс камерs, і екрану, і Езернет і ще купа всього. Ось тільк
Є варіанти плат розробників на ESP32-P4 + ESP32-C6. А там і інтерфейс камерs, і екрану, і Езернет і ще купа всього. Ось тільки який проект на такому потужному процесорі можна реалізувати? https://s.click.aliexpress.com/e/_c4paTGa5

Є у мене такий девайс і може колись дійдуть до нього руки - CrowPanel Advanced 10.1inch ESP32-P4 HMI AI Display 1024x600 IPS.
Є у мене такий девайс і може колись дійдуть до нього руки - CrowPanel Advanced 10.1inch ESP32-P4 HMI AI Display 1024x600 IPS. 10 дюймовий екран с тачскріном. 2 гучномовці. 2 цифрових мікрофони. Слот під microSD. Камера 2 Мп. Додаткові модулі бездротового зв'язку. GPIO, UART.. І серце цього девайсу - esp32-P4 - продуктивний мікроконтролeр від Espressif. 400 MHzтактова, 16 Мб оперативки і 16 Мб флешка. https://s.click.aliexpress.com/e/_c31GtHoz

Якщо є вільний час і хочеться чимось постраждати, то можна до батарей 4S 6S 8S додати вольтметр. Є версії від 1 до 24S. Нема
Якщо є вільний час і хочеться чимось постраждати, то можна до батарей 4S 6S 8S додати вольтметр. Є версії від 1 до 24S. Нема блютуза і скільки споживає - невідомо. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OooKGz

Ціна на нього з промокодом зараз ой яка хороша. Але знайшов ще баги: - не працює активація батареї. - приживленні від батареї
Ціна на нього з промокодом зараз ой яка хороша. Але знайшов ще баги: - не працює активація батареї. - приживленні від батареї на виходах будуть 2 фази, тобто не працює схема формування нуля. Не здивуюсь, якщо ці функції просто вимкнені. І це не 6,5 кВт інвертор, це 6 кВт!!! Під сонячні панелі 600Вт+ - саме те. Агрегат рівня Growatt, Аненжди відпочиває. І мікроконтролери тут від STM та ТІ. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3pTJSjF І інтеграцію під Home Assistant я допиляв. Огляд може вже буде завтра.

Переможці: @grayowlbear

📅 Розпродаж 1 червня 2026. ⚠️ Великі промокоди: використовуйте о 1:00 ночі. Вранці їх не буде. 🔗 Сторінка розпродажу: https
📅 Розпродаж 1 червня 2026. ⚠️ Великі промокоди: використовуйте о 1:00 ночі. Вранці їх не буде. 🔗 Сторінка розпродажу: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3M2KVxJ 🇺🇦 Коди для України: 🔹 LITOUA02 :$12-$2 🔹 LITOUA04 :$24-$4 🔹 LITOUA07 :$49-$7 🔹 LITOUA12 :$79-$12 🔹 LITOUA15 :$105-$15 🔹 LITOUA35 :$249-$35 🔹 LITOUA50 :$369-$50 🔹 LITOUA80 :$500-$80 🔄 Друга черга: 🔸 AEUA2 :$12-$2 🔸 AEUA4 :$24-$4 🔸 AEUA7 :$49-$7 🔸 AEUA12 :$79-$12 🔸 AEUA15 :$105-$15 🔸 AEUA35 :$249-$35 🔸 AEUA50 :$369-$50 🔸 AEUA80 :$500-$80

В Україні є компанія Fire-Stop яка теж продає автономні аерозольні вогнегасники. https://fire-stop.com.ua/ua/aerosol/modules-
В Україні є компанія Fire-Stop яка теж продає автономні аерозольні вогнегасники. https://fire-stop.com.ua/ua/aerosol/modules-firestop/

На алі є купа аерозольних вогнегасників. Це автономні системи і для спрацювання потрібно щоб полум'я потрапило на червоні сен
На алі є купа аерозольних вогнегасників. Це автономні системи і для спрацювання потрібно щоб полум'я потрапило на червоні сенсори. Є з різним об'ємом аєрозолю і для гасіння пожежі в різних об'ємах. Наприклад 10 грамів для гасіння пожежі в об'ємі 0,1 кубічний метр. За посиланням доставка дорога, але тут картинки щодо вага-об'єм хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dF12ID

В моєму щитку з'явився Shelly, то ж звільнилось кілька реле з енергомонітором TONGOU SY2 Tuya Zigbee. https://s.click.aliexpr
В моєму щитку з'явився Shelly, то ж звільнилось кілька реле з енергомонітором TONGOU SY2 Tuya Zigbee. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4mXTnpR Відео про нього - https://youtu.be/IAYU-d48IMw Одна така штука поїде вже в неділю 31 травня до когось з вас. І на мою думку - це одне з найкращих реле з енергомонітором.

Для тих у кого є Sandisolar 6.5kW зробив інтеграцію з Home Assistant. Виводить лише частину сенсорів і дозволяє керувати деяк
Для тих у кого є Sandisolar 6.5kW зробив інтеграцію з Home Assistant. Виводить лише частину сенсорів і дозволяє керувати деякими налаштуваннями. І є файл з переліком Modbus регістрів, але регістри деякі не зівпадають. Сам інвертор - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ki5iVR Інтеграція - https://bootuse.com/forum/viewtopic.php?p=25#p25

Оновлений модуль знижувача напруги.
Оновлений модуль знижувача напруги.

Це стало можливим. Зараз у Esphome можна також налаштовувати пристрої Zigbee. Наразі доступні лише сенсори. https://esphome.i
Це стало можливим. Зараз у Esphome можна також налаштовувати пристрої Zigbee. Наразі доступні лише сенсори. https://esphome.io/changelog/2026.5.0/

Витягувати інформацію з батарей 48В можна і через САN. Mcp2515 - адаптер SPI-CAN. https://s.click.aliexpress.com/e/_Ey7g3SE

Знайшов гаджет для дому — Qingping Air Monitor 2 з підтримкою Mi Home. Показує в реальному часі: ✅ CO₂ — сигнал для провітрюв
Знайшов гаджет для дому — Qingping Air Monitor 2 з підтримкою Mi Home. Показує в реальному часі: ✅ CO₂ — сигнал для провітрювання ✅ PM2.5 / PM10 — пил, дим, забруднення ✅ 🌡 Температуру ✅ 💧 Вологість ✅ 🔊 Рівень шуму 📲 Працює з Mi Home для автоматизації: ✔️ Вентиляція ✔️ Очищувач повітря ✔️ Сповіщення про погану якість Актуально для: 🏠 Квартир/будинків 👶 Дитячих кімнат 💻 Домашніх офісів 🔋 Приміщень з акумуляторами, інверторами або серверами 🔗 Посилання: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3MPmDDJ

Щодо сонячного інвертора SANDISOLAR 6.5KW 48V On Off Grid. І він же - AOHAI AO-6KSL-G3. Застосунок працює швидко. Як наприкла
Щодо сонячного інвертора SANDISOLAR 6.5KW 48V On Off Grid. І він же - AOHAI AO-6KSL-G3. Застосунок працює швидко. Як наприклад у Гроватт. Якість виконання самого інвертора теж хороша. Екранчик крутий, але машина шумлива. Точно не для квартири. І переробити вентилятори буде складно. Як його інтегрувати в Home Assistant не через rs485? А ще він має ongrid режим, і ось тут теж питання - чи можна його буде експлуатувати в онгрід режимі в Україні? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WCcFwp