uz
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Kanalga Telegram’da o‘tish

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali BootUse UA analitikasi

BootUse UA (@bootuse) Ukrain til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 12 845 obunachidan iborat bo'lib, Texnologiyalar & Aralashmalar toifasida 9 902-o'rinni va Ukraina mintaqasida 4 651-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 12 845 obunachiga ega bo‘ldi.

21 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -54 ga, so‘nggi 24 soatda esa 6 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 68.84% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 34.51% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 8 842 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 4 433 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 60 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent струм, напруга, бмс, продавець, f2400 kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 22 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Texnologiyalar & Aralashmalar toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

12 845
Obunachilar
+624 soatlar
-77 kunlar
-5430 kunlar
Postlar arxiv
В середу 10 червня до когось з вас поїде монітор батарей Junctek KH110F. Як виявилось для моїх потреб він не підходить, бо ма
В середу 10 червня до когось з вас поїде монітор батарей Junctek KH110F. Як виявилось для моїх потреб він не підходить, бо максимум вимірює струм до 100А, а потрібно більше. Тож йому на заміну буду шукати щось інше. https://s.click.aliexpress.com/e/_c36p7sA9 Якщо є де прилаштувати - тицяй Брати участь, і не забувай переглядати відоси і коментувати. І поширювати.

Є варіанти плат розробників на ESP32-P4 + ESP32-C6. А там і інтерфейс камерs, і екрану, і Езернет і ще купа всього. Ось тільк
Є варіанти плат розробників на ESP32-P4 + ESP32-C6. А там і інтерфейс камерs, і екрану, і Езернет і ще купа всього. Ось тільки який проект на такому потужному процесорі можна реалізувати? https://s.click.aliexpress.com/e/_c4paTGa5

Є у мене такий девайс і може колись дійдуть до нього руки - CrowPanel Advanced 10.1inch ESP32-P4 HMI AI Display 1024x600 IPS.
Є у мене такий девайс і може колись дійдуть до нього руки - CrowPanel Advanced 10.1inch ESP32-P4 HMI AI Display 1024x600 IPS. 10 дюймовий екран с тачскріном. 2 гучномовці. 2 цифрових мікрофони. Слот під microSD. Камера 2 Мп. Додаткові модулі бездротового зв'язку. GPIO, UART.. І серце цього девайсу - esp32-P4 - продуктивний мікроконтролeр від Espressif. 400 MHzтактова, 16 Мб оперативки і 16 Мб флешка. https://s.click.aliexpress.com/e/_c31GtHoz

Якщо є вільний час і хочеться чимось постраждати, то можна до батарей 4S 6S 8S додати вольтметр. Є версії від 1 до 24S. Нема
Якщо є вільний час і хочеться чимось постраждати, то можна до батарей 4S 6S 8S додати вольтметр. Є версії від 1 до 24S. Нема блютуза і скільки споживає - невідомо. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3OooKGz

Ціна на нього з промокодом зараз ой яка хороша. Але знайшов ще баги: - не працює активація батареї. - приживленні від батареї
Ціна на нього з промокодом зараз ой яка хороша. Але знайшов ще баги: - не працює активація батареї. - приживленні від батареї на виходах будуть 2 фази, тобто не працює схема формування нуля. Не здивуюсь, якщо ці функції просто вимкнені. І це не 6,5 кВт інвертор, це 6 кВт!!! Під сонячні панелі 600Вт+ - саме те. Агрегат рівня Growatt, Аненжди відпочиває. І мікроконтролери тут від STM та ТІ. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3pTJSjF І інтеграцію під Home Assistant я допиляв. Огляд може вже буде завтра.

Переможці: @grayowlbear

📅 Розпродаж 1 червня 2026. ⚠️ Великі промокоди: використовуйте о 1:00 ночі. Вранці їх не буде. 🔗 Сторінка розпродажу: https
📅 Розпродаж 1 червня 2026. ⚠️ Великі промокоди: використовуйте о 1:00 ночі. Вранці їх не буде. 🔗 Сторінка розпродажу: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3M2KVxJ 🇺🇦 Коди для України: 🔹 LITOUA02 :$12-$2 🔹 LITOUA04 :$24-$4 🔹 LITOUA07 :$49-$7 🔹 LITOUA12 :$79-$12 🔹 LITOUA15 :$105-$15 🔹 LITOUA35 :$249-$35 🔹 LITOUA50 :$369-$50 🔹 LITOUA80 :$500-$80 🔄 Друга черга: 🔸 AEUA2 :$12-$2 🔸 AEUA4 :$24-$4 🔸 AEUA7 :$49-$7 🔸 AEUA12 :$79-$12 🔸 AEUA15 :$105-$15 🔸 AEUA35 :$249-$35 🔸 AEUA50 :$369-$50 🔸 AEUA80 :$500-$80

В Україні є компанія Fire-Stop яка теж продає автономні аерозольні вогнегасники. https://fire-stop.com.ua/ua/aerosol/modules-
В Україні є компанія Fire-Stop яка теж продає автономні аерозольні вогнегасники. https://fire-stop.com.ua/ua/aerosol/modules-firestop/

На алі є купа аерозольних вогнегасників. Це автономні системи і для спрацювання потрібно щоб полум'я потрапило на червоні сен
На алі є купа аерозольних вогнегасників. Це автономні системи і для спрацювання потрібно щоб полум'я потрапило на червоні сенсори. Є з різним об'ємом аєрозолю і для гасіння пожежі в різних об'ємах. Наприклад 10 грамів для гасіння пожежі в об'ємі 0,1 кубічний метр. За посиланням доставка дорога, але тут картинки щодо вага-об'єм хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4dF12ID

В моєму щитку з'явився Shelly, то ж звільнилось кілька реле з енергомонітором TONGOU SY2 Tuya Zigbee. https://s.click.aliexpr
В моєму щитку з'явився Shelly, то ж звільнилось кілька реле з енергомонітором TONGOU SY2 Tuya Zigbee. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4mXTnpR Відео про нього - https://youtu.be/IAYU-d48IMw Одна така штука поїде вже в неділю 31 травня до когось з вас. І на мою думку - це одне з найкращих реле з енергомонітором.

Для тих у кого є Sandisolar 6.5kW зробив інтеграцію з Home Assistant. Виводить лише частину сенсорів і дозволяє керувати деяк
Для тих у кого є Sandisolar 6.5kW зробив інтеграцію з Home Assistant. Виводить лише частину сенсорів і дозволяє керувати деякими налаштуваннями. І є файл з переліком Modbus регістрів, але регістри деякі не зівпадають. Сам інвертор - https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ki5iVR Інтеграція - https://bootuse.com/forum/viewtopic.php?p=25#p25

Оновлений модуль знижувача напруги.
Оновлений модуль знижувача напруги.

Це стало можливим. Зараз у Esphome можна також налаштовувати пристрої Zigbee. Наразі доступні лише сенсори. https://esphome.i
Це стало можливим. Зараз у Esphome можна також налаштовувати пристрої Zigbee. Наразі доступні лише сенсори. https://esphome.io/changelog/2026.5.0/

Витягувати інформацію з батарей 48В можна і через САN. Mcp2515 - адаптер SPI-CAN. https://s.click.aliexpress.com/e/_Ey7g3SE

Знайшов гаджет для дому — Qingping Air Monitor 2 з підтримкою Mi Home. Показує в реальному часі: ✅ CO₂ — сигнал для провітрюв
Знайшов гаджет для дому — Qingping Air Monitor 2 з підтримкою Mi Home. Показує в реальному часі: ✅ CO₂ — сигнал для провітрювання ✅ PM2.5 / PM10 — пил, дим, забруднення ✅ 🌡 Температуру ✅ 💧 Вологість ✅ 🔊 Рівень шуму 📲 Працює з Mi Home для автоматизації: ✔️ Вентиляція ✔️ Очищувач повітря ✔️ Сповіщення про погану якість Актуально для: 🏠 Квартир/будинків 👶 Дитячих кімнат 💻 Домашніх офісів 🔋 Приміщень з акумуляторами, інверторами або серверами 🔗 Посилання: https://s.click.aliexpress.com/e/_c3MPmDDJ

Щодо сонячного інвертора SANDISOLAR 6.5KW 48V On Off Grid. І він же - AOHAI AO-6KSL-G3. Застосунок працює швидко. Як наприкла
Щодо сонячного інвертора SANDISOLAR 6.5KW 48V On Off Grid. І він же - AOHAI AO-6KSL-G3. Застосунок працює швидко. Як наприклад у Гроватт. Якість виконання самого інвертора теж хороша. Екранчик крутий, але машина шумлива. Точно не для квартири. І переробити вентилятори буде складно. Як його інтегрувати в Home Assistant не через rs485? А ще він має ongrid режим, і ось тут теж питання - чи можна його буде експлуатувати в онгрід режимі в Україні? https://s.click.aliexpress.com/e/_c3WCcFwp

Розпродаж почався, коди знайдете на алі. 3х- фазний монітор від Zemismart. Tuya Zigbee, є віфішна версія. Передає дані по зам
Розпродаж почався, коди знайдете на алі. 3х- фазний монітор від Zemismart. Tuya Zigbee, є віфішна версія. Передає дані по замовчуванню один раз в 600 секунд (віфі - 300), не працює з ZHA. Моніторинг двонаправлений, але це видно лише в Home Assistant. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4oxs6rf

Цей інвертор купувати для квартири навіть не думайте - вентилятор крутить постійно, то ж точно не квартирний варіант. Але компактна зараза. Мабуть найменший з 24В. І падлюка вміє запускати батку, якщо батка перерозрядиться. І друга частина відео - про оновлену батарею на елементах EVE. Впирався, не хотів брати на огляд, то ж вони спочатку розіслали всім блогерам в Україні, а мені надіслали батарею від якої блогер відмовився. Але як виявилось - батка хороша, і елементи не шлак. https://youtu.be/KfG4GVaSGdI