en
Feedback
🌊штормим сторінки📚

🌊штормим сторінки📚

Open in Telegram

читацький куточок тієї – хто любить темні історії, гарячих чоловіків, фентезійні світи та трохи романтики 🖤 Звʼязок @sorokina_albina

Show more
4 368
Subscribers
-224 hours
-207 days
-9330 days
Posts Archive
Новий дружбан, нещодавно побачила його на касі в «Чудо острові» і так захотіла. А це також колекція «рандом». Тільки що стоял
Новий дружбан, нещодавно побачила його на касі в «Чудо острові» і так захотіла. А це також колекція «рандом». Тільки що стояла щупала пакетики, щоб саме він попався 😅

Перший день анонсів від 🌟 на липень місяць 😏 З цікаво для мене особисто то тільки ці книги, що б рекомендувала Вам купити �
+1
Перший день анонсів від 🌟 на липень місяць 😏 З цікаво для мене особисто то тільки ці книги, що б рекомендувала Вам купити 🥰

Video message01:00

Video message01:00

Оголосили дні осінньої Книжкової країни, і вона буде на тематику «загадкова» 👀 В мене тепер питання: а інші на яку тематику
Оголосили дні осінньої Книжкової країни, і вона буде на тематику «загадкова» 👀 В мене тепер питання: а інші на яку тематику були? 😅

В когось дома грумінг 😅 насправді це ми його вичісуємо раз 5 напевно
В когось дома грумінг 😅 насправді це ми його вичісуємо раз 5 напевно

Такий вчора гарний захід сонця був 🥰🥰🥰
+2
Такий вчора гарний захід сонця був 🥰🥰🥰

Продовжую читати «Бездоганний». Як ви вже зрозуміли, тепер я читаю переважно на роботі 👀 І от зловила себе на думці, що зовс
Продовжую читати «Бездоганний». Як ви вже зрозуміли, тепер я читаю переважно на роботі 👀 І от зловила себе на думці, що зовсім не знаю 🤷, як оцінювати такі книги і що про них говорити. Бо, з одного боку, історія не є чимось унікальним чи особливо оригінальним. Тут немає моментів, від яких хочеться кричати: «Ого, такого я ще не читала!». Але, з іншого боку, книгу справді цікаво читати. Вона легко йде, не викликає бажання відкласти її кудись подалі, а сторінки перегортаються самі собою. Тому поки що моя найточніша характеристика цієї історії звучить приблизно так: «Ну… прикольно». 😅 Не шедевр, не новий улюбленець, але й точно не книга, про яку забудеш через п’ять хвилин після прочитання.

Video message01:00

Video message00:59

Video message01:00

Video message00:59

Video message00:59

Будемо дивитися класику 🤪
Будемо дивитися класику 🤪

Video message00:24

Video message00:57

Video message00:54

О ноу 😢
О ноу 😢