uz
Feedback
🌊штормим сторінки📚

🌊штормим сторінки📚

Kanalga Telegram’da o‘tish

читацький куточок тієї – хто любить темні історії, гарячих чоловіків, фентезійні світи та трохи романтики 🖤 Звʼязок @sorokina_albina

Ko'proq ko'rsatish
4 371
Obunachilar
-224 soatlar
-207 kunlar
-9330 kunlar
Postlar arxiv
Оголосили дні осінньої Книжкової країни, і вона буде на тематику «загадкова» 👀 В мене тепер питання: а інші на яку тематику
Оголосили дні осінньої Книжкової країни, і вона буде на тематику «загадкова» 👀 В мене тепер питання: а інші на яку тематику були? 😅

В когось дома грумінг 😅 насправді це ми його вичісуємо раз 5 напевно
В когось дома грумінг 😅 насправді це ми його вичісуємо раз 5 напевно

Такий вчора гарний захід сонця був 🥰🥰🥰
+2
Такий вчора гарний захід сонця був 🥰🥰🥰

Продовжую читати «Бездоганний». Як ви вже зрозуміли, тепер я читаю переважно на роботі 👀 І от зловила себе на думці, що зовс
Продовжую читати «Бездоганний». Як ви вже зрозуміли, тепер я читаю переважно на роботі 👀 І от зловила себе на думці, що зовсім не знаю 🤷, як оцінювати такі книги і що про них говорити. Бо, з одного боку, історія не є чимось унікальним чи особливо оригінальним. Тут немає моментів, від яких хочеться кричати: «Ого, такого я ще не читала!». Але, з іншого боку, книгу справді цікаво читати. Вона легко йде, не викликає бажання відкласти її кудись подалі, а сторінки перегортаються самі собою. Тому поки що моя найточніша характеристика цієї історії звучить приблизно так: «Ну… прикольно». 😅 Не шедевр, не новий улюбленець, але й точно не книга, про яку забудеш через п’ять хвилин після прочитання.

Video xabar01:00

Video xabar00:59

Video xabar01:00

Video xabar00:59

Video xabar00:59

Будемо дивитися класику 🤪
Будемо дивитися класику 🤪

Video xabar00:24

Video xabar00:57

Video xabar00:54

О ноу 😢
О ноу 😢

Залишилось один розділ дочитати, а я не можу, бо сльози на очах відразу 😢 а читати щось треба зараз, бо немає клієнтів в сал
Залишилось один розділ дочитати, а я не можу, бо сльози на очах відразу 😢 а читати щось треба зараз, бо немає клієнтів в салоні Беру щось легеньке бо я з цією Академією Зодіак зійду з розуму 😦 ковбої надіюсь ви врятуєте мене від душевного розпачу

Дочитую 7 частину академії зодіак на роботі, і це така помилка, бо я ледве намагаюся стримати сльози😢😢😢

Треба записати відгук на всю серію 🥰