en
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Open in Telegram
2 434
Subscribers
-224 hours
-17 days
+430 days
Posts Archive
SOS! Не можу увімкнути інтернет на компі. Кабель робочий, підкоючав через нього ноутбук і він його бачить + є підключення. Але коли підключаю його до пк, то індикатор на самому порті горить зеленим і блимає помаранчевий, так і має бути наче, це сигналізує, що все ок. Але от підключення немає, комп'ютера його не бачить. В диспетчері пристроїв навіть немає мережевого адаптера. Хтось знає що робить?)

Я вижив, нафармив стрижні пломенів і навіть трохи перлин ендеру. Далі ще дофармлюємось перлинами і до дракона😈 Дякую всім хто був присутній) з вам навіть монотонний фарм стає цікавішим) також подвійна подяка всім хто донатив♥️ І потрійна подяка Максиму Федотову♥️♥️♥️

Го врятую ваш вечір) через 30хв продовжуємо hардкор на стрімі❤️

Пишу сценарій до нового відео по майнику😎 Воно буде набагато обширнішим ніж відео про селища, тож не певен коли воно буде готове, але очікування того вартують)

photo content

а ось скріни цих пляжів прямо з бети) от я реально агресивно не розумію, навіщо було їх прибирати з гри? Щоб що?
+1
а ось скріни цих пляжів прямо з бети) от я реально агресивно не розумію, навіщо було їх прибирати з гри? Щоб що?

Треба трохи допомоги. Датапак Hybrid Beta перероблює ванільні біоми і додає кілька своїх. В тих біомах, які додає датапак при
+1
Треба трохи допомоги. Датапак Hybrid Beta перероблює ванільні біоми і додає кілька своїх. В тих біомах, які додає датапак присутні піщані і гравійні пляжі, як в бета версіях гри (другий скрін). А ванільні біоми залишаються без цього пляжа(перший скрін). Я дуже хочу повернути цю фішку в гру, але, хоч вбийте, не виходить нічого. За шляхом: data\hybrid_beta\worldgen\noise є файли sand_beach і gravel_beach. Також за шляхом: data\minecraft\worldgen\noise_settings\overworld.json можна знайти як саме прописані ці пляжі, і за яких умов вони генеруються, але там вже таке, що думати треба🤕, а я не вмію. Було багато коментів під одним з минулих постів про модинг, що дехто хоче себе спробувати саме в модингу, бо кодити він вміє, тож це ваш зоряний час))) Датапак додам в коменти

Кінець етеру) я вижив!!! Далі в пекло і до дракона) неймовірний арт, який ви бачите - робота дзьоба) Велике спасибі за нього♥
Кінець етеру) я вижив!!! Далі в пекло і до дракона) неймовірний арт, який ви бачите - робота дзьоба) Велике спасибі за нього♥️ Також всім спасибі за етер, і особлива подяка всім донатерам і спонсорам ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥 Добраніч)

Сьогодні продовжимо hардкор на 1.0.1) Продовжимо на ютубі, надіюся він вже норм працює. Стрім близько 19:00

Під цим відео такі коментарі цікаві, жесть) не можу начитатись))

Ви собі не можете уявити наскільки я зараз відчуваю всіх тих людей, які "я почав займатись програмуванням через майнкрафт"... Це така жиза... Коли працюю над софт віндом то прямо деколи дуже сильно не вистачає цієї навички. Якщо мені треба щось додати необхідне, то мені обов'язково шукати мод під це, або датапак, а потім по варварському їх поєднувати, частини викидати, щось додавати в них. Але мої можливості досить обмежені без вміння програмувати.. Колись я навчусь програмувати і робити моди, зроблю мод, щоб можна було кістку кидати, як сніжку, щоб ваш собака біг за нею і в зубах приносив вам назад, і більше ніколи не буду онлайн 🫰😔

це звісно заради приколу) я просто дуркую за редактором скінів)) але уявіть який би був перформанс - з кожним кроком топтати
це звісно заради приколу) я просто дуркую за редактором скінів)) але уявіть який би був перформанс - з кожним кроком топтати московський прапор. Тільки наші живчики так можуть🧠

сиджу-малюю новий скін собі)
сиджу-малюю новий скін собі)

Приємного перегляду) https://youtu.be/YRgn_vHSkhw

А лол, в мене сьогодні виділяється 3 роки каналу. Тю, так він просто був тоді обліковим записом від гугл. Ну типу, я просто з нього в ютубчику відоси дивився. Але, всеодно, всім дякую, хто вже встиг привітати) А подарунки будуть?)

Нарешті відео на рендері)

Сьогодні весь день готував одне цікаве відео. Якщо все буде ОК, то завтра ввечері вже його опублікую)