Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 434
المشتركون
-224 ساعات
-17 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
2 433
SOS! Не можу увімкнути інтернет на компі. Кабель робочий, підкоючав через нього ноутбук і він його бачить + є підключення. Але коли підключаю його до пк, то індикатор на самому порті горить зеленим і блимає помаранчевий, так і має бути наче, це сигналізує, що все ок. Але от підключення немає, комп'ютера його не бачить. В диспетчері пристроїв навіть немає мережевого адаптера. Хтось знає що робить?)
2 433
Я вижив, нафармив стрижні пломенів і навіть трохи перлин ендеру. Далі ще дофармлюємось перлинами і до дракона😈
Дякую всім хто був присутній) з вам навіть монотонний фарм стає цікавішим) також подвійна подяка всім хто донатив♥️
І потрійна подяка Максиму Федотову♥️♥️♥️
2 433
Пишу сценарій до нового відео по майнику😎 Воно буде набагато обширнішим ніж відео про селища, тож не певен коли воно буде готове, але очікування того вартують)
2 433
а ось скріни цих пляжів прямо з бети) от я реально агресивно не розумію, навіщо було їх прибирати з гри? Щоб що?
2 433
Треба трохи допомоги. Датапак Hybrid Beta перероблює ванільні біоми і додає кілька своїх. В тих біомах, які додає датапак присутні піщані і гравійні пляжі, як в бета версіях гри (другий скрін). А ванільні біоми залишаються без цього пляжа(перший скрін). Я дуже хочу повернути цю фішку в гру, але, хоч вбийте, не виходить нічого.
За шляхом: data\hybrid_beta\worldgen\noise є файли sand_beach і gravel_beach. Також за шляхом: data\minecraft\worldgen\noise_settings\overworld.json можна знайти як саме прописані ці пляжі, і за яких умов вони генеруються, але там вже таке, що думати треба🤕, а я не вмію. Було багато коментів під одним з минулих постів про модинг, що дехто хоче себе спробувати саме в модингу, бо кодити він вміє, тож це ваш зоряний час)))
Датапак додам в коменти
2 433
Кінець етеру) я вижив!!! Далі в пекло і до дракона) неймовірний арт, який ви бачите - робота дзьоба) Велике спасибі за нього♥️
Також всім спасибі за етер, і особлива подяка всім донатерам і спонсорам ❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Добраніч)
2 433
Сьогодні продовжимо hардкор на 1.0.1) Продовжимо на ютубі, надіюся він вже норм працює. Стрім близько 19:00
2 433
Ви собі не можете уявити наскільки я зараз відчуваю всіх тих людей, які "я почав займатись програмуванням через майнкрафт"... Це така жиза... Коли працюю над софт віндом то прямо деколи дуже сильно не вистачає цієї навички. Якщо мені треба щось додати необхідне, то мені обов'язково шукати мод під це, або датапак, а потім по варварському їх поєднувати, частини викидати, щось додавати в них. Але мої можливості досить обмежені без вміння програмувати..
Колись я навчусь програмувати і робити моди, зроблю мод, щоб можна було кістку кидати, як сніжку, щоб ваш собака біг за нею і в зубах приносив вам назад, і більше ніколи не буду онлайн 🫰😔
2 433
це звісно заради приколу) я просто дуркую за редактором скінів)) але уявіть який би був перформанс - з кожним кроком топтати московський прапор. Тільки наші живчики так можуть🧠
2 433
А лол, в мене сьогодні виділяється 3 роки каналу. Тю, так він просто був тоді обліковим записом від гугл. Ну типу, я просто з нього в ютубчику відоси дивився. Але, всеодно, всім дякую, хто вже встиг привітати)
А подарунки будуть?)
2 433
Сьогодні весь день готував одне цікаве відео. Якщо все буде ОК, то завтра ввечері вже його опублікую)
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
