en
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Open in Telegram
2 436
Subscribers
-124 hours
-17 days
+630 days
Posts Archive
До речі, стрімчик буде через годину десь. Будемо гратись в софтвіндик :-)

Насправді, навіть можна з дечим погодитись:) Мені дійсно набридли нові версії, дійсно байдуже на останні нововведення, механіки, мобів. Але саме тому, як і багато інших, намагаюся знайти щось цікаве для себе за межами останніх версій, за межами сніфера з варденом. Тому я і почав звертати свою увагу на старі версії, тому і почав спроби розібратись від чого я насправді отримую задоволення в майнкрафті і за що люблю цю гру:) Всім гарного дня ;-) #SaveMinecraft

Ок 🗿
Ок 🗿

ну і як з ним грати?... #Save_Gedz_from_Andriyko
ну і як з ним грати?... #Save_Gedz_from_Andriyko

Через пів години почну стрім :-) моджанги дропнули продовження того своєї "документалки", дві частини якої ми дивились раніше

А ні, лол. Там є такі моменти, які обов'язково треба вирізати 🌚 Тому варіант без монтажу не проходить :-)

Слухайте, я от сів за восьму арканотехніку, і так шось мені ліньки стало її монтувати:) може взагалі без монтажу її залити?) там десь півтори години буде

Десь протягом пів години підрублю стрім :)

Кхем, відкриття серверу треба трохи перенести) не буду вникати в подробиці, але є деякі речі, які треба ще зробити і деякі пофіксити перед стартом, + з лаунчером є кілька заминок ще, тому так🤗 Переносимо не на довго, там вже останні поиготування тільки фактично, але якийсь точний термін не можу сказати Надіюсь на ваше розуміння) 👍52 ❤️34 🥰13 👀2

Я шось не зроз...🤨
Я шось не зроз...🤨

Ого, щось цікаве і незрозуміле 👀 https://youtu.be/zkEnB1MUUVo

Думав сьогодні дороблю АрканоТехніку і опублікую серію, але щось не дуже встигаю змонтувати. Там вийшло багато хронометражу запису, а мені мають виникнути світло скоро 🙃... От би штучний інтелект навчився вже робити монтаж відео👀

О я мабуть знайшов яку придбаю:) я хотів показати яка в мене була до цього клавіатура (та що зламалась) і натрапив на таку са
О я мабуть знайшов яку придбаю:) я хотів показати яка в мене була до цього клавіатура (та що зламалась) і натрапив на таку саму, але з боковими клавішами оцими, в мене без нам-пада але така сама, ну ви зроз) буду брати цю тоді)

Порадьте хтось хорошу дешеву клавіатуру, бажано білого кольору 👀 Моя зламалась, тому треба нову. В сене поки є запасна, але вона мені дуже незручна.

там моджанги дропнули два відео в честь 15 років майнкрафта, може глянемо їх на стрімчику зараз?👀