2 435
订阅者
无数据24 小时
+17 天
+730 天
帖子存档
2 434
Насправді, навіть можна з дечим погодитись:)
Мені дійсно набридли нові версії, дійсно байдуже на останні нововведення, механіки, мобів.
Але саме тому, як і багато інших, намагаюся знайти щось цікаве для себе за межами останніх версій, за межами сніфера з варденом. Тому я і почав звертати свою увагу на старі версії, тому і почав спроби розібратись від чого я насправді отримую задоволення в майнкрафті і за що люблю цю гру:)
Всім гарного дня ;-) #SaveMinecraft
2 434
Через пів години почну стрім :-) моджанги дропнули продовження того своєї "документалки", дві частини якої ми дивились раніше
2 434
А ні, лол. Там є такі моменти, які обов'язково треба вирізати 🌚
Тому варіант без монтажу не проходить :-)
2 434
Слухайте, я от сів за восьму арканотехніку, і так шось мені ліньки стало її монтувати:) може взагалі без монтажу її залити?) там десь півтори години буде
2 434
Кхем, відкриття серверу треба трохи перенести) не буду вникати в подробиці, але є деякі речі, які треба ще зробити і деякі пофіксити перед стартом, + з лаунчером є кілька заминок ще, тому так🤗
Переносимо не на довго, там вже останні поиготування тільки фактично, але якийсь точний термін не можу сказати
Надіюсь на ваше розуміння)
👍52 ❤️34 🥰13 👀2
2 434
Думав сьогодні дороблю АрканоТехніку і опублікую серію, але щось не дуже встигаю змонтувати. Там вийшло багато хронометражу запису, а мені мають виникнути світло скоро 🙃... От би штучний інтелект навчився вже робити монтаж відео👀
2 434
О я мабуть знайшов яку придбаю:) я хотів показати яка в мене була до цього клавіатура (та що зламалась) і натрапив на таку саму, але з боковими клавішами оцими, в мене без нам-пада але така сама, ну ви зроз) буду брати цю тоді)
2 434
Порадьте хтось хорошу дешеву клавіатуру, бажано білого кольору 👀
Моя зламалась, тому треба нову. В сене поки є запасна, але вона мені дуже незручна.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
