ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 434
Подписчики
-224 часа
-17 дней
+430 день
Архив постов
Жесть арти повалили, мені дуже приємно) ці два від Oro4i Edgar:
+1
Жесть арти повалили, мені дуже приємно) ці два від Oro4i Edgar:

Ще міні-комікс до першої серії Легкого вітру від Мідаса) https://t.me/NNMGR/20?single

Нарешті це хтось зробив 🙄 https://www.youtube.com/watch?v=Z5lPsnv17TI

Фанати фурі, на перший другий - розрахуйсь! Перший арт by Аня Другий арт by Марі До речі, на другому арті, це що за тварина?
+1
Фанати фурі, на перший другий - розрахуйсь! Перший арт by Аня Другий арт by Марі До речі, на другому арті, це що за тварина? Хвіст наче в лисої білки 🌚

True? Ви що думаєте?🧐
True? Ви що думаєте?🧐

Знову наголошую, що то був земляний кріпер, а не лайняний кріпер😑✍️ Перший арт by Денис Другий арт by AVUMP
+1
Знову наголошую, що то був земляний кріпер, а не лайняний кріпер😑✍️ Перший арт by Денис Другий арт by AVUMP

Десь о 18:00 почну етер. Треба нафармити вовну в Софт Вінді, тому дивіться другу серію, щоб на етері собі нічого не заспойлерити🌚

😇😇😇
😇😇😇

Ну, серія - то серія. Як скажете)) https://youtu.be/q4KDNGb-ijI?si=ja-oGs0LAuiEx3I2 Приємного перегляду ❤️

?
Anonymous voting

Не встигаю сьогодні з відосиком🙃 Вчора весь день намагався виправити баги з спавном агресивних мобів в збірці, тому так...
Не встигаю сьогодні з відосиком🙃 Вчора весь день намагався виправити баги з спавном агресивних мобів в збірці, тому так...

Перша серія Soft Wind тільки вийшла, а артики вже тут, як тут🥰 https://t.me/NNMGR/15

Го через 20 хвилин розмовний етерчик. Давно такого не було🌝

айоу! Дякую, лікью 🥰🥰🥰
айоу! Дякую, лікью 🥰🥰🥰

Ще 5 хвилин 😎