Артур Selfdotcom
Open in Telegram
2 436
Subscribers
-124 hours
-17 days
+630 days
Posts Archive
2 436
Стрім офнувся через невідомі причини.. але дякую всім, хто був сьогодні на ньому🥰
Особливо дякую донатерам, а найбільше Пану Володимиру♥️♥️♥️
2 436
А, точно, ще хотів написати про плащі, які тепер роздає моджанг. Наскільки я зрозумів, то вони будуть роздавати якісь плащі тепер кожного року, а не як раніше, коли плащі були чимось унікальним і їх мала тільки якась невелика вибірка гравців.
Тому офіційно заявляю, що мати плащ в майні це більше не флекс.
В умовах де плащі будуть в 90% гравців, флекс - це бігати без них🧙🏻♂️🗣️
2 436
Десь о третій-четвертій буде стрім сьогодні. А поки маю до вас питання по серверу)
Яка ціна вам здається хорошою за місячний похід?
Це має бути обов'язково не менше 100 грн. Взагалі я радився з Андрієм трохи про це вже і він сказав, що софтвінд складний проєкт в який було вкладено дуже багато сил і роботи, і 100 грн це буде дуже мало.
В цілому, можу погодитись, сотка це, мабуть, норм за якийсь ванільний сервер з мінімальними стандартними плагінами..
Але перший місяць проходу на сервер буде точно 100 грн, щоб гравці могли ознайомитись з ним) А далі хз. Є якісь думки?)
2 436
До речі, отаку хуліґанську штуку тепер можна буде робити в СВ)
Залишаєм, чи коли буде сервер, то буде біда?
2 436
Хочу зазначити, що раніше я часто казав, що більшість роботи над Софтвіндом зроблено мною, а роль Андрійка це десь 25-30 відсотків. Але зараз, переглянувши скільки всього він вже зробив і допоміг, то можна сміливо казати, що він зробив десь 50 відсотків. Хоч ідеї генерую я, а Андрійко +- на вільних засадах займається софтвіндом, але його вклад колосальний.
це так, пост заради відновлення справедливості)
2 436
Вчора крутий стрім був) особливо ближче до кінця🤫
Дякую всім хто дав ґроші, я ціню вашу підтримку 🥰
Арт by Денис, до речі) це типу Ґатс + Ґедзь, ну ви зроз 👀
#циркумфлекс
2 436
Я набрав Нотчу і домовився, щоб він зробив знижку на майнкрафт в честь цієї події. Тому маєте шанс придбати майник за пів ціни!)
2 436
Сьогодні моєму каналу виповнилось рівно два роки!
15-го травня 2022 я опублікував своє перше відео) це була перша серія летсплею під назвою "світанок". Це також був мій перший досвід подібного виду діяльності)
За ці два роки сталося багато всього, і якщо чесно, то вони відчуваються не як два, а як п'ять))
Велике спасибі всім, хто підтримував і підтримує мене на цьому шляху! Я надіюся, що те що я роблю і створюю, підіймає вам настрій і трохи прикрашає вашу повсякденність) я щасливий, що я на своєму місці і щасливий, що ви тут)
Дякую всім донатерам, спонсорам, постійним глядачам і не постійним глядачам) а ну і hейтерам звісно теж >:-)
Висловлюю особливу вдячність своїм найбільшим меценатам:
♥️ fedotom2
♥️ Пан Володимир
♥️ Тіна!
♥️ Курган
Я люблю вас!
2 436
Блін, такий треш відбувається зараз... Мушу насипати трохи своєї думки, бо мене вже розриває всередині.
Цю війну просто неможливо виграти на полі бою, нуль шансів, зеро. Які би не були неймовірні ЗСУ, головну роль в цій війні мають нести дипломати, а не військові. Щоб отримати результат який хоча-б трохи схожий, навіть не те що на позитивний, а на нейтральний, потрібно щоб розподіл обов'язків був 80% на дипломатах 20% на військових.
Росія, як би ми не намагалися з неї сміятися, дуже сильна країна коли справа доходить до війни. І відкривши свої очі стає очевидно, що Україна зовсім не така, навіть близько. Всі ці роки війни Україна тримається виключно на морально-вольових якостях тих людей, які її захищають. Звісно на допомозі також, але ця допомога це не заслуга нашої дипломатії, це заслуга об'єднаних зусиль наших партнерів.
Я надіявся, що дипломатія рано чи пізно запрацює, і військові на полі бою потрібні поки ця дипломатія не розворушиться, а вона мусить розворушитись, якщо в них за мету стоїть хоч якесь збереження України. Але по тому що я бачу, вони тільки закопують нас глибше з кожним днем. Ніби немає плану Б ніякого, ніби єдиний вихід це не вихід, а просто відкладання неминучого...
Хз навіщо я тут написав це, і хз навіщо вам думка якогось чувака який знімає майнкрафт, але це все вже настільки критично, що вже абсурдно...
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
