en
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Open in Telegram
2 435
Subscribers
No data24 hours
+17 days
+730 days
Posts Archive
ого, я почав рівно через 20 хв ! https://youtube.com/live/QsqO0P43vtQ?feature=share

ок, через 20 хв почнемо, а ви пригляньте за жабами з софтвінду поки мене не буде🥰
+1
ок, через 20 хв почнемо, а ви пригляньте за жабами з софтвінду поки мене не буде🥰

Voice message00:28

Я зробив відео по софтвіндику, можна мені тепер погратись в AI dungeon?🥺

Одного разу Anonim 🇪🇺 посперечався, що він зможе написати історію довжиною в одне речення, яка проб'є на сльозу кожного...
Одного разу Anonim 🇪🇺 посперечався, що він зможе написати історію довжиною в одне речення, яка проб'є на сльозу кожного... Наступного ранку він приніс з собою шматок паперу на якому було написано:

sticker.webp0.20 KB

ой я, здається, не той текст зацензурив.. ну пофік

Така мене відвідала думка: треба зі старого світу приєднати собі ще чанки для нового. Аж до спавну строго світу, щоб була та сама історична табличка, тоді багато ще чого можна забрати буде.) Тут спойлери до останньої серії, якщо не дивились - не читайте😇

Ніхто в нього не вірив, але він дропнув продовження Софт Вінду😈 https://youtu.be/mP7-nrjASPY?si=i5ILCuxj3g7Xv9il

Ок, як скажете)

В ваших руках моя доля на сьогоднішній вечір
Anonymous voting

через енну кількість хвилин буде стрімчик 🍔

Також, я думаю, що сервер на Софт Вінді буде носити назву "Чумацький Шлях", як мій минулий сервер) Скоріш за все, для нього буде використовуватись той самий дискорд, що і для ЧШ. (Або ні, але назва точно буде така сама) Тобто, це виходить жоске відродження Чумацького Шляху, або, якщо вам так зручніше, другий сезон🤗

Зараз софтвінд на тій стадії, коли можна серйозно задуматись про відкриття серверу🥸 Так, тільки тепер, так, знаю що він мав бути раніше, але якби сервер був тоді, то на цей момент його треба було би вже первідкривати

ІПСО
ІПСО

Вчора вночі я дропнув оновлення Soft Wind Beta 0.4!! Там величезний самок змін, багато всього нового) ознайомитись зі змінами
+8
Вчора вночі я дропнув оновлення Soft Wind Beta 0.4!! Там величезний самок змін, багато всього нового) ознайомитись зі змінами можна в дс софт вінду (посилання є в описі тг каналу) Скріни також з оновлення 0.4😇 Це все означає, що я нарешті можу продовжити записувати софтвіндик) тому скоро нова серія 😎

Оновлення Soft Wind Beta 0.4 вже майже готове!) мені залишилися лише мінімальні речі відполірувати і все (за жарти про полірування мінімальних речей забаню) Але сьогодні досить з мене розробки, я і так весь день сидів ось так: 👷 Го тоді, якщо наставите плюси, то продовжимо сьогодні пригоду нашого безіменного головного героя?)

о який гарний відосик, до речі, зроблений в софтіндику🥰 by STurtle https://youtu.be/tvIdbbf2zHU?si=UBjuQQZoNqZPqXTo