en
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Open in Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Львівський Криптан

Channel Львівський Криптан (@lvivcriptan22) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 40 253 subscribers, ranking 3 124 in the Cryptocurrencies category and 1 444 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 40 253 subscribers.

According to the latest data from 27 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 206 over the last 30 days and by -48 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.34%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 7.29% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 4 163 views. Within the first day, a publication typically gains 2 935 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 49.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 28 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

40 253
Subscribers
-4824 hours
+1187 days
+20630 days
Posts Archive
Брали на спот MNT на 3.4к$ тут, зараз +2к$ чистими малює💸 З другої сторони і фіксувати не хочеться, позиція і так мала та бо
Брали на спот MNT на 3.4к$ тут, зараз +2к$ чистими малює💸 З другої сторони і фіксувати не хочеться, позиція і так мала та бонусом приносить постійно пасивний дохід в мегадропах/лаунчпулах/лаунчпадах.

Лутаэмо 30-40$ у новому промо від біржі Gate😃 Біржа Gate запускає промо для нових користувачів 🔴Можна отримати 500 токенів
Лутаэмо 30-40$ у новому промо від біржі Gate😃 Біржа Gate запускає промо для нових користувачів 🔴Можна отримати 500 токенів IN за першу угоду на фʼючах IN/USDT від $5000 оборот 🔴Всього 2000 місць (нагадую це для нових користувачів) Також для старих користувачів умови: 🔴Робимо обсяг торгів від $30 000 та розділяємо пул 1 млн токенів $IN , тут все залежить від кількості учасників, якщо багато тоді точно скіп 🔴посилання на промо 🔴Реєстрація на біржі Gate 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Трамп планує підписати указ який дозволить використовувати крипту, нерухомість та приватний капітал у пенсійні плани американ
Трамп планує підписати указ який дозволить використовувати крипту, нерухомість та приватний капітал у пенсійні плани американців😃 Вперше в історії крипта офіційно стає частиною пенсійних портфелів – з усіма пільгами по оподаткуванню. Це означає тільки одне: пенсійні фонди — а це трильйони доларів — готуються увійти в гру. Якщо все буде підписано — то це: 🔴 масштабний приплив “старих” грошей у нові технології 🔴 ринок, що вже не зламається “страхами регуляторів” 🔴 і потенційно новий потік грошей, який розганятиметься не твітами, а законом

🥹🥹🥹

Пісня – Остання путь [muzob.net].mp38.46 MB

Розділяємо 50 млн.$ від біржі MEXC😱 Біржа MEXC запустила потужне промо, в якому нові учасники можуть отримати миттєвий Airdr
Розділяємо 50 млн.$ від біржі MEXC😱 Біржа MEXC запустила потужне промо, в якому нові учасники можуть отримати миттєвий Airdrop з пулу в 50млн.$ просто за тактивний гаманець Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сайт та вставляємо адресу з свого гаманця 2️⃣Якщо претендуємо на нагороду, то реєструємося на MEXC 3️⃣Привязуємо гаманець та робимо депозит 100$+ 4️⃣Отримуємо миттєву нагороду Розмір винагороди залежить від активності, балансу та історії вашого гаманця, в промо підтримуються всі популярні мережі (Solana, Ethereum, BSC і тд), тому якщо ви активний користувач гаманця, то це ваш шанс отримати гарні нагороди 🔴 Дедлайн: 29 серпня 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Зливаємо всі дружньо спотовий $MEMEFI😱 За останні дні $MEMEFI показує аномальний ріст, і це не просто так… Binance Futures о
Зливаємо всі дружньо спотовий $MEMEFI😱 За останні дні $MEMEFI показує аномальний ріст, і це не просто так… Binance Futures оголосили делістинг $MEMEFI — 11 серпня в 12:00 за Київським часом, а це насправді хитрий механізм для маніпуляції ціною Схема пампу і подальшому дампу: 1️⃣Кити відкривають на ф’ючерсах лонги. 2️⃣Спотову ціну підігрівають покупками, 3️⃣Шорти починають ліквідовуватись, а це ще більше пального для пампу 4️⃣І найцікавіше в цій історії — під час делістингу Binance сам закриває позиції за останньою ціною. Тобто — не треба навіть шукати кому продати. Біржа сама все зробить. Як на цьому заробити? 🔴Якщо вже не заскочили у лонг — тоді краще скіпнути, як на мене єдиний варіант це ближче до 11 серпня слідкувати за графіком, там є сенс шортити — на біржах, де MEMEFI ще не прибирають.

Сьогодні знову Binance кормить😊 В 12:00 за київським часом можна буде забрати 500 токенів $IN у форматі FCFS. Для отримання
Сьогодні знову Binance кормить😊 В 12:00 за київським часом можна буде забрати 500 токенів $IN у форматі FCFS. Для отримання дропу потрібно 200 альфа поінтів. Токен $IN буде ліститися на ф'ючерсах Binance, тому має вийти дроп більше 50$. А в 14:00 можна буде отримати 1000 токенів $X, за умовами все те саме. Якщо і клеймити, то обидва дропи, або накопичити поінти на щось варте. Найближчі дропи/сейли: 🔴8 серпня — Airdrop $K Торгую на: ByBit▫️BingX▫️WhiteBit

Всім привіт, мене звати Владислав, я автор каналу Market Knight. Давно читаю цей канал і ціную вас, розумну та освічену аудиторію, тому вирішив купити тут рекламу, і якщо вас зацікавить мій канал, буду радий вашій підписці. Я квантовий трейдер. Понад 16 років працював на посаді Quantitative Researcher & Trader у найбільшому хедж-фонді Two Sigma, після чого вийшов на пенсію, створив власний канал і пів року тому повністю перейшов у крипту. Працюючи в трильйонному хедж-фонді, я створив безліч математичних моделей для трейдингу, які вони використовують і досі. А трохи пізніше, вже вийшовши на відпочинок, присвятив себе каналу та розробив авторську методику трейдингу, якою ділюся у своєму каналі. Моя методика ґрунтується на квантовому трейдингу, а саме на стратегії Momentum для визначення ринкових трендів, власне за якою я й торгую все життя. У ній поєднані статистика, машинне навчання та теорія ймовірностей. У своєму каналі торгую за власною стратегією, ділюся підходом та навчаю вас, як не втратити гроші на підступному ринку, а заробити завдяки правильному підходу та розумінню того, як працюють ринкові тренди. Welcome: https://t.me/+mJn9Ql-qdAtkYzAy Буду радий бачити вас у себе! #реклама

Лутаємо 10$ від біржі Bitget🤥 BitGet запустив промку FOMO, де 4000 переможців отримають по 0.003 $ETH Що потрібно зробити: 1
Лутаємо 10$ від біржі Bitget🤥 BitGet запустив промку FOMO, де 4000 переможців отримають по 0.003 $ETH Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося в BitGet Wallet 2️⃣Закидаємо 10$ у мережі BEP-20 3️⃣Переходимо в розділ FOMO і після початку стейкаємо їх Витрати можна сказати нульові, якщо не пощастить, ви спокійно можете повернути свої 10 $ зі стейкінгу 🫡 🔴 Початок о 16:00 🔴 Реєстрація на біржі Bitget 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com Топ ціни і швидка тех. підтримка

Закрив дану позу по $PUMP 🫡
+1
Закрив дану позу по $PUMP 🫡

🗣 Нова унікальна стратегія трейдингу Автор каналу торгує капіталом 700.000$, своїми угодами ділитися абсолютно безкоштовно! 👉 https://t.me/+7LfeMi52Oo0xMTIy Хто встигне підписатися, залишиться у каналі назавжди! #реклама

TON — наше майбутнє!?🥹 На американському телеканалі Fox Business вийшло інтерв'ю з Майклом Сейлором. Там він похвалив TON за
TON — наше майбутнє!?🥹 На американському телеканалі Fox Business вийшло інтерв'ю з Майклом Сейлором. Там він похвалив TON за швидкий блокчейн і блискавичні транзакції. Майкл Сейлор — голова компанії MicroStrategy. Його стан у крипті оцінюється в $8 млрд Також Пашка запевняє нас холдити і вірити в його дітище, і ділитися крутими апдейтами:
Вчора відбулася історична подія: вперше інвестори отримали доступ до компанії, що володіє TON, котирується на фондовому ринку США (тикер: VERB). Ця компанія вкладає 558 мільйонів доларів для накопичення Toncoin — ніколи не продаючи, лише купуючи більше з часом. ↗️ Акції VERB більше ніж подвоїлися в перший день торгів, піднявши капіталізацію вище 1 мільярда доларів і здобувши статус єдинорога з першого дня. Серед інвесторів — давні прихильники TON, такі як Kingsway, Vy Capital та Ribbit, а також багато нових інституційних партнерів. 🪙 TON (The Open Network) — це безмежно масштабований блокчейн, який ми допомагали розробляти роки тому, щоб задовольнити потреби сотень мільйонів користувачів Telegram. Сьогодні TON є економічним фундаментом Telegram — подібно до того, як національна валюта підтримує економіку країни. 🌎 У Telegram все працює на TON: від виплат творцям і розробникам додатків до рекламних платежів, міні-додатків і колекційних предметів, таких як імена користувачів, номери та подарунки. В результаті TON зараз є другою блокчейн-платформою за обсягом щоденних торгів NFT, поступаючись лише Ethereum. 🧠 Не дивно, що Verb Technology — яка буде перейменована на TON Strategy — обрала TON як свій основний казначейський актив. Вона наслідує стратегію MicroStrategy з біткоїном, що дозволила їй вирости з 1 мільярда доларів до понад 100 мільярдів доларів за 5 років. Півмільярда доларів, які Verb інвестує в TON, — це лише початок.

$PUMP — памплять!😁 Запуск у них вийшов печально, при ранніх цінах інвесторів 0.004 ціна укаталасся аж до 0.023, зловивши куп
$PUMP — памплять!😁 Запуск у них вийшов печально, при ранніх цінах інвесторів 0.004 ціна укаталасся аж до 0.023, зловивши купу негативу. Зараз в команди, щоб врятувати ситуацію, працює buyback, плюс потрібно повертати собі частку ринку, яку втратили на ФАДі.

1200% за останні дні😁 Хтось вже нащупав шорт?
1200% за останні дні😁 Хтось вже нащупав шорт?

Сьогодні жирний день на дропи від Binance😎 Вже в 13:00 за Києвом можна буде забрати 500 токенів $SUP у форматі FCFS. Для кле
Сьогодні жирний день на дропи від Binance😎 Вже в 13:00 за Києвом можна буде забрати 500 токенів $SUP у форматі FCFS. Для клейму дропа потрібно 200 альфа поінтів, Також нас сьогодні ще чекає 2 дропа з токенами $TOWNS і $PROVE, але умови для участі поки що не оголосили. 🔴05.08 — TOWNS 🔴05.08 — Superp (SUP) 🔴05.08 — PROVE 🔴06.08 — Fireverse (FIR) Ще з’явився чекер дропа від Towns, перевірити наявність дропа можна на сайті: http://eligibility.towns.com/check

Спонсор сьогоднішніх обнулень криптанів🥹 Надіюсь ви не щортили дану скаміну, є знайомі які тут сьогодні добряче $ лишили…
Спонсор сьогоднішніх обнулень криптанів🥹 Надіюсь ви не щортили дану скаміну, є знайомі які тут сьогодні добряче $ лишили…

Ну що ж, час порадувати всіх! Відкривається віп-канал — і абсолютно безкоштовно для всіх. https://t.me/+JuARkN7scGg5YTNi Через тиждень вхід до нього коштуватиме 2000$, не втратьте шанс. #реклама

Вже сьогодні обираємо переможців, яким роздамо 30.000грн 💵 📝 Хто ще не прийняв участь: ⏺Переходимо СЮДИ та робимо декілька підписок . . .
Вибирати щасливчиків будемо ВЕЧЕРОМ о 23:45 Результати будуть в боті ( там знайдете кнопку)👈
Фастом виконуємо 2 дії та ділимо пул, удачі від адміна ❤️

EVEDEX нарешті відкрив МЕЙННЕТ😱 Я за цим проєктом стежу ще з тестнету, і от тепер все — офіційно в мейннеті. За останні міся
EVEDEX нарешті відкрив МЕЙННЕТ😱 Я за цим проєктом стежу ще з тестнету, і от тепер все — офіційно в мейннеті. За останні місяці вони пройшли шлях від ідеї до реального продукту. І що важливо — не забили на комʼюніті: 🔴 Гейміфікація, ачівки, XP — ваш акаунт тут качається, як персонаж в RPG 🔴 iOS/Android додатки 🔴 Плавний UX без газу — комісії криє грант від Arbitrum 🔴 Рефка до 30% 🔴 Trade-to-Earn — за активність летить XP, кешбек і шанси на USDT-подарунки Якщо ви були у тестнеті — весь вал XP уже тут. Просто підключайте гаманець і продовжуйте качатися. Що потрібно робити: 1️⃣Переходимо за посиланням в EVEDEX 2️⃣Підключаєте гаманець 3️⃣Закидаєте USDT — і потрапляєте у лідерборд Бонуси по рефці: +10% кешбек на комісії, та -10% на Prime-підписку з жирними умовами Уже доступно: 🔴 13 торгових пар (тут не женуться за сотнями шіткоїнів — тільки топ) 🔴 Щотижневі трейдинг-марафони (USDT для найактивніших) 🔴 Бонуси, рівні, кешбеки — усе живе й працює 🔴посилання на EVEDEX Слідкуй за апдейтами в Twitter (X) | Discord | Telegram