en
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Open in Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Львівський Криптан

Channel Львівський Криптан (@lvivcriptan22) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 40 365 subscribers, ranking 3 122 in the Cryptocurrencies category and 1 439 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 40 365 subscribers.

According to the latest data from 25 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 363 over the last 30 days and by 89 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.24%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 7.08% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 4 142 views. Within the first day, a publication typically gains 2 862 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 44.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 26 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

40 365
Subscribers
+8924 hours
+2797 days
+36330 days
Posts Archive
Оскільки багато хто з вас втратив гроші на обвалі, сьогодні даю всім підписникам безкоштовний доступ приватку НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовний, а ті, хто запізняться, зможуть придбати доступ лише за 300$ на тиждень. Вступити в приватку можна, подавши заявку за цим посиланням: https://t.me/+OjhdGpt5jyplMWQ0 Сподіваюся, встигнуть усі, вранці доступ буде закритий. #рекламний_текст

Вже завтра старт Bybit Alpha😱 Криптани, вже завтра о 13:00 біржа Bybit запустить Bybit Alpha. Механіка буде максимально схож
Вже завтра старт Bybit Alpha😱 Криптани, вже завтра о 13:00 біржа Bybit запустить Bybit Alpha. Механіка буде максимально схожа на Binance, тобто поінти будемо отримувати за обсяг на біржі та за баланс, а за поінти будемо отримувати дропи та брати участь у сейлах. Проте в Bybit Alpha буде ряд переваг: 🔴Не потрібен гаманець Можемо торгувати та керувати активами безпосередньо зі акаунта Bybit 🔴Не потрібні токени для оплати комісій за газ Сплачувати комісії за газ в USDT, USDC, SOL або BBSOL 🔴Зручний інтерфейс Трейдинг, як на споті, з графіками для відстеження руху цін. 🔴Легкий доступ до ончейн токенів Bybit постійно вдосконалює свою модель відбору токенів, щоб швидко вносити в лістинг найпопулярніші ончейн активи. 🔴Надійна підбірка ончейн токенів Професійно відібрані токени з якісних проєктів із норм волатильністю 🔴Першочергово буде доступно два завдання Якщо у вас ще немає акаунта (ну мало ли), то реєструємося за цим посиланням (знижка на торгові комісії). 🔴Реєстрація на біржі ByBit

Вже завтра старт Bybit Alpha😱 Криптани, вже завтра о 13:00 біржа Bybit запустить Bybit Alpha. Механіка буде максимально схож
Вже завтра старт Bybit Alpha😱 Криптани, вже завтра о 13:00 біржа Bybit запустить Bybit Alpha. Механіка буде максимально схожа на Binance, тобто поінти будемо отримувати за обсяг на біржі та за баланс, а за поінти будемо отримувати дропи та брати участь у сейлах. Проте в Bybit Alpha буде ряд переваг: 🔴Не потрібен гаманець Ви можете торгувати та керувати активами безпосередньо зі свого акаунта Bybit 🔴Не потрібні токени для оплати комісій за газ Сплачуйте комісії за газ в USDT, USDC, SOL або BBSOL 🔴Зручний інтерфейс Трейдинг, як на споті, зі свічковими графіками для відстеження руху цін. 🔴Легкий доступ до ончейн токенів Bybit постійно вдосконалює свою модель відбору токенів, щоб швидко вносити в лістинг найпопулярніші ончейн активи. 🔴Надійна підбірка ончейн токенів Професійно відібрані токени з якісних проєктів.із низькими ризиками. 🔴Першочергово буде доступно два завдання Якщо у вас ще немає акаунта (ну мало ли), то реєструємося за цим посиланням (знижка на торгові комісії). 🔴Реєстрація на біржі ByBit

Швидка промка ZEROBASE від Binance🫡 Для перших 96 500 користувачів, які виконають торг 500$ ZBT, біржа роздає випадкову вина
Швидка промка ZEROBASE від Binance🫡 Для перших 96 500 користувачів, які виконають торг 500$ ZBT, біржа роздає випадкову винагороду від 7 до 40 ZBT 🔴Дедлайн: 18 листопада(місця швидше розберуть) 🔴Реєстрація у промо 🟡Реєстрація на біржі Binance

CAKE анонсували друге IDO SigmaDotMoney на PancakeSwap!🫡 Тепер підписка триває менше часу, всього навсього 5 годин, а саме з
CAKE анонсували друге IDO SigmaDotMoney на PancakeSwap!🫡 Тепер підписка триває менше часу, всього навсього 5 годин, а саме з 05:00 до 10:00 вже завтра. На сейл виділено 15 млн токенів за ціною 0.01$ за токен. Деталі IDO CAKE.PAD 🔴Загальна пропозиція токенів: 1,000,000,000 $SIGMA 🔴Доступні токени в CAKE.PAD: 15,000,000 $SIGMA (1.5% від загальної кількості) 🔴Цільова сума зібрання: 150 000$ (у формі CAKE) 🔴Ціна токена: $0.01 USD (еквівалент у CAKE) 🔴Надання прав: 100% розблокування на TGE Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Ще два нових дропи від OKX Boost😱 OKX запустили одразу 2 дропи: 🔴 BLUAI закінчується 21.10 о 11:00 (👣поспішіть приєднатися
+1
Ще два нових дропи від OKX Boost😱 OKX запустили одразу 2 дропи: 🔴 BLUAI закінчується 21.10 о 11:00 (👣поспішіть приєднатися). 🔴 CGN закінчується 22.10 о 11:00. Знімок був зроблений 19.10: 🔴обʼєм 256$ 🔴баланс 200$ Обов’язково зареєструйтесь в гаманці для отримання нагород 🔴посилання на дропи Маємо вже 5 халявний дроп, нагадаю що ОКХ рахує середній об'єм за 15 днів, тобто в 1 день накрутили наприклад 15к і у вас середній за 15 днів 1000$ буде, тому активно працюємо, як бачимо альфа ОКХ кормить! І середнього обʼєму в 256$ достатньо! Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20% — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST

Solana to the moon!?🥹 20 жовтня очікується потужний анонс від команди — про нього вже натякали раніше, але деталей поки нема
Solana to the moon!?🥹 20 жовтня очікується потужний анонс від команди — про нього вже натякали раніше, але деталей поки немає🤥

Нова торгова промка DOOD на біржі OKX😎 На OKX запущено івент із загальним пулом 40 000 000 $DOOD (приблизно 250 тис. доларів
Нова торгова промка DOOD на біржі OKX😎 На OKX запущено івент із загальним пулом 40 000 000 $DOOD (приблизно 250 тис. доларів), брати участь можуть усі користувачі. Івент тільки почався, учасників поки небагато! Щоб взяти участь: 1️⃣ Реєструємося на біржі OKX 2️⃣ Підтверджуємо участь у промо 3️⃣ Виконуємо завдання, для новачків це депозит і мінімальна торгівля, для досвідчених — обсяг і рейтинг. Як розподіляють нагороди: 🔴 Новачки — реєструються в промо та виконують кроки (депозит + торгівля), отримають 1 200 DOOD. Всього 8 333 призових. 🔴 Запрошення — по 1 200 DOOD за кожного друга, який виконав кроки (до 5 запрошень). 🔴 Торгове змагання — загальний пул 20 000 000 DOOD, розподіляється за обсягом торгів у DOOD / ASTER / ZORA / PROVE. 🔴 Дедлайн: 3 листопада 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Binance нарешті взявся за ботів + вносять систему «доносів»😁 Binance Wallet заблокував 600 акаунтів через використання ботів
Binance нарешті взявся за ботів + вносять систему «доносів»😁 Binance Wallet заблокував 600 акаунтів через використання ботів. А також запускають систему "Здай сусіда" по Alpha Binance та отримай 50% його прибутку 😂
Шановний користувачу, Відповідно до нашого зобов'язання захищати наших користувачів та забезпечувати справедливу платформу, минулого тижня ми заблокували понад 600 облікових записів, які шахрайським шляхом використовували Binance Alpha автоматизовані інструменти (наприклад, «бот-ферми»). Ми вдосконалюємо механізм зворотного зв'язку з користувачами та закликаємо спільноту активно повідомляти про будь-які шахрайські дії або зловживання платформою. Якщо ми підтвердимо, що обліковий запис, про який повідомляється, порушив Умови використання Binance, Умови використання Binance Wallet та/або неправильно використовує платформу Alpha, ми залишаємо за собою право негайно заборонити обліковому запису брати участь у всіх кампаніях та акціях Binance, а також повернути Airdrop облікового запису та пов'язані з ним доходи. Перший користувач, який надішле підтверджений звіт, може отримати винагороду до 50% від повернених доходів із облікового запису, про який повідомляється. Надсилаючи звіти через наше офіційне посилання, будь ласка, додайте якомога більше інформації (наприклад, скріншоти, UID, IP-адресу або пов'язані адреси блокчейну тощо).

Коли ти доказуєш всім, що крипта це не бульбашка і не скам! 🌚 Тим часом Віталік🥹

Десять iPhone 17 від біржі WhiteBIT😱 СЕО WhiteBIT Володимир Носов також у грі з лимонами, і він опублікував сторіс, де анонс
Десять iPhone 17 від біржі WhiteBIT😱 СЕО WhiteBIT Володимир Носов також у грі з лимонами, і він опублікував сторіс, де анонсував власний розіграш для всіх юзерів біржі😃 Усе, що потрібно — увійти в аккаунт на біржі, перейти на сторінку акції та ввести свій нікнейм від Instagram і зробити репост посту. Три надпрості дії — і ви в темі! 🔴Акція триває до 19 жовтня 23:59 за київським часом. 🔴Всі деталі за посиланням

Нова бритва на ринку!?🥹 Дубайський шейх у твіттері написав, що сьогодні буде історичний день для крипти. А за словами Уінна,
Нова бритва на ринку!?🥹 Дубайський шейх у твіттері написав, що сьогодні буде історичний день для крипти. А за словами Уінна, протягом найближчих 72 годин нас чекає жорсткий дамп, біток по 88k$.

Щоб підтримати всіх, хто втратив гроші на цьому обвалі, сьогодні всім підписникам даю безкоштовний доступ у віп-канал НАЗАВЖДИ замість 1000$ на місяць. Приєднатися до віп-каналу можна, подавши заявку за цим посиланням: https://t.me/+S83d17uXP6hkMDE0 Така халява вперше, більше такого подгону не буде! #рекламний_текст

Томагавки — будуть!?🥹 Трамп: «Я готовий надати Україні Томагавки, якщо Зеленський розповість, де знайти цей сраний 51-й лимо
Томагавки — будуть!?🥹 Трамп: «Я готовий надати Україні Томагавки, якщо Зеленський розповість, де знайти цей сраний 51-й лимон у Моно»

📂 Зібрав папку з топ каналами Хто встиг — той встиг 👇 🔗 [Папка] https://t.me/addlist/EJSu3JbTmi5lODAy

Трамп — головний маркетмейкер в крипті!?🤥 «Такі високі тарифи на китайські товари довго не протримаються», — заявив Трамп. А
Трамп — головний маркетмейкер в крипті!?🤥 «Такі високі тарифи на китайські товари довго не протримаються», — заявив Трамп. А згодом додав: «Думаю, у нас із Китаєм усе буде добре». Ринок відразу ж відреагував зростанням😃 Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Купив 11 кг. СУЛІ, лимона не було🥲
Купив 11 кг. СУЛІ, лимона не було🥲

Апдейти по 51 лимону🫡
Апдейти по 51 лимону🫡

Крипті знову погано🥹 Ліквідацій за останню добу вже понад лярд. Тим часом, Франція перевіряє кілька криптокомпаній, зокрема
Крипті знову погано🥹 Ліквідацій за останню добу вже понад лярд. Тим часом, Франція перевіряє кілька криптокомпаній, зокрема Binance, через підозри у відмиванні коштів. А все очалось з тарифів Трампа, далі — ланцюгова реакція, тепер будь-який негатив і ринок йде ще нижче.