en
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Open in Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Львівський Криптан

Channel Львівський Криптан (@lvivcriptan22) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 40 365 subscribers, ranking 3 122 in the Cryptocurrencies category and 1 439 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 40 365 subscribers.

According to the latest data from 25 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 363 over the last 30 days and by 89 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.24%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 7.08% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 4 142 views. Within the first day, a publication typically gains 2 862 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 44.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 26 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

40 365
Subscribers
+8924 hours
+2797 days
+36330 days
Posts Archive
Йшла затяжна Медвежка… виживали сильніші…🥹

🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 20.000₴ на 15 щасливчиків⤵️ Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті
🎉 Разом з адмінами хочу розділити між вами 20.000₴ на 15 щасливчиків⤵️ Потрібно лише зробити декілька підписок в цьому боті — ТИК 🖥 По призах:
🤔 03.06 буде вибрано 15 переможців (10 перших отримають на піцу, інші 5 — по 90$ зелених) 💸
Результати будуть в боті о 23:45 відповідного дня ( там знайдете кнопку) , усім бажаю удачі 🤞 📣Тех.питання та організація

SoSo — плотний шорт!?😳 12 червня SoSo Value роздасть 30 млн $SOSO це приблизно 10.5 млн$ або майже 10% від поточної капіталі
SoSo — плотний шорт!?😳 12 червня SoSo Value роздасть 30 млн $SOSO це приблизно 10.5 млн$ або майже 10% від поточної капіталізації проєкту. Усі ці токени підуть безпосередньо користувачам, а як практика показує, що більшість буде лити по маркету! Тому ближче до дати роздачі я б уважно придивлявся до потенційних точок входу в шорт. Особливо якщо на фоні дропу побачимо якийсь локальний памп

Криптани, знайшов спосіб забирати з Bybit Card на 25% більше кешбеку🫡 Активно користуюсь платіжною картою від ByBit, яка наг
Криптани, знайшов спосіб забирати з Bybit Card на 25% більше кешбеку🫡 Активно користуюсь платіжною картою від ByBit, яка нагадую є безкоштовною і з топовими умовами на ринку! І зараз є можливість отримати ще кращий курс при розрахунках або зняття налу на касах! Потрібно просто автоматичну конвертація поінтів перевести у ваучери. Зараз: 🔴10 000 поінтів через автоконвертацію = 20$ 🔴10 000 поінтів через ваучер = 25$ на спот Тобто за ті самі бали можна отримати на 25% більше, або +0.22 грн до курсу . Особисто я вже вимкнув автоматичне повернення та обмінюю поінти вручну через ваучери 🫡 Також нагадую що маємо жирні бонуси для нових клієнтів користувачів: 🔴 10$ на спот за відкриття 🔴 10% кешбеку перші 30 днів, наприклад витрачаєте(або знімаєте нал на касі) 500$ і додатково отримуєте 50$ кешбеком який приходить в $ 🔴 До 110$ максимум бонусами 🔴 Безкоштовна віртуальна карта Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо Bybit розділ Фінанси → Card або за посиланням 2️⃣ Відкриваємо картку і вводимо промокод 769GZ8 (без нього бонусу не буде) 3️⃣ Користуємось картою і отримуємо кешбек 4️⃣ Витрачаємо 100$ → забираємо +10$ + 10% кешбеку Якщо давно хотіли норм крипто-карту для повсякденного користування то зараз прям хороший момент спробувати ByBit Тут все детально розписав про карту, переваги, і бонуси за оформлення - https://t.me/lvivcriptan22/11138 🔴отримати карту від ByBit

Binance готує щось нове на 1 червня!?🤨 Офіційний акаунт біржі виклав доволі дивний тизер з сіном. На фоні цих чуток BNB та A
Binance готує щось нове на 1 червня!?🤨 Офіційний акаунт біржі виклав доволі дивний тизер з сіном. На фоні цих чуток BNB та ASTER вже показали непоганий рух і додали приблизно 10-15% за останню добу. Поки що деталей немає, але ринок явно намагається вгадати новий продукт раніше за офіційний анонс

Одна Q5 добре, а дві ще краще😳 Спасибі LetyShops
Одна Q5 добре, а дві ще краще😳 Спасибі LetyShops

Там вже ЛЧ стартував, хто не в курсі сьогодні фінал 🌚 Ви за кого? ❤️ - ПСЖ 🔥 - Арсенал
Там вже ЛЧ стартував, хто не в курсі сьогодні фінал 🌚 Ви за кого? ❤️ - ПСЖ 🔥 - Арсенал

По $HYPE – летимо на 100$!?🥹 Бідні шортисти…
По $HYPE – летимо на 100$!?🥹 Бідні шортисти…

Війна США з Іраном підходить до завершення!?🤨 Останні дні Трамп зробив одразу кілька гучних заяв: 🔴оголосив про зняття морс
Війна США з Іраном підходить до завершення!?🤨 Останні дні Трамп зробив одразу кілька гучних заяв: 🔴оголосив про зняття морської блокади 🔴заявив, що Іран не повинен отримати ядерну зброю 🔴натякнув на можливі домовленості щодо іранського урану Паралельно Axios повідомляє, що сторони вже обговорили 60-денний меморандум про перемир’я, а Аль-Джазіра пише, що зняття блокади було однією з ключових вимог Тегерана для продовження переговорів. На цьому фоні BTC уже трохи ожив, але ринок поки не поспішає закладати повноцінний позитивний сценарій. Якщо сторони все ж домовляться то це може стати одним із найважливіших геополітичних драйверів останніх місяців для нафти, фондового ринку та крипти 🫡 Прямо зараз Трамп піщов у ситуаційну кімнату, щоб прийняти остаточне рішення щодо Ірану…. Ваші очікування? 👍 — домовляться 👎 — все зірветься

Чергові 2200 гривень від Temu🥹 LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення. Дана тем
Чергові 2200 гривень від Temu🥹 LetyShops продовжує радувати, і ми знову можемо отримати 100% кешбек від замовлення. Дана тема абузиться, більше аків — більше товарів — більше рефаунду, товар продаєте, а кошти повертаєте на картку, використовуйте антидект браузери і проксі (можете взяти тут: proxy-seller.com з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт) 3️⃣ Замовляємо товар до 2200 грн (через сайт, з додатку не зарахується) 4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші Якщо ви вже замовляли раніше на TEMU, то створюємо в будь якому антидетект браузері новий профіль, купляємо українські проксі, беремо новий номер телефону, створюємо (Приват/Mono/Abank) нову картку для оплати і робимо все по інструкції зверху, в доставці вказуємо своє ім'я і адресу доставки Щоб точно не побрили замовляйте на різні імена (дружину, батьків, друзів, дівчину), різні точки доставки, вибираємо різні товари і на різні суми, не треба фулл в ліміт лізти. Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком 🔴Дедлайн - через 10 годин

BingX вирішили трохи погодувати торгашів😎 Біржа запустила нову активність FuturesX з рулеткою та нагородами, Суть максимальн
BingX вирішили трохи погодувати торгашів😎 Біржа запустила нову активність FuturesX з рулеткою та нагородами, Суть максимально проста, торгуємо акційними парами, набиваємо обʼєм і отримуємо спроби для колеса. Ніяких складних умов чи локів тут немає 🫡 Що потрібно зробити: 1️⃣Зареєструватись на біржі та пройти KYC 2️⃣Зареєструватись в акції за посиланням 3️⃣Зробити першу фʼючерсну угоду від 200$ і далі просто крутити обʼєм Якщо й так торгуєте фʼючами або інколи крутите обʼєм — тема виглядає максимально easy. Особливо на такому ринку, де нормальних активностей зараз не так вже й багато. Участь а промці беруть монетки: JTO, FIDA, PLAY, FIGHT, EDEN За кожен поріг дають додаткові спіни: 🔴1k$ = +1 спроба 🔴5k$ = +1 🔴10k$ = +2 🔴50k$ = +2 🔴100k$ = +4 Важливий момент, позицію потрібно тримати більше хвилини, інакше обʼєм можуть не зарахувати 🔴Працюватиме до 31 травня 🔴Реєстрація на біржі BingX

А що там, дропи з Binance Alpha знову кормлять? 🤨
А що там, дропи з Binance Alpha знову кормлять? 🤨

MEXC знову запускає Launchpad з акціями SpaceX 😎 Минулого разу активність дуже непогано нагодувала, але цього разу людей буд
MEXC знову запускає Launchpad з акціями SpaceX 😎 Минулого разу активність дуже непогано нагодувала, але цього разу людей буде в рази більше, тому перепідписка очікується люта, проте скіпати таку тему я б точно не радив. Що потрібно зробити: 1️⃣ Зареєструватись на біржі MEXC та підтвердити участь в Launchpad 2️⃣ Зробити депозит і за бажанням можна накрутити обʼєм на фʼючах для більшого ліміту Суть проста: 🔴закидуємо USDT / USD1 🔴отримуємо алокацію $SPACE по 130$ 🔴ринок зараз ~198$, тобто дисконт біля 33% Буду заходити з декількох акаунтів, бо минулий Launchpad реально багатьох покормив 🔴 Стартує активність 1 червня 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

США завдали нових ударів по Ірану, але як завжди прилетіло по BTC 🌚
США завдали нових ударів по Ірану, але як завжди прилетіло по BTC 🌚

У Google різко зросла кількість запитів “купити крипту” 🤥 І це чесно кажучи виглядає трохи зарано… Зазвичай масовий інтерес
У Google різко зросла кількість запитів “купити крипту” 🤥 І це чесно кажучи виглядає трохи зарано… Зазвичай масовий інтерес починає зʼявлятися вже ближче до фінальних фаз булрану, коли кум/брат/сват питає як купити того BTC 😅 Поки ринок тільки починає оживати, а хомʼяки вже потроху прогріваються. Схоже попереду нас чекає дуже веселий рік..🤫 А ви вірите що червона фаза ринку вже позаду!?😑 👍 — думаю ми вже не лоях, дальше туземун! 👎 — ахаха, дальше тільки нижче!

Схоже в біржі HTX (Huobi) — проблеми!🥲 Великобританія офіційно внесла біржу під санкції через підозри у співпраці з рашкою т
Схоже в біржі HTX (Huobi) — проблеми!🥲 Великобританія офіційно внесла біржу під санкції через підозри у співпраці з рашкою та обході обмежень через Garantex. На фоні цього Binance та інші біржі вже почали обмежувати перекази на HTX, затримувати депозити, перевіряти кошти, які приходять з біржі Тому якщо у вас там залишились активи, я б не ризикував…Виводьте кошти спочатку на Web3-гаманці (Metamask, OKX Wallet тощо), а вже потім на основні біржі. Бо прямий переказ може закінчитись заморозкою коштів або додатковими перевірками. Особисто для мене, мінус одна біржа на ринку. Нічим особливо цікавим HTX останні роки й так не виділялася…

WhiteBIT вчергове знижує % по криптодепозитах для USDT, USDC та BTC🥹 Нові ставки почнуть діяти вже з 17 червня, тому у кого
WhiteBIT вчергове знижує % по криптодепозитах для USDT, USDC та BTC🥹 Нові ставки почнуть діяти вже з 17 червня, тому у кого були плани відкрити депозит то ще є час залетіти по старих відсотках 👀 Що важливо: 🔴усі депозити, відкриті ДО 17 червня, залишаться на старих умовах 🔴ставки за ними не зміняться до завершення терміну Наприклад, USDT на 360 днів зараз дає ~17.7% APR, після оновлення буде ~16.8% По BTC та USDC ситуація аналогічна. Особисто я думаю, що це просто адаптація під ринок, бо такі APR довго тримати було складно 🫡 🔴реєстрація на біржі WhiteBIT

На біржі MEXC запустили новий Launchpool, можна фармити $KSKD просто за холд стейблів 🫡 У пул закинули 10 млн $KSKD, а стейк
На біржі MEXC запустили новий Launchpool, можна фармити $KSKD просто за холд стейблів 🫡 У пул закинули 10 млн $KSKD, а стейкати можна через USD1 та USDT. Базовий ліміт до 2000$ Але найцікавіше, що ліміти можна бустити через торговий обʼєм: 🔴1000$ на споті = +20% 🔴50k$ на фʼючах = +50% 🔴500k$ на фʼючах = +100% до ліміту Старт уже відбувся, тому хто хотів залетіти — не тягніть. Найцікавіше зараз виглядає пул з USD1 та USDT, особливо якщо стейбли просто лежать без діла. Також біржа дає буст до лімітів за торговий обʼєм, тому великі акаунти можуть фармити ще більше 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Схоже біржа OKX готує серйозний буст для $OKB 🥹 Біржа запускає Exchange OS систему, через яку можна буде запускати власні бі
Схоже біржа OKX готує серйозний буст для $OKB 🥹 Біржа запускає Exchange OS систему, через яку можна буде запускати власні біржі та фінансові платформи прямо на базі X Layer Можна буде створювати хоч свої CEX/DEX, фʼючерси, prediction markets та інші торгові продукти. Тепер це можна буде розгорнути без написання всього з нуля. І найцікавіше тут — для запуску потрібно стейкати $OKB Виглядає як прямий захід у нішу Hyperliquid, але вже з ресурсами та ліквідністю рівня OKX. Особисто я б $OKB зараз точно не списував з радарів🫡

Як заробити мільйон доларів 🤗 Чесно кажучи, не знаю. У кожного своя логіка. Один хлопець розбагатів за кілька місяців. Чим в
Як заробити мільйон доларів 🤗 Чесно кажучи, не знаю. У кожного своя логіка. Один хлопець розбагатів за кілька місяців. Чим він керувався? Не маю поняття. У кожного своя логіка. Начебто він торгував на основі аналітики. Зараз почав публікувати угоди в каналі. Безкоштовно і прозоро. Можна приєднатися, перевірити результати угод, які публікуються. Коротко, це цікава тема, якщо вам подобається торгувати (тобто полудити) Угоди тут: https://t.me/+p4hhrTVtceBiZGM1 #комерція