en
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Open in Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Львівський Криптан

Channel Львівський Криптан (@lvivcriptan22) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 40 301 subscribers, ranking 3 127 in the Cryptocurrencies category and 1 441 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 40 301 subscribers.

According to the latest data from 26 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 267 over the last 30 days and by -114 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.29%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 7.05% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 4 149 views. Within the first day, a publication typically gains 2 844 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 47.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 27 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

40 301
Subscribers
-11424 hours
+1557 days
+26730 days
Posts Archive
CZ вже думає не про крипту, а про майбутнє фінансової системи😁 Після зустрічей з регуляторами та урядами азійських країн зас
CZ вже думає не про крипту, а про майбутнє фінансової системи😁 Після зустрічей з регуляторами та урядами азійських країн засновник Binance поділився своїм баченням наступного етапу розвитку крипторинку На думку CZ, країни повинні: 🔴Токенізувати свої фондові ринки 🔴Вивести акції в блокчейн 🔴Відкрити доступ до них для глобальних інвесторів 🔴Запускати власні національні стейблкоїни По суті він говорить про те, що в майбутньому купити акції будь-якої компанії світу можна буде так само легко, як USDT… І якщо чесно, ми вже бачимо перші кроки в цьому напрямку. Bybit, Kraken, MEXC та інші біржі активно запускають токенізовані акції, а історія зі SpaceX показала, наскільки великий попит на такі продукти серед криптанів 👀 Ще кілька років тому всі сперечались, чи виживе крипта. Сьогодні вже обговорюють, як перенести на блокчейн фондовий ринок цілих країн, так і живем…

Стартував продаж у MAINET 2.0😎 Нарешті опублікували повний розклад запуску другого сезону. Сьогодні о 15:00 (за Києвом) стар
Стартував продаж у MAINET 2.0😎 Нарешті опублікували повний розклад запуску другого сезону. Сьогодні о 15:00 (за Києвом) стартував продаж Імпульсів - внутрішньоігрової валюти, за яку можна буде купувати паки та інші речі у грі. Перші 3 години Імпульси продаватимуться зі знижкою. А вже сьогодні в 18:00 (за Києвом) - стартує продаж паків з майнерами. Купити їх можна буде тільки під час продажу, а після його завершення нових паків уже не буде. Продаж триватиме до 00:00 22 червня Маємо годину щоб зі знижкою купити внутрішній токен гри, просто в тонкіпер кидаєте USDT або TON , потім деп в бот і купляєте імпульси В 18:00 стартує вже сейл паків з майнерами які ми зможемо купити за ці імпульси , побачимо що з цього вийде, же купили токенів загалом на 50тис$ Залетіти в Mainet 2.0 можна за посиланнями - https://t.me/mainet2_bot?start=r_6a2fe4c9251d7ecdff5ca13b

WhiteBIT продовжує набирати оберти в Європі🤨 Біржа отримала офіційну MiCA-ліцензію в Австрії, що дозволяє легально працювати
WhiteBIT продовжує набирати оберти в Європі🤨 Біржа отримала офіційну MiCA-ліцензію в Австрії, що дозволяє легально працювати в межах нового крипторегулювання ЄС. На фоні цієї новини WhiteBIT ще й запустили невелику активність для користувачів сервісу Convert 👀 Що потрібно зробити: 1️⃣Зареєструватися або увійти в акаунт WhiteBIT 2️⃣Обміняти активи через Convert на суму від 100 USDT 3️⃣Виконати умови кампанії до 19.06.2026 Серед учасників розіграють по 10 WBT. Невелика активність, але якщо і так користуєтесь WhiteBIT або планували щось конвертувати — чому б не спробувати забрати бонус зверху До речі, отримання MiCA-ліцензії зараз набагато цікавіше за сам розіграш. На фоні проблем деяких великих бірж з регуляторами, WhiteBIT продовжує посилювати свої позиції в Європі 🤥 🔴Реєстрація на біржі WhiteBIT

OKX знову кормить, цього разу роздають понад 1.3 млн$🙂 Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2
OKX знову кормить, цього разу роздають понад 1.3 млн$🙂 Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2 млн $RE та 450 000 USDC. Найприємніше, що ще є час добити необхідний об’єм для участі. Що потрібно зробити: 1️⃣Перекинути USDT у мережу X Layer 2️⃣Закинути трохи OKB для комісій 3️⃣Прокрутити необхідний об’єм через активності По цифрах: 🔴Для LaunchX з $RE потрібно набрати від 8 000$ об’єму 🔴Середній оборот виходить близько 600$ 🔴Зараз активно крутять: XLAYER_USDT/USDT 🔴Необхідний об’єм — 40 000$ 🔴Комісії близько 32$ Потрібно трохи повозитись з об’ємами, але коли біржа викладає на стіл понад мільйон доларів проходити повз заборонено 😏 🔴 Старт — завтра о 11:00 🔴 Дедлайн — 20 червня о 11:00 🔴 Клейм нагород — о 13:00 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

OKX знову кормить, цього разу роздають понад 1.3 млн$🙂 Сьогодні біржа запустила одразу 2 нових LaunchX з призовим фондом у 2 млн $RE та 450 000 USDC. Найприємніше, що ще є час добити необхідний об’єм для участі. Що потрібно зробити: 1️⃣Перекинути USDT у мережу X Layer 2️⃣Закинути трохи OKB для комісій 3️⃣Прокрутити необхідний об’єм через активності По цифрах: 🔴Для LaunchX з $RE потрібно набрати від 8 000$ об’єму 🔴Середній оборот виходить близько 600$ 🔴Зараз активно крутять: XLAYER_USDT/USDT 🔴Необхідний об’єм — 40 000$ 🔴Комісії близько 32$ Потрібно трохи повозитись з об’ємами, але коли біржа викладає на стіл понад мільйон доларів проходити повз заборонено 😏 🔴 Старт — завтра о 11:00 🔴 Дедлайн — 20 червня о 11:00 🔴 Клейм нагород — о 13:00 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

А что там проісходит у соседей?🌚

WhiteBIT не хочуть щоб ми виходили свої стейбли🙂 Біржа запустила нові фіксовані стейкінги для USDT, USDC, BTC та ETH з дохід
WhiteBIT не хочуть щоб ми виходили свої стейбли🙂 Біржа запустила нові фіксовані стейкінги для USDT, USDC, BTC та ETH з дохідністю до 19.4% річних. Звучить доволі жирно, особливо на фоні ринку, де багато хто просто тримає гроші без діла… Що маємо: 🔴Фіксований стейкінг на 1-3 роки 🔴Дохідність від 15% до 19.4% річних 🔴Доступні USDT, USDC, BTC та ETH Для нових користувачів є ще цікавіший варіант: До 15$ бонусом за стейкінг до 500$ на 5 днів. Особисто до довгих локів на 3 роки ставлюся обережно, але якщо ви і так плануєте тримати частину банку в стейблах, то виглядає як непоганий пасивчик… Як завжди, не забувайте оцінювати ризики біржі та не тримати весь капітал в одному місці! 🔴Реєстрація на біржі WhiteBIT

Залишилось ще декілька годин лише, щоб виконати умови та отримати гарантовані 400 грн за себе + 400 грн за друга!🙂 Поки акці
Залишилось ще декілька годин лише, щоб виконати умови та отримати гарантовані 400 грн за себе + 400 грн за друга!🙂 Поки акція ще працює встигайте скористатися можливістю. Актуально лише до 23:59 сьогодні Механіка максимально проста: 1️⃣Відкриваємо карту за посиланням 2️⃣Одразу отримуємо +100 грн 3️⃣Поповнюємо карту на 101 грн 4️⃣Робимо будь-яку покупку на 101+ грн, та забираємо ще +300 грн 🔴Деталі тут: https://t.me/lvivcriptan22/11177

ByBit знову підкинув легкі гроші🫡 Загляньте в Reward Hub, у багатьох з’явилася нова активність, де можна забрати до 100$ про
ByBit знову підкинув легкі гроші🫡 Загляньте в Reward Hub, у багатьох з’явилася нова активність, де можна забрати до 100$ просто за регулярну торгівлю 👀 Що по умовах: 🔴7 днів активності — 10 USDT 🔴14 днів — відкривається нагорода на 30$ 🔴21 день — нагорода до 100$ По об’ємах максимально просто: 🔴Щодня потрібно зробити близько 100$ обороту 🔴Кожного сьомого дня — 1000$ Якщо завдання не відображається, спробуйте переключити мову біржі на English. У багатьох після цього воно з’являється! Люблю такі промки найбільше. Не треба ловити FCFS, просто робимо звичні дії та забираємо бонуси 🔴реєстрація на біржі ByBit

Binance може втратити доступ до ринку ЄС уже з липня!?🤥 Останні дні навколо Binance багато шуму. За інформацією ЗМІ, біржа р
Binance може втратити доступ до ринку ЄС уже з липня!?🤥 Останні дні навколо Binance багато шуму. За інформацією ЗМІ, біржа ризикує не отримати ліцензію MiCA вчасно, а без неї працювати в Євросоюзі після 1 липня буде вкрай складно. У відповідь Binance заявили, що продовжують активно співпрацювати з регуляторами та налаштовані отримати ліцензію. Остаточну інформацію обіцяють дати до 30 червня. Поки Binance нікуди не йде з Європи, але сам факт того, що найбільша криптобіржа світу опинилася в такій ситуації, показує одну просту річ, яка має бути істиною для вас назавжди! Ніколи не тримайте весь капітал на одній біржі. Особисто в мене давно є акаунти на Binance, Bybit, OKX, Bingx, WhiteBit та MEXC і це не через страх, а через здоровий глузд. Подивимось, чим закінчиться ця історія. Але схоже, що найближчі два тижні для Binance будуть дуже цікавими для ринку, полюбому будуть катати нас і вниз і вгору…

Дуров напевне в шоці🌚
Дуров напевне в шоці🌚

SpaceX за кілька днів додала до капіталізації майже половину Bitcoin🤯 🔴Bitcoin сьогодні коштує близько 1.3 трлн$ 🔴 SpaceX
SpaceX за кілька днів додала до капіталізації майже половину Bitcoin🤯 🔴Bitcoin сьогодні коштує близько 1.3 трлн$ 🔴 SpaceX після IPO вже оцінюють більш ніж у 2 трлн$ Тобто одна приватна компанія Ілона Маска зараз коштує приблизно на 700 млрд$ дорожче, ніж весь Bitcoin разом узятий… Для розуміння масштабу: 🔴Різниця між капіталізаціями становить близько 54% від капіталізації BTC 🔴На ці 700 млрд$ можна було б купити понад 10.5 млн BTC за поточними цінами 😳 🔴Це майже половина всіх BTC, які коли-небудь існуватимуть, і це все за декілька днів росту… І поки ми сперечаємось, чи буде BTC по 80k чи 120k, традиційний капітал продовжує вливати сотні мільярдів у технології, AI та космос. Найцікавіше навіть не те, що SpaceX стала дорожчою за Bitcoin, а те, що якщо хоча б невелика частина цих грошей колись почне заходити в крипту, ринок може дуже швидко нагадати всім, що таке справжня бичка…

Все-таки вирішили створити VIP-групу, але, на відміну від інших каналів, у них вона буде безкоштовною. 🎉 З однією важливою умовою — до групи зможуть вступити лише перші 2000 людей. Вступити: https://t.me/+yv9hnmgzZ5lmYTNh #реклама

Mainet 2.0 — офіційно стартував!😃 Перший сезон дуже смачно нагодував активних учасників. Тепер запускають Mainet 2.0, і як п
Mainet 2.0 — офіційно стартував!😃 Перший сезон дуже смачно нагодував активних учасників. Тепер запускають Mainet 2.0, і як показує практика, найбільше забирають саме ті, хто заходить на самому старті 👀 Що цікаво: 🔴Бонуси для ранніх користувачів 🔴5-рівнева реферальна система 🔴Можливість почати будувати свою сітку з перших днів Особисто я довго чекав на запуск другого сезону і сам буду брати участь Якщо проєкт повторить хоча б частину успіху першого сезону — ранній старт може дуже добре окупитися. Залетіти в Mainet 2.0 можна за посиланнями - https://t.me/mainet2_bot?start=r_6a2fe4c9251d7ecdff5ca13b

Можливо, один із найцікавіших безкоштовних фармів цього року 🫡 Під Чемпіонат світу 2026 платформа Limitless запустила кампан
Можливо, один із найцікавіших безкоштовних фармів цього року 🫡 Під Чемпіонат світу 2026 платформа Limitless запустила кампанію Road to Legend з призовим фондом до 1 000 000 USDC. І тут найцікавіше те, що це не чергова тапалка чи рандомна лотерея. Заробіток напряму залежить від того, наскільки добре ви читаєте ринок та футбольні події Що потрібно зробити: 1️⃣Підключити гаманець в один клік 2️⃣Створити свого футбольного персонажа 3️⃣Щодня робити прогнози на матчі та різні події 4️⃣Виконувати квести та фармити XP 🔴все детально розписано за посиланням - тут Призовий фонд: 🔴800 000 USDC для топових учасників рейтингу 🔴200 000 USDC випадково розподілять між 100 учасниками 🔴Щотижня додатково роздають ще 5 000 USDC Окремо подобається те, що нагороди виплачуються саме в USDC, а не в черговому токені, який після лістингу укатують на -90%. Увага криптанів поступово переходить від класичних альтів до prediction markets. Саме там зараз крутяться великі гроші, а конкуренція поки ще мінімальна. А тут ще й предікшн, в якого інвестори з Полімаркету Якщо вмієте читати новини, макро та поведінку натовпу раніше за інших, то такі платформи можуть виявитися значно цікавішими за черговий мемкоїн 🚀 🔴 Залетіти в Road to Legend

Ринок зелений, Дональд Трамп пише, що года з Іраном тепер завершена!😎 “Вітаю всіх! Цим я повністю санкціоную безперешкодне (
Ринок зелений, Дональд Трамп пише, що года з Іраном тепер завершена!😎 “Вітаю всіх! Цим я повністю санкціоную безперешкодне (безкоштовне) відкриття Ормузької протоки та одночасно санкціоную негайне зняття військово-морської блокади США. Кораблі всього світу, запускайте двигуни! Нехай нафта тече!” Прем'єр-міністр Пакистану підтверджує: угоду між США та Іраном справді було укладено.

Легка активність від біржі ByBit на вихідні🫡 Зараз можна покрутити рулетку та забрати від 1$ до 600$+ у токенах WLFI. Шукайт
+1
Легка активність від біржі ByBit на вихідні🫡 Зараз можна покрутити рулетку та забрати від 1$ до 600$+ у токенах WLFI. Шукайте дану акцію в головному меню Bybit за банером як на фото Що по умовах: 🔴Робимо обʼєм від 100$ через USD1 🔴Гарантовано отримуємо 15 WLFI (FCFS) 🔴Робимо обʼєм від 500$ 🔴Отримуємо шанс на нагороду від 15 до 10 000 WLFI 🎁 Такі активності багато часу не займають, а кілька доларів на каву можна забрати практично гарантовано Ну а якщо рандом буде на вашому боці, то нагорода може вийти значно цікавішою 😏 Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Наш козак пішов давати пзди діду, за червоні ринки…🥹
Наш козак пішов давати пзди діду, за червоні ринки…🥹

Щось трохи заробили на SpaceX!?😁