Vibecoding Haven (BotfatherDEV)
Open in Telegram
Ділюсь про те як стати продуктивнішим використовуючи AI в програмуванні.
Show more2 632
Subscribers
-124 hours
+47 days
No data30 days
Posts Archive
ta - tmux agent
сиджу в клод (оркестратор), і прошу щоб він попросив кодекса зробити рев'ю
це щось на кшталт того що я писав раніше, але тепер оркестратором може бути хто завгодно, навіть опенкло бот
і при бажанні можна з компа або телефона підключитися до tmux сесії і там ручками щось зробити.
але поки що намагаюсь зробити так щоб воно хоч працювало. напевно пересяду доробляти цей скрипт на кодексі+1
Я дізнався що сабагентів між claude code та codex можна спавнити і зручно керувати через tmux cli
команда send-keys дозволяє відправити текст, а потім capture-pane щоб зчитати вивід
Клод код накидав ось такий мануал, але це перша накидка, просто можливо комусь буде цікаво
Якщо вийде щось цікаве то поділюсь
Codex розписали скільки токенів кушають скільки кредитів вашої підписки:
https://help.openai.com/en/articles/20001106-codex-rate-card
Раніше кушало за задачі (local/cloud tasks). Зараз схоже що буде по Usage based прайсу 😳
З новою фічею Bot API тепер ШІ ботів створювати можна в один клік.
Ми нещодавно додали можливість створювати клонів Селестії (де це ваш бот з вашим дизайном і промптом)
Поки що це абсолютно безплатно і фіча в стадії розробки, але закликаю спробувати тим кому це цікаво
Тут просто змінити треба
USERNAME та BOT_NAME
https://t.me/newbot/AI_Celestia_bot/USERNAME?name=NAMEhttps://t.me/newbot/AI_Celestia_bot/Vibecoder_bot?name=Vibecoder До речі скоро в Селестії з'явиться коротко- та довготривала пам'ять.
35 хвилин GPT 5.4 Pro думав і створив критику і запропонував що робити
Це в нас що? Вайб-стартапінг? 🤡
Прошу далі подивитись поточну роботу в репо і створити план для наступних агентів
10 years of "great developer docs" meant nice formatting and good search. now the power user is an AI agent running grep. totally different design target
This is a clever interface for docs. Giving agents a filesystem they can traverse over SSH feels much closer to how developer tools already work than another bespoke API. Curious whether you expose versioned docs or changelogs too, so agent runs stay reproducible over time.
Docs as a filesystem because agents think in bash, not in REST calls. This is the right abstraction
Афігеть, вони виставили свою документацію для агентів по ssh!
https://supabase.com/blog/supabase-docs-over-ssh
worktrees - повноцінні дублі вашого проєкту, де ЛЛМ агент може паралельно працювати над якимось фіксом.
величезний плюс - це паралелизація роботи. дрібні незалежні зміни — туди,
і робити додатково не треба НІЧОГО. claude code та codex вже знають як цим користуватися. Хіба що можете зробити (якщо встановлений фордждемі — попросіть агента):
forgedemy remember якщо ми працюємо над новою фічею, новою задачею, і в поточній директорії є зміни, -- то створи окремий worktree і зроби це там, а в кінці створи новий ПР І не забудь запитати мене чи підчистити ворктрі після роботиМінус цього підходу в тому що це треба підчищати після роботи, коли нейронка забуває після себе почистити Ще мінус — що це копія проєкту, і, наприклад, тестити зміни не дуже зручно таким чином. Або це просто скіл іш'ю і я собі не автоматизував ще нормально
Ну він коротше просто пише якісь повідомлення збоку, які зникають за кілька секунд :D
щось схоже на метелика якого я робив вище
бульбашка лопнула, кажете?))
а OpenAI щойно закрили раунд на $122B при оцінці $852B — найбільший приватний раунд у Кремнієвій долині.
Тобто, вони роблять $2 мільярди revenue на місяць, але досі збиткові, Sora пішла на звалище, зате тепер вони «AI superapp»
Ну без Sora можливої шансів стати прибутковою трохи більше)
anthropic's CEO meeting was leaked after the massive source code breach.
https://x.com/birdabo/status/2039047493770752006
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
