en
Feedback
🏳️‍🌈Оладка :>🏳️‍🌈

🏳️‍🌈Оладка :>🏳️‍🌈

Open in Telegram

Рада вітати вас у своєму гніздечку🤧❤️

Show more
1 830
Subscribers
-124 hours
+97 days
+930 days
Posts Archive
Забігайте

Щас поїм, роблю чай і біжу 🫡

Буде Оріон, красиве ім'я, мені подобається 🥺❤️

Хочете десь через пів годинки ефірчик, поки буду його розмальовувати?

А тепер давайте йому придумаємо ім'я, ваші варіанти?😏

Гарний левик виходить 🥺❤️
+1
Гарний левик виходить 🥺❤️

Вгадали)

👀
+1
👀

Мої брати, які читають цей канал просто в цей момент:
Мої брати, які читають цей канал просто в цей момент:

А Яго знає, що питати 😏 @apriday P. S.: а ну вгадайте в коментарях 😏
А Яго знає, що питати 😏 @apriday P. S.: а ну вгадайте в коментарях 😏

Знайте, коли ви мені присилаєте артики з Йоцукі, я ледь не пісяюся від щастя 😭❤️

Боже, ну прям мене ці дні радують красою 🥺❤️ Гарнюня для DTIYS❤️ https://t.me/iconaggg
Боже, ну прям мене ці дні радують красою 🥺❤️ Гарнюня для DTIYS❤️ https://t.me/iconaggg

Я нарешті проведу увесь день вдома, і вимою всю хату, УРА

✨Ура, мені тепер 24✨ Ваш любімий адмін сьогодні святкує День народження! Дякую всім, хто читає цей канал і всім, хто вже прив
+6
Ура, мені тепер 24Ваш любімий адмін сьогодні святкує День народження! Дякую всім, хто читає цей канал і всім, хто вже привітав 🫂💓 Святкових фото в мене поки що нема, тож можете просто репостнуть мої роботи (і косплейні, і художні!) та лайкнути останні фото в інсті~ (Також якщо хтось раптом захоче підтримати мою творчість гривнею після всіх обов’язково зроблених донатів - залишаю банку: https://send.monobank.ua/jar/8tYCaacYy)

По-перше, ніколи не слід дивитися прямо в очі Бога. По-друге, не можна безпосередньо взивати ім'я Бога. По-третє, не можна вк
По-перше, ніколи не слід дивитися прямо в очі Бога. По-друге, не можна безпосередньо взивати ім'я Бога. По-третє, не можна вказувати на образ Бога. Чекай шепоту з побожним серцем, і лише тоді знайдеш спокій. #агенти_часу #арт

Вау, я вперше за місяць не ставила собі будильник і проспала скільки хочу 🥹

Ще одна чудова робота на DTIYS 🥺❤️❤️❤️❤️ https://t.me/bibaenbobayopta
Ще одна чудова робота на DTIYS 🥺❤️❤️❤️❤️ https://t.me/bibaenbobayopta

Він, до речі, сліпий на одне око
Він, до речі, сліпий на одне око