ch
Feedback
🏳️‍🌈Оладка :>🏳️‍🌈

🏳️‍🌈Оладка :>🏳️‍🌈

前往频道在 Telegram

Рада вітати вас у своєму гніздечку🤧❤️

显示更多
1 833
订阅者
+124 小时
+87
+730
帖子存档
Repost from N/a
视频消息00:36

Repost from N/a
视频消息00:06

❤️❤️❤️
❤️❤️❤️

Я макіяжик робила 🥺❤️
Я макіяжик робила 🥺❤️

视频消息00:05

视频消息00:09

Даша: *тіки прокинулася* Я в неї під дверима: Дін-дон🚬

Гутен морген еврінян....

sticker.webp0.25 KB

sticker.webp0.05 KB

А тепер я спати, бо вставати через 4 з половиною години

Нарешті домалювала кітиків❤️ #арт
Нарешті домалювала кітиків❤️ #арт

💌: Які плани на завтра💋🙇? ♦️: Завтра в моєї подруги, ака колишньої (не жарт хд) весілля, тому буду плакати щасливо на ньому ♦️

💌: Ви окупились на Фанконі? ♦️: Слава богу так, бо я переживала, що не окупимося 🥹

💌: О і мене покусайте 💋💋 ♦️: Ну це я можу ♦️♦️♦️ 💌: До кого ходите на вокал? (Ваш голос дуже гарний) ♦️: Це вчителька з моєї музичної школи, яку я закінчила років 9 тому. Вона дуже крута, люблю її❤️ Дякую величезне, хоча я дуже соромлюся 🥹❤️ 💌: З якої приблизно кількості підписників ви почали виходити продавати на маркети і міні магазин тг ? Скіки це вам коштує? (Грошей, хд) ♦️: Та чесно, я не дивилася на кількість підписників у той момент, у мене просто була мрія зробити власний мерч 🥹 Тому я почала друкувати листівочки потихеньку, а потім вже пішло і інше. А по грошах... Ну дивіться... Фанкон мені обійшовся 30к🙈

💌: Як там щодо другого чоловіка для нового хлопчика ? 🤭 ♦️: Я дуже намагаюся сісти якомога швидше його намалювати, але зараз я сплю по 2-3 години в день через купу справ, тому трошки затримується 😭

💌: Йееей, прівіііітт🥺 нарешті є шанс побалакати з кимось популярним :3 Як ви стали такою популярною? Є якісь поради для початківців? В якій програмі малюєте? У вас є якісь друзі художники початківці? Всьо, надобраніч, люблю 🫶 ♦️: Вітаюю, чесно, я не знаю, як стала популярною, от справді 😂 Я просто малюю, щось пишу про своє життя, а людям то виявилося цікавим. З порад, не бійтеся викладати свою творчість, навіть якщо здається, що воно нікому не треба. На кожного знайдеться свій глядач, так що не бійтеся ❤️ Малюю в Clip Studio Paint. Не можу сказати прям, що це початківці, бо поняття початківця для кожного різне. В нас усіх різні стилі, тому тут важко 🥹 Але друзів художників у мене багато ❤️

💌: Чи було колись бажання кинути з якихось хобі ( малювання/косплей/танці ) ? Якщо так то чому ? І як поралися ? ♦️: Насправді більшістю хоббі я займалася дуже довгий час в дитинстві та у підліткові роки. Танцями я свого часу займалася 7 років, перш ніж кинула через розбіжності у колективі. Косплей я теж відставила у якийсь момент трохи в сторону, але мені подобається ним зараз займатися без якихось зобов'язань, хоча я все ще дуже косплексую через багато що. Єдине, що я ніколи не хотіла кидати, то це малювання, моя душа завжди лягала до нього і це моя віддушина ❤️

💌: Привіт! Я хочу спитатись, чи були ранні дизайни Йоцукі.. Бляха я забула як його звать. І як прийшла ідея про такий лор? ♦
💌: Привіт! Я хочу спитатись, чи були ранні дизайни Йоцукі.. Бляха я забула як його звать. І як прийшла ідея про такий лор? ♦️: Вітаюю, загалом, я намалювала Йоцукі під час магми, бо мені нічого в голову не йшло, а потім він мені так сподобався, що я його трошки доробила. А сам лор в мене існує з іншими моїми персонажами ще десь з мого першого курсу університету, тобто десь 5 років🤔 Я просто дуже люблю хвостатиків, крилатиків і тд 🥹❤️

💌: Бачили мюзикл або фільм Heathers? ♦️: Я про нього чула, але нажаль руки ще не дійшли його подивитися 😭 💌: Вкусіть.... ♦️: Ну якщо прийдете в захочете, то вкушу ♦️♦️♦️ 💌: Як виживаєте в таку спеку? 🫠 ♦️: Дуже тяжко, бо кондиціонеру в мене у хаті немає, тому намагаюся льодиком обкладатися 😭 💌: Прошу покусайте ♦️: Якщо хочете, то можу ♦️♦️ 💌: Я готова з'їсти всі ваші артіки, бо вони дуже вкусні і у вас золоті руки!! Хєхє 🥰🥰 ♦️: Дякую величезнееее, мені дуже приємно це чути 😭😭❤️❤️❤️ 💌: Пані Оладко, ви неймовірна косплеєрка і артерка Я готова молитися на ваші роботи🛐 А також цікаво як саме ви почали косплеїти Дякую вам) ♦️: Дякую дужееее, хоча я себе не вважаю гарною косплеєркою взагалі 😭 Загалом я почала займатися косплеєм, коли мені було 15 років. Я побувала на фестивалі і побачила вперше косплеєрів, після чого захотіла бути на їхньому місці. На наступний фестиваль я вже зробила Емму з Обіцяного Неверленду, ну а там понеслося хд. Також я почала цим займатися, аби трошки позбутися комплексів у зовнішності, але вони навіть зараз трохи лишилися і я взагалі не вважаю себе косплеєром, більше художником 😭 Але дякую велике, мені дуже приємно 🥹❤️ 💌: Якщо бачили Heathers, то якого з персонажів ви б закосплеїли? ♦️: А на це питання я зможу відповісти після перегляду фільму ❤️