Аронець Live
Open in Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Show more9 335
Subscribers
-724 hours
-217 days
-11330 days
Posts Archive
9 335
Кандидатом в спікери Палати представників від республіканців став проукраїнський кандидат Том Емер.
Емер підтримує допомогу Україні, і у вересні разом із демократами та кількома республіканцями голосував за короткостроковий бюджет, щоб запобігти закриттю уряду.
Залишається тримати кулачки за його обрання.
9 335
Вже зібрано половина суми на позашляховик для мінометників з Запорізького напрямку.
Давайте активізуємось. І не забувайте, за донат від 5000грн воїни напишуть на міні побажання від вас для окупантів!
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Є вже третина на авто для 23 ОМБр та 10 частина збору на 4 автівки!
Долучіться ретвітом, лайком та донатом 🙏👇
🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
ЗСУ просуваються на Бахмутському напрямку і мають успіх у районі Кліщіївки та Андріївки, — Генштаб.
Титани 🇺🇦
Збір на авто для 23 ОМБр
9 335
Котику чи кішечка, відізвись мені в коменти чи в приватні повідомлення. Воїни зроблять привітання від тебе для підарів :)
Хто хоче таке ж, можна за донат від 5000 грн 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Repost from Сіль
Це, друзі, ще один російський опорник в районі сіл Новопрокопівка та Роботине. Не такий потужний, як той, про який я писав раніше, але теж цікавий. Ще один приклад, як російський агресор підлаштовується під особливості місцевості, будуючи укріплення.
Зверніть увагу на те, що укріплення побудовані не лише для глухої оборони. В попередньому треді ви бачили опорник, через який проходить дорога між двома селами і побудовано все так, щоб нею можна було користуватися. Все зрозуміло, логістика і таке інше.
Але тут справа не тільки в цьому. А ще й в тому, що через перехрестя ґрунтових доріг, навколо якого побудовані ці укріплення, які точно не є основними для агресора, проходив маршрут виходу кацапської броні на вогневу позицію.
На цьому відео видно як броня використовує посадки для візуального прикриття і виходить на вогневе завдання саме через показаний опорник. Відстрілюється і тікає. Цього разу пощастило вчасно відступити.
Що ще цікаво, що однією з точок маршруту був опорний пункт, який я показував раніше. Те, що російські терористи не можуть використовувати їх для переміщення техніки вже само собою звузило їх можливості на цій ділянці.
Окопи, розташовані частково прямо посеред поля. Не перекриті. Не знаю чи вони просто не встигли їх перекрити чи була якась інша причина, але в цих траншеях вони не живуть. Розміщаються в посадках поряд, намагаючись замаскувати місця розташування.
Цікаво виглядає окоп, який іде діагонально через поле, що ймовірно зумовлено бажанням краще здійснювати візуальний і вогневий контроль над дорогою, яка веде прямо до перехрестя з півночі.
Враховуючи те, що москалі будують опорники так, щоб можна було тримати кругову оборону, тут це теж більш-менш дотримано. Окопи викопані так, щоб зустріти флангову атаку при потребі.
Додатково оцінити вигляд опорника можна на відео.
https://youtu.be/iexGKVzR6dE?si=nU5C4T8tXkhlfgIi
9 335
Друзі, дуже важливий збір для мінометників 23 ОМБр, які воюють на Запорізькому напрямку і влітку звільняли село Новодарівку. Прошу ваших поширень!
Воїни потребують позашляховик. Нагадаю, у нас великий збір на 4 автівки, одна з яких буде саме для мінометників 23 ОМБр.
Бонус - кожному, хто задонатить від 5000грн ваш підпис на міні для підарів. Пишіть мені після відповідного донату. Погнали, адже це не воїнам потрібен транспорт, а нам потрібно, щоб у воїнів був транспорт!
Репости, лайки та коменти - дуже допоможуть.
Реквізити 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Вечірнє нагадування про наш збір на 4 тачки для наших воїнів.
З вас 6, 66, або 666 грн на смерть русні 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Якщо ви сьогодні, після важкого робочого тижня п'єте коктель, чи бокал пива, не забувайте, що нашим воїнам цей тиждень видався в рази складніше, аніж вам. То ж, задонатьте ваш коктель чи два пива на 4 автівки для ЗСУ! Дякую і мирних вихідних! 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Воу воу.... Гляньте
«Коли Ізраїль переможе, а він обов'язково переможе тому, що ми сильніші, Росія заплатить за підтримку палестинців, які хочуть влаштувати геноцид євреїв», — голова фракцій ізраїльської правлячої партії «Лікуд» в коментарі російській RT
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
