uk
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Відкрити в Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Показати більше
9 335
Підписники
-724 години
-217 днів
-11330 день
Архів дописів
Кандидатом в спікери Палати представників від республіканців став проукраїнський кандидат Том Емер. Емер підтримує допомогу У
Кандидатом в спікери Палати представників від республіканців став проукраїнський кандидат Том Емер. Емер підтримує допомогу Україні, і у вересні разом із демократами та кількома республіканцями голосував за короткостроковий бюджет, щоб запобігти закриттю уряду. Залишається тримати кулачки за його обрання.

Вже зібрано половина суми на позашляховик для мінометників з Запорізького напрямку. Давайте активізуємось. І не забувайте, за
Вже зібрано половина суми на позашляховик для мінометників з Запорізького напрямку. Давайте активізуємось. І не забувайте, за донат від 5000грн воїни напишуть на міні побажання від вас для окупантів! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Прошу також поширити дописи про цей збір у Твіттер Фейсбук

Є вже третина на авто для 23 ОМБр та 10 частина збору на 4 автівки! Долучіться ретвітом, лайком та донатом 🙏👇 🫙: send.mono
Є вже третина на авто для 23 ОМБр та 10 частина збору на 4 автівки! Долучіться ретвітом, лайком та донатом 🙏👇 🫙: send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

ЗСУ просуваються на Бахмутському напрямку і мають успіх у районі Кліщіївки та Андріївки, — Генштаб. Титани 🇺🇦 Збір на авто для 23 ОМБр

У путіна, чи його двійника?)) чи в якого з його двійників))
У путіна, чи його двійника?)) чи в якого з його двійників))

Котику чи кішечка, відізвись мені в коменти чи в приватні повідомлення. Воїни зроблять привітання від тебе для підарів :) Хто
+1
Котику чи кішечка, відізвись мені в коменти чи в приватні повідомлення. Воїни зроблять привітання від тебе для підарів :) Хто хоче таке ж, можна за донат від 5000 грн 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Repost from Сіль
Це, друзі, ще один російський опорник в районі сіл Новопрокопівка та Роботине. Не такий потужний, як той, про який я писав раніше, але теж цікавий. Ще один приклад, як російський агресор підлаштовується під особливості місцевості, будуючи укріплення. Зверніть увагу на те, що укріплення побудовані не лише для глухої оборони. В попередньому треді ви бачили опорник, через який проходить дорога між двома селами і побудовано все так, щоб нею можна було користуватися. Все зрозуміло, логістика і таке інше. Але тут справа не тільки в цьому. А ще й в тому, що через перехрестя ґрунтових доріг, навколо якого побудовані ці укріплення, які точно не є основними для агресора, проходив маршрут виходу кацапської броні на вогневу позицію. На цьому відео видно як броня використовує посадки для візуального прикриття і виходить на вогневе завдання саме через показаний опорник. Відстрілюється і тікає. Цього разу пощастило вчасно відступити. Що ще цікаво, що однією з точок маршруту був опорний пункт, який я показував раніше. Те, що російські терористи не можуть використовувати їх для переміщення техніки вже само собою звузило їх можливості на цій ділянці. Окопи, розташовані частково прямо посеред поля. Не перекриті. Не знаю чи вони просто не встигли їх перекрити чи була якась інша причина, але в цих траншеях вони не живуть. Розміщаються в посадках поряд, намагаючись замаскувати місця розташування. Цікаво виглядає окоп, який іде діагонально через поле, що ймовірно зумовлено бажанням краще здійснювати візуальний і вогневий контроль над дорогою, яка веде прямо до перехрестя з півночі. Враховуючи те, що москалі будують опорники так, щоб можна було тримати кругову оборону, тут це теж більш-менш дотримано. Окопи викопані так, щоб зустріти флангову атаку при потребі. Додатково оцінити вигляд опорника можна на відео. https://youtu.be/iexGKVzR6dE?si=nU5C4T8tXkhlfgIi

Тривога у Києві. На підльоті нові типи російських ударних дронів. Бережіть себе

Друзі, дуже важливий збір для мінометників 23 ОМБр, які воюють на Запорізькому напрямку і влітку звільняли село Новодарівку. Прошу ваших поширень! Воїни потребують позашляховик. Нагадаю, у нас великий збір на 4 автівки, одна з яких буде саме для мінометників 23 ОМБр. Бонус - кожному, хто задонатить від 5000грн ваш підпис на міні для підарів. Пишіть мені після відповідного донату. Погнали, адже це не воїнам потрібен транспорт, а нам потрібно, щоб у воїнів був транспорт! Репости, лайки та коменти - дуже допоможуть. Реквізити 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Атакований російськими терористами термінал Нової пошти...
Атакований російськими терористами термінал Нової пошти...

Жесть...
Жесть...

Вечірнє нагадування про наш збір на 4 тачки для наших воїнів. З вас 6, 66, або 666 грн на смерть русні 👇 🫙: https://send.mo
Вечірнє нагадування про наш збір на 4 тачки для наших воїнів. З вас 6, 66, або 666 грн на смерть русні 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

У Бердянську знову бавовна в районі аеродрому 💥
У Бердянську знову бавовна в районі аеродрому 💥

В Донецьку знову курять у не дозволенему місці. 💥
В Донецьку знову курять у не дозволенему місці. 💥

Якщо ви сьогодні, після важкого робочого тижня п'єте коктель, чи бокал пива, не забувайте, що нашим воїнам цей тиждень видавс
Якщо ви сьогодні, після важкого робочого тижня п'єте коктель, чи бокал пива, не забувайте, що нашим воїнам цей тиждень видався в рази складніше, аніж вам. То ж, задонатьте ваш коктель чи два пива на 4 автівки для ЗСУ! Дякую і мирних вихідних! 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Воу воу.... Гляньте «Коли Ізраїль переможе, а він обов'язково переможе тому, що ми сильніші, Росія заплатить за підтримку палестинців, які хочуть влаштувати геноцид євреїв», — голова фракцій ізраїльської правлячої партії «Лікуд» в коментарі російській RT

Батько Залужний відвідав Авдіївку. Потужно 🔥