en
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Open in Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Show more
9 317
Subscribers
-124 hours
-297 days
-10430 days
Posts Archive
+4
Кацап вбиває мирних українців, а ми відповідаємо по серцю їх машини смерті - по нафтогазовій інфраструктурі. Вночі сили оборони вразили рязанський НПЗ. Інколи так хочеться, щоб рядовий москвич так само відчув жах війни, коли в них від нашого прильоту складеться панелька. Але холодний розум підказує, що путіну абсолютно поєбать на мирних мешканців, а от на НПЗ не поєбать. Це його кащєєва смерть. Ці удари точно уже дають результат, то ж імперія смерті впаде.

Надскладна ніч. Русня має живцем згоріти в пеклі, за всі їх злочини. Але в нас нема вибору, потрібно продовжувати боротьбу, а
Надскладна ніч. Русня має живцем згоріти в пеклі, за всі їх злочини. Але в нас нема вибору, потрібно продовжувати боротьбу, аби нашим дітям та нащадкам не довелося знову боротися за свою країну. Підтримайте нас, закиньте донат на НРК, який рятує життя на фронті 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Київ... 💔

Йобана русня має згоріти в пеклі

Зібрали 180 тисяч. А треба 180 мільйонів? Хіба вам не соромно? Треба рятувати воїна, який після звільнення пішов воювати! 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Хірург перепрошую, Андрій Борисович каже, що не має 180 млн. на заставу. Для цього є ми, свідоме громадянське суспільство! Донатимо, товариство! 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Оголошую збір на заставу видатного державного діяча Єрмака. Проконсультувався з Веронікою Феншуй. Каже, що разом нас багато,
Оголошую збір на заставу видатного державного діяча Єрмака. Проконсультувався з Веронікою Феншуй. Каже, що разом нас багато, нас не подолати, тому 180 лям зберем бігом! Тому бігом кинули по 180 гривень 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

23к до 200к. Закиньте по 23 гривні на вечір 🤝 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Вітання. Починаємо день з донату на сили оборони. Ранкова кава сюди 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Всього 15 донатів за день, приблизно на 2к грн із понад 700 людей, які побачили пост. А збирати ще 330к. Будем збирати рік(( Закиньте хоча б гривню, якщо побачили пост

Не бачу твого доната?

Наземні роботи рятують життя. Коли НРК завозить б/к чи вивозить пораненого — це не якісь банальні фрази, щоб привернути вашу
Наземні роботи рятують життя. Коли НРК завозить б/к чи вивозить пораненого — це не якісь банальні фрази, щоб привернути вашу увагу. Це про моїх побратимів, які залишаться живими і не дають окупантам ступати на нашу землю. На фронті роль НРК росте щодня, а кількісь місій які вони виконують зросла в сотні разів, порівняно з минулим роком. НРК - це одна з цеглинок, яка забезпечить нам перемогу в майбутньому. Але сьогодні нам потрібно максимально інвестувати в розвиток інфраструктури під НРК, тим паче, що самі НРК - розхідник, який постійно знищують (а рік-два тому на їх місці були живі люди, які виконували такі ж місії і гинули) Тому я прошу вас долучитись до збору. Тим паче, що ми зібрали уже 170к із 500 на мою баночку. Кожен донат — це не просто допомога технікою. Це шанс зберегти чиєсь життя. Підтримайте гривнею! 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Гляньте як хуйло радіє, що Зеленський дозволив йому парад 🤡

Раночку. Собаки на Москві гавкають, а наш караван їде. І щоб він їхав краще - закиньте донатик 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Ну і гріх після такого не закинути донат 🤌👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Це розйоб)) Від "Київ за три дня", до Київ дозволяє парад у Москві за 4 роки))) Знущання найвищого ґатунку 🤡 Указ не фейк!
Це розйоб)) Від "Київ за три дня", до Київ дозволяє парад у Москві за 4 роки))) Знущання найвищого ґатунку 🤡 Указ не фейк!

П'ятниця. Ви відпочиваєте, а вони воюють. Закиньте коктель чи два нам на НРК 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

До речі, Азов повернувся в Маріуполь. Поки дронами. Тому закиньте святковий донат 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Маленькими кроками до цілі. Всього маємо 165к із 500. Давайте закинемо по 35 гривень, щоб долізти до 200к 👇 https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy

Тільки 7 донатів із понад 500, хто прочитав. Друзі, закиеьте по 5 гривень, аде всі. Не ігноруйте