Аронець Live
Open in Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Show more9 317
Subscribers
-124 hours
-297 days
-10430 days
Posts Archive
9 315
Кацап вбиває мирних українців, а ми відповідаємо по серцю їх машини смерті - по нафтогазовій інфраструктурі. Вночі сили оборони вразили рязанський НПЗ.
Інколи так хочеться, щоб рядовий москвич так само відчув жах війни, коли в них від нашого прильоту складеться панелька. Але холодний розум підказує, що путіну абсолютно поєбать на мирних мешканців, а от на НПЗ не поєбать. Це його кащєєва смерть.
Ці удари точно уже дають результат, то ж імперія смерті впаде.
9 315
Надскладна ніч. Русня має живцем згоріти в пеклі, за всі їх злочини.
Але в нас нема вибору, потрібно продовжувати боротьбу, аби нашим дітям та нащадкам не довелося знову боротися за свою країну.
Підтримайте нас, закиньте донат на НРК, який рятує життя на фронті 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
Зібрали 180 тисяч. А треба 180 мільйонів? Хіба вам не соромно? Треба рятувати воїна, який після звільнення пішов воювати! 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
9 315
Оголошую збір на заставу видатного державного діяча Єрмака. Проконсультувався з Веронікою Феншуй. Каже, що разом нас багато, нас не подолати, тому 180 лям зберем бігом!
Тому бігом кинули по 180 гривень 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
Вітання. Починаємо день з донату на сили оборони. Ранкова кава сюди 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
Всього 15 донатів за день, приблизно на 2к грн із понад 700 людей, які побачили пост. А збирати ще 330к. Будем збирати рік((
Закиньте хоча б гривню, якщо побачили пост
9 315
Наземні роботи рятують життя.
Коли НРК завозить б/к чи вивозить пораненого — це не якісь банальні фрази, щоб привернути вашу увагу. Це про моїх побратимів, які залишаться живими і не дають окупантам ступати на нашу землю.
На фронті роль НРК росте щодня, а кількісь місій які вони виконують зросла в сотні разів, порівняно з минулим роком.
НРК - це одна з цеглинок, яка забезпечить нам перемогу в майбутньому.
Але сьогодні нам потрібно максимально інвестувати в розвиток інфраструктури під НРК, тим паче, що самі НРК - розхідник, який постійно знищують (а рік-два тому на їх місці були живі люди, які виконували такі ж місії і гинули)
Тому я прошу вас долучитись до збору. Тим паче, що ми зібрали уже 170к із 500 на мою баночку.
Кожен донат — це не просто допомога технікою. Це шанс зберегти чиєсь життя.
Підтримайте гривнею! 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
Раночку. Собаки на Москві гавкають, а наш караван їде. І щоб він їхав краще - закиньте донатик 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
Це розйоб))
Від "Київ за три дня", до Київ дозволяє парад у Москві за 4 роки)))
Знущання найвищого ґатунку 🤡
Указ не фейк!
9 315
П'ятниця. Ви відпочиваєте, а вони воюють. Закиньте коктель чи два нам на НРК 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
До речі, Азов повернувся в Маріуполь. Поки дронами.
Тому закиньте святковий донат 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
Маленькими кроками до цілі. Всього маємо 165к із 500. Давайте закинемо по 35 гривень, щоб долізти до 200к 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 315
Тільки 7 донатів із понад 500, хто прочитав. Друзі, закиеьте по 5 гривень, аде всі. Не ігноруйте
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
