Аронець Live
Kanalga Telegram’da o‘tish
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Ko'proq ko'rsatish9 335
Obunachilar
-724 soatlar
-217 kunlar
-11330 kunlar
Postlar arxiv
9 335
23к до 200к. Закиньте по 23 гривні на вечір 🤝
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Вітання. Починаємо день з донату на сили оборони. Ранкова кава сюди 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Всього 15 донатів за день, приблизно на 2к грн із понад 700 людей, які побачили пост. А збирати ще 330к. Будем збирати рік((
Закиньте хоча б гривню, якщо побачили пост
9 335
Наземні роботи рятують життя.
Коли НРК завозить б/к чи вивозить пораненого — це не якісь банальні фрази, щоб привернути вашу увагу. Це про моїх побратимів, які залишаться живими і не дають окупантам ступати на нашу землю.
На фронті роль НРК росте щодня, а кількісь місій які вони виконують зросла в сотні разів, порівняно з минулим роком.
НРК - це одна з цеглинок, яка забезпечить нам перемогу в майбутньому.
Але сьогодні нам потрібно максимально інвестувати в розвиток інфраструктури під НРК, тим паче, що самі НРК - розхідник, який постійно знищують (а рік-два тому на їх місці були живі люди, які виконували такі ж місії і гинули)
Тому я прошу вас долучитись до збору. Тим паче, що ми зібрали уже 170к із 500 на мою баночку.
Кожен донат — це не просто допомога технікою. Це шанс зберегти чиєсь життя.
Підтримайте гривнею! 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Раночку. Собаки на Москві гавкають, а наш караван їде. І щоб він їхав краще - закиньте донатик 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Ну і гріх після такого не закинути донат 🤌👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Це розйоб))
Від "Київ за три дня", до Київ дозволяє парад у Москві за 4 роки)))
Знущання найвищого ґатунку 🤡
Указ не фейк!
9 335
П'ятниця. Ви відпочиваєте, а вони воюють. Закиньте коктель чи два нам на НРК 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
До речі, Азов повернувся в Маріуполь. Поки дронами.
Тому закиньте святковий донат 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Маленькими кроками до цілі. Всього маємо 165к із 500. Давайте закинемо по 35 гривень, щоб долізти до 200к 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Тільки 7 донатів із понад 500, хто прочитав. Друзі, закиеьте по 5 гривень, аде всі. Не ігноруйте
9 335
Друзі. Щоб парад пабєди відбувся урочисто, вам потрібно допомогти нам! Закиньте по 50 гривень на НРК. А то збір щось геть зупинився. 👇
https://send.monobank.ua/jar/5ErfgMqeKy
9 335
Друзі, ще трішки залишилось. Давайте дотиснемо. З кожного по 4 гривні
https://send.monobank.ua/jar/9CnLYT3S7d
9 335
Для цивільних головне гасло - у війську, або для війська.
А у війську - все і всі для піхоти!
З вашим днем, титани!
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
