en
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Open in Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Show more
236
Subscribers
+124 hours
No data7 days
-1130 days
Posts Archive
Repost from N/a
Мене звати Софія, я практикуюча психологиня-консультантка в методах КПТ та схематерапії низької інтенсивності. Це означає, що
Мене звати Софія, я практикуюча психологиня-консультантка в методах КПТ та схематерапії низької інтенсивності. Це означає, що я працюю з темами депресії, вигорання, тривогою, панічними атаками та загалом важкими емоційними станами, злими темними думками і складністю жити це життя в умовах стресу та невизначеності. ЛГБТКІА+ френдлі, полі-френдлі і в цілому легко ставлюсь до того, що ми всі різні, маємо різний досвід, вподобання, хоббі та погляди на цей світ і себе. Зараз розширюю приватну практику, тому шукаю клієнтів, яким потрібен підтримуючий стиль роботи. Формат: виключно он-лайн, частіше за все платформа зум, спілкування через телеграм @KoshkaSofia, але за домовленістю можуть бути і інші площадки. Працюю через ФОП, вартість сесії 1000 грн за 50 хвилин. Буду вдячна за репости та рекомендації

Раночку))
Раночку))

Repost from N/a
Анянь: добийте мене Продовжуєм збирати на дрони, запчастини і прочіє важні вєщі: https://send.monobank.ua/jar/9HcM7EHMmc
Анянь: добийте мене Продовжуєм збирати на дрони, запчастини і прочіє важні вєщі: https://send.monobank.ua/jar/9HcM7EHMmc

Вітаю, друзі. Починаємо новий збір для Рей: купуємо 3 рюкзаки для медиків, манекени для ін’єкцій та інтубації. Також докупову
Вітаю, друзі. Починаємо новий збір для Рей: купуємо 3 рюкзаки для медиків, манекени для ін’єкцій та інтубації. Також докуповуємо турнікетів, бо закінчились, як завжди. 90к. Погнали! А на фото - Рей з РЕБом, що ви допомогли купити минулого разу. Продовжуємо допомагати, друзі. Дякую! Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0tNfwBmGMEWyqcoyZGUrgFP8ZndwqqAfoMXL3Zwhmi89inXrqGtasTovyi1xha6jpl Приват (Privat bank): 5169360001419872 Iban: UA253052990000026203745222318 Моно (Monobank): 5358380883850003 Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/7nqzpWdBxt MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказу Bitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3 Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Whitebit codes: yes! SWIFT: USD or EUR (В приват) Paypal: vladislav.kold@gmail.com

#музика #пісня_дня https://youtu.be/mSrKaYHNTxs?si=Xgzz4eYd0zQwr17Y

Народ, склалася ідіотська ситуація Я (і мій друг) застрягли на Площі Українських Героїв Ні у кого раптом немає 1) житла в до години пішки 2) бажання вписати у себе двух довбойобів? Репост не треба, це між друзями та друзями друзів

Питання до дівчат: Хочу красиву теплу сукню від (бажано) українського бренду, і щоб сіла на фігуру-грушу (бо я була закохалася в amos, але у них навіть XL мені на стегна малий, не кажучи вже про те, що сукня одночасно на груди та стегна не сяде). Можете щось порадити?

Repost from Bihus.Info
Новий тиждень – нова крінж-ідея від депутатів 🤬 У неділю до Верховної Ради подали законопроєкт №14057, який посилює юридичну
Новий тиждень – нова крінж-ідея від депутатів 🤬 У неділю до Верховної Ради подали законопроєкт №14057, який посилює юридичну відповідальність за критичні публікації та може поставити під ризик саме існування журналістських розслідувань. Цього разу в меню – блокування можливості розповісти вам про чиїсь схеми до вироку суду, компенсації «моральної шкоди» за оціночні судження (це коли комусь не сподобалося, як ви про нього говорите, навіть якщо з фактами все ок), а ще видалення «неактуальних» матеріалів – щоправда, хто визначатиме їхню актуальність, взагалі незрозуміло. Коротко про основні небезпечні зміни, які пропонують нардепи – у цих картках. 👉 Поширюйте, будь ласка, адже цей законопроєкт напряму загрожує роботі багатьох журналістів в Україні.

Дійду до того, що почну колотити собі авторські набори. Бо трав'яні чаї, які я зустрічаю, здебільшого мерзенні. На жаль.

Якщо ви, як і я, злізаєте з кофеїну, будьте обережні з наборами чаїв Lovare В наборі квітково-трав'яних чаїв у них в Альпійському лузі не вказаний зелений чай взагалі. Замість нього – "подрібнені шматочки яблука". А от на пачці Альпійського лугу в соло-варіанті чай вже є. Так я дізналася, що мій організм мені не бреше. Бляха. *дуже злиться, бажає людям, відповідальним за некоректну упаковку, срачки, лежить думає про життя*

Передивлятимуся щоранку xd

Repost from N/a
Давайте сьогодні в честь мого дня народження святково доб'ємо цю банку на "вжжжжж бум"

Минув тиждень, відколи хлопці отримали попередню партію плат ініціації і записали це відео з подякою, аж от питають, чи можна відкрити збір знову. І додають винувато, що попередні запчастини "улетіли, як пиріжки". А мені так і хочеться насварити за цю винуватість, бо ну добре ж, що улетіли, добре! Вони ж із тими платами такі дрони збирають, що відео результатів їхньої роботи соцмережі за чутливість контенту забанять. На щастя, на банці з минулого разу лишилося цілих 20 тисяч гривень, тож дозібрати на нову партію нам треба тільки 40. Але таки треба і таки швидко. Для кого: 13 окремий десантно-штурмовий батальйон 95-ої ОДШБр, рубпак "Спліт" На що: плати ініціації На коли: до 24.09 Скільки: 60 000 грн Реквізити збору: Банка: https://send.monobank.ua/jar/5LiEcSuNdh Картка Моно: 4441111122093358 Конверт Приват: https://www.privat24.ua/send/giq3l PayPal: julia.crowhouse@gmail.com Дякую вам не тільки від хлопців, а і від себе. Щоразу, коли вони приходять сором'язливо просити ще, я маю впевненість сказати "спокійно, все зберемо", тому що є ви. Люди, яким не байдуже.

photo content

#музика #пісня_дня https://youtu.be/rA51tDG9dsw?si=tOfsVc0cBFLobzIr

#музика Десь вчетверте пощу цю пісню в каналі, а все тому що... Ні, давайте по порядку. Люди, які знають мене довго, також знають, наскільки важлива мені музика. Хоч зараз я і не пишу своїх пісень, але музика супроводжує мене постійно. В спотіфай у мене є плейлист на 10 пісень. Він – про найважливіше і найважливіших, що сталося в моєму житті. Люди, які залишили найбільший слід; періоди життя. "The Wire", власне – пісня ось цього періоду. https://youtu.be/uojLN9fPoqQ?si=fcSQH5FlzqX98MBy

Йобана русня, га.

Захворіла, температура за 38, всі м'язи, суглоби та кістки болять. Відмінила всі активності до кінця тижня і на початок наступного :( Дуже вдячна Папоротю, який носить грілки, питво, їжу, пледи, ліки, все на світі. Хворіти, звісно, хуйово, але зараз це все-таки хворіння версія лакшері.

Slow down, sister! 🇺🇦 - Statistics & analytics of Telegram channel @panicetc