Slow down, sister! 🇺🇦
Ir al canal en Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Mostrar más236
Suscriptores
+124 horas
Sin datos7 días
-1130 días
Archivo de publicaciones
Repost from N/a
Мене звати Софія, я практикуюча психологиня-консультантка в методах КПТ та схематерапії низької інтенсивності. Це означає, що я працюю з темами депресії, вигорання, тривогою, панічними атаками та загалом важкими емоційними станами, злими темними думками і складністю жити це життя в умовах стресу та невизначеності. ЛГБТКІА+ френдлі, полі-френдлі і в цілому легко ставлюсь до того, що ми всі різні, маємо різний досвід, вподобання, хоббі та погляди на цей світ і себе.
Зараз розширюю приватну практику, тому шукаю клієнтів, яким потрібен підтримуючий стиль роботи. Формат: виключно он-лайн, частіше за все платформа зум, спілкування через телеграм @KoshkaSofia, але за домовленістю можуть бути і інші площадки.
Працюю через ФОП, вартість сесії 1000 грн за 50 хвилин.
Буду вдячна за репости та рекомендації
Repost from N/a
Repost from Волонтерський лицарський штаб UMF
Вітаю, друзі. Починаємо новий збір для Рей: купуємо 3 рюкзаки для медиків, манекени для ін’єкцій та інтубації. Також докуповуємо турнікетів, бо закінчились, як завжди. 90к. Погнали! А на фото - Рей з РЕБом, що ви допомогли купити минулого разу. Продовжуємо допомагати, друзі. Дякую!
Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0tNfwBmGMEWyqcoyZGUrgFP8ZndwqqAfoMXL3Zwhmi89inXrqGtasTovyi1xha6jpl
Приват (Privat bank): 5169360001419872
Iban: UA253052990000026203745222318
Моно (Monobank): 5358380883850003
Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/7nqzpWdBxt
MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказу
Bitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3
Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S
Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4
Whitebit codes: yes!
SWIFT: USD or EUR (В приват)
Paypal: vladislav.kold@gmail.com
Народ, склалася ідіотська ситуація
Я (і мій друг) застрягли на Площі Українських Героїв
Ні у кого раптом немає 1) житла в до години пішки 2) бажання вписати у себе двух довбойобів?
Репост не треба, це між друзями та друзями друзів
Питання до дівчат:
Хочу красиву теплу сукню від (бажано) українського бренду, і щоб сіла на фігуру-грушу (бо я була закохалася в amos, але у них навіть XL мені на стегна малий, не кажучи вже про те, що сукня одночасно на груди та стегна не сяде).
Можете щось порадити?
Repost from Bihus.Info
Новий тиждень – нова крінж-ідея від депутатів 🤬
У неділю до Верховної Ради подали законопроєкт №14057, який посилює юридичну відповідальність за критичні публікації та може поставити під ризик саме існування журналістських розслідувань.
Цього разу в меню – блокування можливості розповісти вам про чиїсь схеми до вироку суду, компенсації «моральної шкоди» за оціночні судження (це коли комусь не сподобалося, як ви про нього говорите, навіть якщо з фактами все ок), а ще видалення «неактуальних» матеріалів – щоправда, хто визначатиме їхню актуальність, взагалі незрозуміло.
Коротко про основні небезпечні зміни, які пропонують нардепи – у цих картках.
👉 Поширюйте, будь ласка, адже цей законопроєкт напряму загрожує роботі багатьох журналістів в Україні.
Дійду до того, що почну колотити собі авторські набори. Бо трав'яні чаї, які я зустрічаю, здебільшого мерзенні. На жаль.
Якщо ви, як і я, злізаєте з кофеїну, будьте обережні з наборами чаїв Lovare
В наборі квітково-трав'яних чаїв у них в Альпійському лузі не вказаний зелений чай взагалі. Замість нього – "подрібнені шматочки яблука".
А от на пачці Альпійського лугу в соло-варіанті чай вже є. Так я дізналася, що мій організм мені не бреше. Бляха.
*дуже злиться, бажає людям, відповідальним за некоректну упаковку, срачки, лежить думає про життя*
Repost from N/a
Давайте сьогодні в честь мого дня народження святково доб'ємо цю банку на "вжжжжж бум"
Repost from the rising of the black sun
Минув тиждень, відколи хлопці отримали попередню партію плат ініціації і записали це відео з подякою, аж от питають, чи можна відкрити збір знову. І додають винувато, що попередні запчастини "улетіли, як пиріжки". А мені так і хочеться насварити за цю винуватість, бо ну добре ж, що улетіли, добре! Вони ж із тими платами такі дрони збирають, що відео результатів їхньої роботи соцмережі за чутливість контенту забанять.
На щастя, на банці з минулого разу лишилося цілих 20 тисяч гривень, тож дозібрати на нову партію нам треба тільки 40. Але таки треба і таки швидко.
Для кого: 13 окремий десантно-штурмовий батальйон 95-ої ОДШБр, рубпак "Спліт"
На що: плати ініціації
На коли: до 24.09
Скільки: 60 000 грн
Реквізити збору:
Банка: https://send.monobank.ua/jar/5LiEcSuNdh
Картка Моно: 4441111122093358
Конверт Приват: https://www.privat24.ua/send/giq3l
PayPal: julia.crowhouse@gmail.com
Дякую вам не тільки від хлопців, а і від себе. Щоразу, коли вони приходять сором'язливо просити ще, я маю впевненість сказати "спокійно, все зберемо", тому що є ви. Люди, яким не байдуже.
#музика
Десь вчетверте пощу цю пісню в каналі, а все тому що...
Ні, давайте по порядку.
Люди, які знають мене довго, також знають, наскільки важлива мені музика. Хоч зараз я і не пишу своїх пісень, але музика супроводжує мене постійно.
В спотіфай у мене є плейлист на 10 пісень. Він – про найважливіше і найважливіших, що сталося в моєму житті. Люди, які залишили найбільший слід; періоди життя.
"The Wire", власне – пісня ось цього періоду.
https://youtu.be/uojLN9fPoqQ?si=fcSQH5FlzqX98MBy
Захворіла, температура за 38, всі м'язи, суглоби та кістки болять.
Відмінила всі активності до кінця тижня і на початок наступного :(
Дуже вдячна Папоротю, який носить грілки, питво, їжу, пледи, ліки, все на світі. Хворіти, звісно, хуйово, але зараз це все-таки хворіння версія лакшері.
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
