ch
Feedback
Дозвіл на роботу U4U / TPS HOLD інформація

Дозвіл на роботу U4U / TPS HOLD інформація

前往频道在 Telegram

Чат з обговоренням: https://t.me/eadu4u Наш Notion: https://shorturl.at/lDAap

显示更多
6 050
订阅者
+424 小时
+307
+14730
帖子存档
Теж саме Апрув ре пароля був 15 грудня 4 червня апрув ворка дитині 15 червня апрув ворка чоловіку і мені

Сьогодні прийшли картки EAD дітям, 4 і 6 років. Апрув репаролю був 15 грудня 2025. Надіі на ворк вже не було. 18 червня отримали смс про зміни в кейсі. дати на картках 12 червня 2026-12 червня 2027

Привіт. Сім'я з 4 людей ( 2 дорослих, 2 дітей). Всім все подавалося і погоджувалося одночасно. 24.06.25 - подача на ре-пароль з галочкою 26.11.25 - подача на прискорення тільки від чоловіка 30.11.25 - преапрув для всіх 15.12.25 - апрув I765 в кабінетах не з'являлися, номери дізнавалися через Ему 23.06.26 - повідомлення, що картки виготовлені 25.06.26 - прийшли по пошті Дати у всіх з 15.06.26 по 15.06.27

Собственно, на основании сообщений из https://t.me/u4uead Сделал сайт с аналитикой: https://u4u-dashboard.streamlit.app/ Можно посмотреть тренды как кейсы обрабатывались или обрабатываются Посмотреть статистику по количеству дней на конкретный тип кейса (репароль, тпс, еад и тд) Все данные из канала группы, на сайтике вверху дисклеймер Раз в пару дней буду обновлять данные Не супер точно, потому что заставил АИ распознавать картинки и категоризировать текст, в целом принятное качество, но в суд с таким я бы не пошел. Сделано скорее для понимания - закапываться дальше или стоит расслабиться.

Подала 27 грудня Біометрія через місяць Преапрув - 4 квітня Апрув - сьогодні

Вітаю. Я сьогодні отримала апрув пароля🎉 і потрапила на наступний рівень гри «дочекайся ЕАD» 🥲 на скільки я чула то хтось подавав на ЕАD окремо ще раз і отримав цей дозвіл скоріше, поки кейс який зʼявився з апрувом висів. Зараз так ще може спрацювати?

Разрыв 7 дней.старый заканчивается 9 июня,новый начинается 16 июня.а действие на день раньше чем было заканчивается

Подала 05/12/26 апрув 06/17/26

Повторный ворк одобрили через месяц после подачи,пластик еще жду

Для статистики. 2 января подача на ре-пароль с галочкой. 20 февраля - approved. I-765 в аккаунте не появлялся. Номер получила через Эмму. Обращение в чат насчет ускорения - безрезультатно. 18 мая - письмо конгрессмену. 19 мая - звонок от конгрессмена. Сказали что рычагов давления на USCIS у них нет, но они постараются сделать так, чтобы I-765 появился в аккаунте и тогда я смогу подать на ускорение самостоятельно. 11 июня - письмо от конгрессмена что они подали на ускоренное рассмотрение. 18 июня - card produced. 25 июня - карта получена 🥳 Старый ворк заканчивался 23 июня. Дата нового: год с окончания старого. Иллинойс

Мій progress по Re-Parole з галочкою на EAD: 2/2/26 - подача 3/10/26 - біометрія 3/11/26 - conditionally approved, одразу оплатила $1020 і в той же день received the Immigration Parole Fee 3/13/26 - We have processed your Immigration Parole Fee 3/18/26 - Case Approved I-765 так і не зʼявилася в моєму профілі, receipt number отримала через чат Емма, робила все можливе, щоб пришвидшити розгляд (вся моя історія тут https://www.instagram.com/p/DaA1SlWlsZB/?igsh=NnFiajc0Z2cwb3hp ). Іііііі: 6/8/26 - EAD approved 6/17/26 - отримала картку по пошті Дітям подавала трішки пізніше, біометрію проходили в той же день, паролі апрувнуті майже в один час. Але от EAD досі не отримали, проте я ними не займалася, так як витратила всі сили на свій EAD.

Прийшли вчора ворки на всю сімʼю, подавали разом з репаролем, півтора роки назад 🤪апрув репароля був в грудні а ворки тільки вчора, ще три дні тому на всю сімʼю прийшов перший тпс і всім ворки по ньому Алееее я думала що ворки по репаролю прийдуть заднім числом, тобто за той рік що ми весь очікували, а вони прийшли з червня цього і до кінця паролю🤪тобто рік перериву вийшов

Для статистики. Пару тижнів тому отримала ТПС і ворк до 10/19/26 . Третя подача , заїхали по U4U .

Спасибо. 29 января подача. В середине февраля биометрия. Преапрув 7 марта. Потом проблема с оплатами. Второй раз оплатила 6 апреля.

В продолжение моей истории. Сегодня ночью апрув!

Для статистики: Слава святым угодникам Пришел репароль сегодня Подавался в ноябре 24 года
Для статистики: Слава святым угодникам Пришел репароль сегодня Подавался в ноябре 24 года

Привіт! Подавали на EAD по репаролю 12 травня. Окремо. Онлайн 18 червня прийшов апрув. Писали пояснення, щоб термін дії починався від дати апруву. Так і заапрувили. Тепер чекаємо на картку.

Чоловік подав 6 лютого Біометрія 24 лютого Преапрув 17 червня Апрув сьогодні