ch
Feedback
Дозвіл на роботу U4U / TPS HOLD інформація

Дозвіл на роботу U4U / TPS HOLD інформація

前往频道在 Telegram

Чат з обговоренням: https://t.me/eadu4u Наш Notion: https://shorturl.at/lDAap

显示更多
6 050
订阅者
+424 小时
+307
+14730

数据加载中...

吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+182
在0个频道中
五月 '26
+152
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+156
在0个频道中
Get PRO
三月 '26
+180
在0个频道中
Get PRO
二月 '26
+160
在0个频道中
Get PRO
一月 '26
+677
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+523
在2个频道中
Get PRO
十一月 '25
+342
在0个频道中
Get PRO
十月 '25
+618
在2个频道中
Get PRO
九月 '25
+1 414
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+770
在2个频道中
Get PRO
七月 '25
+1 257
在0个频道中
Get PRO
六月 '250
在3个频道中
Get PRO
五月 '25
+117
在0个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
25 六月+6
24 六月+5
23 六月+3
22 六月+5
21 六月+7
20 六月+4
19 六月+12
18 六月+3
17 六月+6
16 六月+8
15 六月+2
14 六月+4
13 六月+3
12 六月+6
11 六月+12
10 六月+3
09 六月+8
08 六月+20
07 六月+6
06 六月+2
05 六月+15
04 六月+19
03 六月+18
02 六月+3
01 六月+2
频道帖子
Сьогодні прийшли картки EAD дітям, 4 і 6 років. Апрув репаролю був 15 грудня 2025. Надіі на ворк вже не було. 18 червня отримали смс про зміни в кейсі. дати на картках 12 червня 2026-12 червня 2027

2
Привіт. Сім'я з 4 людей ( 2 дорослих, 2 дітей). Всім все подавалося і погоджувалося одночасно. 24.06.25 - подача на ре-пароль з галочкою 26.11.25 - подача на прискорення тільки від чоловіка 30.11.25 - преапрув для всіх 15.12.25 - апрув I765 в кабінетах не з'являлися, номери дізнавалися через Ему 23.06.26 - повідомлення, що картки виготовлені 25.06.26 - прийшли по пошті Дати у всіх з 15.06.26 по 15.06.27
494
3
Собственно, на основании сообщений из https://t.me/u4uead Сделал сайт с аналитикой: https://u4u-dashboard.streamlit.app/ Можно посмотреть тренды как кейсы обрабатывались или обрабатываются Посмотреть статистику по количеству дней на конкретный тип кейса (репароль, тпс, еад и тд) Все данные из канала группы, на сайтике вверху дисклеймер Раз в пару дней буду обновлять данные Не супер точно, потому что заставил АИ распознавать картинки и категоризировать текст, в целом принятное качество, но в суд с таким я бы не пошел. Сделано скорее для понимания - закапываться дальше или стоит расслабиться.
499
4
Подала 27 грудня Біометрія через місяць Преапрув - 4 квітня Апрув - сьогодні
868
5
Вітаю. Я сьогодні отримала апрув пароля🎉 і потрапила на наступний рівень гри «дочекайся ЕАD» 🥲 на скільки я чула то хтось подавав на ЕАD окремо ще раз і отримав цей дозвіл скоріше, поки кейс який зʼявився з апрувом висів. Зараз так ще може спрацювати?
865
6
Разрыв 7 дней.старый заканчивается 9 июня,новый начинается 16 июня.а действие на день раньше чем было заканчивается
1 002
7
Подала 05/12/26 апрув 06/17/26
991
8
Повторный ворк одобрили через месяц после подачи,пластик еще жду
978
9
Для статистики. 2 января подача на ре-пароль с галочкой. 20 февраля - approved. I-765 в аккаунте не появлялся. Номер получила через Эмму. Обращение в чат насчет ускорения - безрезультатно. 18 мая - письмо конгрессмену. 19 мая - звонок от конгрессмена. Сказали что рычагов давления на USCIS у них нет, но они постараются сделать так, чтобы I-765 появился в аккаунте и тогда я смогу подать на ускорение самостоятельно. 11 июня - письмо от конгрессмена что они подали на ускоренное рассмотрение. 18 июня - card produced. 25 июня - карта получена 🥳 Старый ворк заканчивался 23 июня. Дата нового: год с окончания старого. Иллинойс
971
10
Мій progress по Re-Parole з галочкою на EAD: 2/2/26 - подача 3/10/26 - біометрія 3/11/26 - conditionally approved, одразу оплатила $1020 і в той же день received the Immigration Parole Fee 3/13/26 - We have processed your Immigration Parole Fee 3/18/26 - Case Approved I-765 так і не зʼявилася в моєму профілі, receipt number отримала через чат Емма, робила все можливе, щоб пришвидшити розгляд (вся моя історія тут https://www.instagram.com/p/DaA1SlWlsZB/?igsh=NnFiajc0Z2cwb3hp ). Іііііі: 6/8/26 - EAD approved 6/17/26 - отримала картку по пошті Дітям подавала трішки пізніше, біометрію проходили в той же день, паролі апрувнуті майже в один час. Але от EAD досі не отримали, проте я ними не займалася, так як витратила всі сили на свій EAD.
1 034
11
Прийшли вчора ворки на всю сімʼю, подавали разом з репаролем, півтора роки назад 🤪апрув репароля був в грудні а ворки тільки вчора, ще три дні тому на всю сімʼю прийшов перший тпс і всім ворки по ньому Алееее я думала що ворки по репаролю прийдуть заднім числом, тобто за той рік що ми весь очікували, а вони прийшли з червня цього і до кінця паролю🤪тобто рік перериву вийшов
1 086
12
Для статистики. Пару тижнів тому отримала ТПС і ворк до 10/19/26 . Третя подача , заїхали по U4U .
1 469
13
没有文字...
1 523
14
没有文字...
1 507
15
Спасибо. 29 января подача. В середине февраля биометрия. Преапрув 7 марта. Потом проблема с оплатами. Второй раз оплатила 6 апреля.
1 489
16
В продолжение моей истории. Сегодня ночью апрув!
1 452
17
Для статистики: Слава святым угодникам Пришел репароль сегодня Подавался в ноябре 24 года
Для статистики: Слава святым угодникам Пришел репароль сегодня Подавался в ноябре 24 года
1 452
18
Привіт! Подавали на EAD по репаролю 12 травня. Окремо. Онлайн 18 червня прийшов апрув. Писали пояснення, щоб термін дії починався від дати апруву. Так і заапрувили. Тепер чекаємо на картку.
1 573
19
Чоловік подав 6 лютого Біометрія 24 лютого Преапрув 17 червня Апрув сьогодні
1 507
20
Подала 27 грудня Біометрія через місяць Преапрув - 4 квітня Апрув - сьогодні
1 605