Дозвіл на роботу U4U / TPS HOLD інформація
Відкрити в Telegram
Чат з обговоренням: https://t.me/eadu4u Наш Notion: https://shorturl.at/lDAap
Показати більше6 050
Підписники
+424 години
+307 днів
+14730 день
Архів дописів
Теж саме
Апрув ре пароля був 15 грудня
4 червня апрув ворка дитині
15 червня апрув ворка чоловіку і мені
Сьогодні прийшли картки EAD дітям, 4 і 6 років.
Апрув репаролю був 15 грудня 2025.
Надіі на ворк вже не було.
18 червня отримали смс про зміни в кейсі.
дати на картках 12 червня 2026-12 червня 2027
Привіт.
Сім'я з 4 людей ( 2 дорослих, 2 дітей). Всім все подавалося і погоджувалося одночасно.
24.06.25 - подача на ре-пароль з галочкою
26.11.25 - подача на прискорення тільки від чоловіка
30.11.25 - преапрув для всіх
15.12.25 - апрув
I765 в кабінетах не з'являлися, номери дізнавалися через Ему
23.06.26 - повідомлення, що картки виготовлені
25.06.26 - прийшли по пошті
Дати у всіх з 15.06.26 по 15.06.27
Собственно, на основании сообщений из https://t.me/u4uead
Сделал сайт с аналитикой: https://u4u-dashboard.streamlit.app/
Можно посмотреть тренды как кейсы обрабатывались или обрабатываются
Посмотреть статистику по количеству дней на конкретный тип кейса (репароль, тпс, еад и тд)
Все данные из канала группы, на сайтике вверху дисклеймер
Раз в пару дней буду обновлять данные
Не супер точно, потому что заставил АИ распознавать картинки и категоризировать текст, в целом принятное качество, но в суд с таким я бы не пошел.
Сделано скорее для понимания - закапываться дальше или стоит расслабиться.
Подала 27 грудня
Біометрія через місяць
Преапрув - 4 квітня
Апрув - сьогодні
Вітаю. Я сьогодні отримала апрув пароля🎉 і потрапила на наступний рівень гри «дочекайся ЕАD» 🥲 на скільки я чула то хтось подавав на ЕАD окремо ще раз і отримав цей дозвіл скоріше, поки кейс який зʼявився з апрувом висів. Зараз так ще може спрацювати?
Разрыв 7 дней.старый заканчивается 9 июня,новый начинается 16 июня.а действие на день раньше чем было заканчивается
Повторный ворк одобрили через месяц после подачи,пластик еще жду
Для статистики.
2 января подача на ре-пароль с галочкой.
20 февраля - approved.
I-765 в аккаунте не появлялся. Номер получила через Эмму. Обращение в чат насчет ускорения - безрезультатно.
18 мая - письмо конгрессмену.
19 мая - звонок от конгрессмена. Сказали что рычагов давления на USCIS у них нет, но они постараются сделать так, чтобы I-765 появился в аккаунте и тогда я смогу подать на ускорение самостоятельно.
11 июня - письмо от конгрессмена что они подали на ускоренное рассмотрение.
18 июня - card produced.
25 июня - карта получена 🥳
Старый ворк заканчивался 23 июня. Дата нового: год с окончания старого.
Иллинойс
Мій progress по Re-Parole з галочкою на EAD:
2/2/26 - подача
3/10/26 - біометрія
3/11/26 - conditionally approved, одразу оплатила $1020 і в той же день received the Immigration Parole Fee
3/13/26 - We have processed your Immigration Parole Fee
3/18/26 - Case Approved
I-765 так і не зʼявилася в моєму профілі, receipt number отримала через чат Емма, робила все можливе, щоб пришвидшити розгляд (вся моя історія тут https://www.instagram.com/p/DaA1SlWlsZB/?igsh=NnFiajc0Z2cwb3hp ).
Іііііі:
6/8/26 - EAD approved
6/17/26 - отримала картку по пошті
Дітям подавала трішки пізніше, біометрію проходили в той же день, паролі апрувнуті майже в один час. Але от EAD досі не отримали, проте я ними не займалася, так як витратила всі сили на свій EAD.
Прийшли вчора ворки на всю сімʼю, подавали разом з репаролем, півтора роки назад 🤪апрув репароля був в грудні а ворки тільки вчора, ще три дні тому на всю сімʼю прийшов перший тпс і всім ворки по ньому
Алееее я думала що ворки по репаролю прийдуть заднім числом, тобто за той рік що ми весь очікували, а вони прийшли з червня цього і до кінця паролю🤪тобто рік перериву вийшов
Для статистики. Пару тижнів тому отримала ТПС і ворк до 10/19/26 . Третя подача , заїхали по U4U .
Спасибо. 29 января подача. В середине февраля биометрия. Преапрув 7 марта. Потом проблема с оплатами. Второй раз оплатила 6 апреля.
Для статистики:
Слава святым угодникам
Пришел репароль сегодня
Подавался в ноябре 24 года
Привіт!
Подавали на EAD по репаролю 12 травня. Окремо. Онлайн
18 червня прийшов апрув.
Писали пояснення, щоб термін дії починався від дати апруву. Так і заапрувили. Тепер чекаємо на картку.
Чоловік подав 6 лютого
Біометрія 24 лютого
Преапрув 17 червня
Апрув сьогодні
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
