СвітлоБот ⚡️ Резиденс
前往频道在 Telegram
ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map
显示更多5 614
订阅者
-124 小时
-97 天
-4230 天
帖子存档
🔖 Графік відключень на сьогодні, 22.01.2026 (Четвер), група 3.2:
- інформація про планові відключення відсутня
😐Без світла вже голова болить, вибачаюсь то 3.2 Київ був. Всім добраніч, може з ранку будемо зі світлом.
Вот такі справи, 3.2 Петропавлівська Борщагівка зі світлом. Наше бажання спрацювало, але не для нас
❗Все, більше ідей немає, ДТЕК вже 2 години не відповідає людям, народ в а**є, графіків теж немає.
Так, є одна ідея, посилаємо в космос щире бажання, щоб о 23:30 включили світло. Ваша задача максимально залайкати це повідомлення. Все зараз залежить від вас 😅
❗Що на зараз відомо, без змін, екстрені. Але в одній з відповідей від ДТЕК було озвучено час 23:30 (це не прям для нас, а взагалі). Це все що є на зараз.
Дали трохи надії…
☀️На зараз тільки один графік стабільний є розуміння, коли буде світло.
На офіційній сторінці ДТЕК, їх там мʼяко кажучи задовбали люди, поки нікому не відповідають.
❗Відповідь ДТЕК 2 хв тому:
по області застосовані екстрені відключення, графіки стабілізаційних відключень не діють. Просимо очікувати на відновлення.
Залишу тут, хай буде в історії каналу. У робітників ДТЕК на очах все написано.
❗По ситуації на зараз, в соцмережах багато питань до ДТЕК Київські регіональні електромережі, відповідь ДТЕК 6 хв тому: досі діють екстрені відключення.
Немає інформації коли буде світло, може включать, а може і ні.
😵💫 Хоча, слухайте, сьогодні з самого ранку графіки не працюють, тому хто їх знає, може і включать.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
