ru
Feedback
СвітлоБот ⚡️ Резиденс

СвітлоБот ⚡️ Резиденс

Открыть в Telegram

ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map

Больше
5 614
Подписчики
-124 часа
-97 дней
-4230 день
Архив постов
А ні, не так, без включень 😵‍💫

Без відключень 😎

🔖 Графік відключень на сьогодні, 22.01.2026 (Четвер), група 3.2: - інформація про планові відключення відсутня
🔖 Графік відключень на сьогодні, 22.01.2026 (Четвер), група 3.2: - інформація про планові відключення відсутня

😐Без світла вже голова болить, вибачаюсь то 3.2 Київ був. Всім добраніч, може з ранку будемо зі світлом.

Вот такі справи, 3.2 Петропавлівська Борщагівка зі світлом. Наше бажання спрацювало, але не для нас
Вот такі справи, 3.2 Петропавлівська Борщагівка зі світлом. Наше бажання спрацювало, але не для нас

Я пробував, не допомагає 😅
Я пробував, не допомагає 😅

❗Все, більше ідей немає, ДТЕК вже 2 години не відповідає людям, народ в а**є, графіків теж немає.

😐 957 переглядів та 200 лайків, ставте лайк ☝️ всі лайки анонімні

Так, є одна ідея, посилаємо в космос щире бажання, щоб о 23:30 включили світло. Ваша задача максимально залайкати це повідомлення. Все зараз залежить від вас 😅

❗Почали по троху вмикати світло по Софіївський Борщагівці.

❗Що на зараз відомо, без змін, екстрені. Але в одній з відповідей від ДТЕК було озвучено час 23:30 (це не прям для нас, а взагалі). Це все що є на зараз. Дали трохи надії…

Ви цією новиною поділилися 20 разів, нащо? 🤣
Ви цією новиною поділилися 20 разів, нащо? 🤣

☀️На зараз тільки один графік стабільний є розуміння, коли буде світло. На офіційній сторінці ДТЕК, їх там мʼяко кажучи задов
☀️На зараз тільки один графік стабільний є розуміння, коли буде світло. На офіційній сторінці ДТЕК, їх там мʼяко кажучи задовбали люди, поки нікому не відповідають.

❗Відповідь ДТЕК 2 хв тому:
по області застосовані екстрені відключення, графіки стабілізаційних відключень не діють. Просимо очікувати на відновлення.

Залишу тут, хай буде в історії каналу. У робітників ДТЕК на очах все написано.

❗По ситуації на зараз, в соцмережах багато питань до ДТЕК Київські регіональні електромережі, відповідь ДТЕК 6 хв тому: досі діють екстрені відключення. Немає інформації коли буде світло, може включать, а може і ні.

😵‍💫 Хоча, слухайте, сьогодні з самого ранку графіки не працюють, тому хто їх знає, може і включать.

О блін, у нас планові з 17:00 до 20:30, розходимося, кіна не буде

⏱ як завжди, очікуємо до 30 хв, якщо не включить, можна панікувати 😅