СвітлоБот ⚡️ Резиденс
前往频道在 Telegram
ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map
显示更多5 614
订阅者
-124 小时
-97 天
-4230 天
帖子存档
❗️ Екстренні відключення (Аварійне без застосування графіку погодинних відключень)
Час початку – 06:30 21.01.2026
Орієнтовний час відновлення електроенергії – до 17:00 21.01.2026
🔴 13:01 Світло зникло
🕓 Воно було 5год 54хв
🗓 Очікуємо за графіком о 13:30
Доброго ранку.
Стосовно світла, за адресою пише у нас стабілізаційні, але при першому вході на сайт ДТЕК, така інформація:
Наразі діють екстрені відключення електроенергії. Графіки відключень при цьому не діють. Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, якщо вона у вас наразі є, щоб допомогти стабілізувати систему.Якщо ліфти працюють, краще не користуйтесь ними.
🟢 07:07 Світло з'явилося
🕓 Його не було 34хв
🗓 Наступне планове: 17:00 - 20:30
🔴 06:31 Світло зникло
🕓 Воно було 8год 34хв
🗓 Очікуємо за графіком о 13:30
🔖 Графік відключень на сьогодні, 21.01.2026 (Середа), група 3.2:
▪️06:30 - 13:30 (7 год.)
▪️17:00 - 20:30 (3.5 год.)
🔖 Графік відключень на сьогодні, 20.01.2026 (Вівторок), група 3.2:
▪️10:00 - 13:00 (3 год.)
▪️20:00 - 23:30 (3.5 год.)
🔖 Графік відключень на завтра, 21.01.2026 (Середа), група 3.2:
▪️06:30 - 13:30 (7 год.)
▪️17:00 - 20:30 (3.5 год.)
АЗС Окко, можна заряджати портативні станції.
вул. Київська, 38 (біля Сільпо)
❗жива черга
Шановні мешканці! На території ЖК Софія Сіті створено локації, де мешканці сьогодні матимуть можливість зарядити свої гаджети.
Перелік локацій та години роботи:
1) Вулиця Лесі Українки 28 підвальне приміщення під'їзду 3 (генератор працюватиме сьогодні з 19 по 21:00 год).
2) Вулиця Боголюбова 18, диспетчерська (зарядити гаджети можете з 19 по 23:00).
3) Вулиця Боголюбова 20, приміщення чергових УК (з 19 по 23:00 год).
Звертаємо вашу увагу, працівники УК не несуть відповідальність за залишені там ваші електронні пристрої.
Repost from НОВИНИ НА СОФІЇ - DMN
❗У Київській області введені екстрені відключення світла.
Як повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі, відповідне (офіційна сторінка ФБ) розпорядження дав НЕК Укренерго.
Підтверджує Київська ОВА.
2️⃣ Софія News|На районі
Київщина: 86 000 родин залишаються без світла після нічного обстрілу
Працюємо безперервно, попри мороз, щоб якнайшвидше повернути електропостачання в домівки.
Нагадуємо: в області діють екстрені відключення, під час яких графіки не застосовуються.
Дякуємо за розуміння і підтримку.
Світло тримається.
🔖 Графік відключень на сьогодні, 20.01.2026 (Вівторок), група 3.2:
▪️10:00 - 13:00 (3 год.)
▪️20:00 - 23:30 (3.5 год.)
🔖 Графік відключень на сьогодні, 20.01.2026 (Вівторок), група 3.2:
▪️10:00 - 13:00 (3 год.)
▪️20:00 - 24:00 (4 год.)
🟢 04:34 Світло з'явилося
🕓 Його не було 6год 20хв
🗓 Наступне планове: 09:30 - 13:00
Пояснення, чому заявку має подавати УК:
1. Проблема «до лічильника»
ДТЕК відповідає за кабель лише до межі розподілу (зазвичай це ввід у будинок або загальнобудинкова підстанція). Якщо аварія сталася у внутрішньобудинковій мережі (наприклад, у підвалі або на поверховому щитку), ДТЕК не має права там працювати. За їхньою логікою: «Спочатку нехай ваш електрик перевірить, чи приходить напруга на будинок, і якщо ні — нехай він як фахівець подає офіційну заявку». Це відсіює тисячі дзвінків, коли просто «вибило» автомат у під'їзді.
2. Специфіка колективних мереж
У Софіївській Борщагівці багато мереж — це «листковий пиріг». Договір у вас може бути прямий, але трансформаторна підстанція (ТП) може належати забудовнику. ДТЕК бачить, що їхня високовольтна лінія працює, а що відбувається на приватній ТП — вони не бачать. Тому їм потрібен дзвінок від балансоутримувача ТП, щоб підтвердити аварію на обладнанні.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
