ch
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

前往频道在 Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

显示更多
1 598
订阅者
-224 小时
-147
-3630
帖子存档
Ягермейстр (Jager) роздає дроп? 😐 Проект роздає дроп активним користувачам BNB, ETH та SOL, якщо ви підходите по критеріям,
Ягермейстр (Jager) роздає дроп? 😐 Проект роздає дроп активним користувачам BNB, ETH та SOL, якщо ви підходите по критеріям, тобто eligible Умови: ⚫️Об'єм від 1000$ на PancakeSwap ⚫️Від 50$ на four.meme ⚫️Баланс в BNB від 0.05 ⚫️Холд 150+ TST токенів ⚫️200 Mubarack токенів ⚫️1.5 млн PEPE токенів ⚫️50$ об'єма на pump.fun ⚫️5000$ об'єма на Radium Детальніше та перевіряємо дроп ось тут Так як я брав участь в IDO Binance то я можу отримати свій дроп, можна рахувати що через ідо ви взаємодіяли з панкейк і через це отримуєте дроп

Реакцій!!!!!

Думаю всі вже бачили по всіх пабліках про новий лаун токена Трампа Ось вам корисні канали ⚫️Трекер новин ⚫️Трекер твітера Я краще посплю)

Тема: Акція завершена – оголошення переможця 🎉 Привіт! Ваша акція завершилася, і ми раді оголосити переможців! 🎊 Список переможців: sar****89@gmail.com Фус****01@mail.ru Куль****ff@mail.ru Sul****ki@inbox.ru Ігі****ол@mail.ru Бер****rn@mail.ru Нор****ss@mail.ru vxp****ss@gmail.com gol****ix@mail.ru m07****dz@mail.ru v0z****ka@mail.ru mil****ch@mail.ru pir****14@gmail.com 🎁 Нагороди: Кожен переможець отримає випадкову винагороду від 20 до 40 доларів США у спотових токенах. Короткий зміст участі: • Загальна кількість реєстрацій: 29 користувачів • Без депозиту чи обміну: 1 користувач • Виявлено кілька облікових записів: 15 користувачів • Невідповідність умовам кампанії: 0 користувачів 🕒 Розподіл винагород: Винагороди користувачів будуть розподілені протягом 6-8 робочих днів. Дякуємо за вашу участь! Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, звертайтеся. З найкращими побажаннями,

Повертаюсь в абуз бірж Сьогодні не було можливості відпрацювати окх так як ферма завжди активно заганялася під всі промо, тому ні на одному акаунті не було тих 2 завдань (вони були для тих хто давно не торгував) Зараз промо як таких актуальних немає, тому буду шукати та ділитися з вами

Нова промка від ОКХ через 4 дні 💸 В події 2 доволі цікаві завдання, але загальний призовий пул всього 50k$, так шо місць і ч
Нова промка від ОКХ через 4 дні 💸 В події 2 доволі цікаві завдання, але загальний призовий пул всього 50k$, так шо місць і часу на виконання буде мало 💃 5 USDT за 500$ торгів 10 USDT за 5000$ торгів 15 USDT за 15 000$ торгів 30 USDT за 50 000$ торгів 50 USDT за 200 000$ торгів

Фрі мані за актив 💸 Перший місяць пройшов, час і роздати гроші за актив, цей місяць не густо так як всі гроші з каналу та вц
Фрі мані за актив 💸 Перший місяць пройшов, час і роздати гроші за актив, цей місяць не густо так як всі гроші з каналу та вцілому реінвестував та витрачав на себе, в наступному місяці думаю з цим буде краще 1. @vladtop4iks (2.5$) 2. @artemieiddi (2$) 3. @cusazame (1.5$) На наступний місяць цей двіж також буде. Заходимо - Тик тик Можливо реклами буде трішки більше, папки більше не буду постити, накидайте ❤️ якщо згідні і будете терпіти всякі пости про недо трейд канали та кал проекти

Папка топових лудоманів, які діляться колами та фліпами без жодних приваток. Поки ви шукаєте інфу самі, ці канали допомагають своїм підписникам підняти балік

Мій знайомий Мирик, один з перших написав про промо з ревардом 100$/ак після чого і я зробив вам пост Промо відпрацював та чекаю ревард, рекомендую підписатися

Repost from Хата Мирика
https://www.bitget.com/on-chain/bnb/0x783c3f003f172c6ac5ac700218a357d2d66ee2a2 купляємо на 105-110 і продаємо ревард 100$ 400 місць FAST перед цим регніться ТУТ

语音消息00:40

语音消息00:20

реакцій хлопці)

STON.fi запускає Bug Bounty з призовим фондом $500,000 STON.fi запускає масштабну Bug Bounty-програму для нової версії смартк
STON.fi запускає Bug Bounty з призовим фондом $500,000 STON.fi запускає масштабну Bug Bounty-програму для нової версії смартконтрактів - STON.fi v2. Мета цієї ініціативи - підвищення безпеки протоколу, а загальний призовий фонд становить $500,000 для мисливців на баги 🤯 💼 Партнерство з лідерами кібербезпеки Для максимальної прозорості STON.fi співпрацює з двома провідними компаніями в галузі Web3-безпеки - HackenProof та Certik. Це партнерство залучає найкращих фахівців із пошуку вразливостей і забезпечує користувачам STON.fi найвищий рівень захисту. 💰 Винагороди за знайдені баги У рамках програми передбачено такі рівні винагород: 🔴 Критичні вразливості — до $100,000 • Пряма крадіжка засобів користувача • Постійне заморожування коштів • Протокол неплатоспроможності 🟠 Високий пріоритет — до $20,000 • Крадіжка незатребуваного прибутку • Можливість заморозки угод інших користувачів • Тимчасове заморожування коштів 🟡 Середній пріоритет — до $5,000 • Скорботні атаки (пошкодження без прибутку) 🔓 Прозорість і участь спільноти Смартконтракти STON.fi v2 мають відкритий вихідний код, що дозволяє будь-кому долучитися до підвищення безпеки платформи. Такий підхід демонструє відкритість команди до співпраці зі спільнотою, що не може не тішити! 📎 Репозиторій на GitHub 📎 Подробиці програми ⚠️ Умови участі Усі тести мають проводитись виключно в testnet! Ознайомитися з повними правилами, форматом звітів та умовами участі можна за посиланнями: 🔐 HackenProof 🔐 Certik Дуже крута активність для тих хто вміє шукати баги. Ви можете добре підзаробити, і допомогти команді STON.fi! Так що спробувати точно варто

Перенесли, моя поза так і не набралася)

Нічого цікавого немає крім дропа $MOVE у мене то стоїть лімітка, але мабуть її не зачеплять все таки, тому скіп або наберу позу перед самим дропом коли підуть транзакції клейму, там за декс буду слідкувати та підключив гаманець в трекер бота

Справжні лудики Останнім часом бачу що багато тем вимерло і майже що найактуальніше з них залишилися: Дца / спреди / разлоки💰 Раджу додати цю папки, де сидять чоловіки і покажуть як робити кеш 🤝

Та шо там, братва. По $MILK трохи доп інфи підкинули. Лістинг завтра в 13:00, клейм теж тоді буде через Cosmos, но там скоріш
Та шо там, братва. По $MILK трохи доп інфи підкинули. Лістинг завтра в 13:00, клейм теж тоді буде через Cosmos, но там скоріше всього проблеми під'їдуть, бо з цим космосом завжди якась діч твориться. Токеноміку викинули: в стакан піде десь 4% токенів (Binance кампанія + дроп), і може ще 2% з Foundation підкинуть. Тобто вільного обігу буде дуже мало, а значить може як пампанути, так і злиють швидко. По біржах норм: Bitget, Mexc, Bybit, Kucoin. Корисні деталі: 1 , 2 Сам токен — очередна херня для стейкінгу на Celestia з дропом. Проєкт давно бачив, учасників там дофіга, підняли 5 мільйонів баксів інвестицій і ще 1 мільйон на ICO. Сьогодні викинули чекер, в дискорді срач, всі щось незадоволені — як завжди. Поки що по токеноміці: саплай 1 млрд, на дроп дали 10%. Поки інфи мало, сиджу, дивлюсь за апдейтами. Як що — напишу Гальчин лудоманить

Канал у мене по абузу бірж, тому мої буденні дні, лудка, цікаві штучки та багато цікавого буде у мене в лайф каналі, прошу вас підписатися https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6 https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6 https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6 Буду писати туди муви по лудці та моменти з життя

Не лізу в $SIGN так як фандинг -1%, і перед тим вибрили людей, ціна 0.073