ch
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

前往频道在 Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

显示更多
1 598
订阅者
-224 小时
-147
-3630
帖子存档
Цікава ситуація по $ALPACA , раг мабуть

На рпотім поставте декілька ліміток по 0.
На рпотім поставте декілька ліміток по 0.

Хоч щось добре, маржа 3 копійки
Хоч щось добре, маржа 3 копійки

Чого я не в Києві, можливо уже на некст рік вмовлю батьків і поїду, а зараз просто спостерігаю за однолітками як вони ловлять атмосферу NCrypto 🚀

Відпочиваю від альпаки та взагалі немає що пофліпати та полудити Що ще говорити про промо чи активність від бірж

Приходять ваучери, у мене пусто

Що найважливіше у крипті? ❔ 📖 Звичайно ж правильне інфополі. На початку шляху без нього дуже важко, тому що саме з інфополя
Що найважливіше у крипті? 📖 Звичайно ж правильне інфополі. На початку шляху без нього дуже важко, тому що саме з інфополя ти черпаєш ту інфу, яка допоможе тобі заробляти на крипті 😊 Додай папку і стеж за активностями, адміни постять тільки найтоповіші проекти

Про актив не забувайте)))

Лутаєм моментальні 12-60$ від KuCoin (FCFS) https://www.kucoin.com/id/campaigns/Initia_deposit_campaign 🔵Депаємо 30 init з B
Лутаєм моментальні 12-60$ від KuCoin (FCFS) https://www.kucoin.com/id/campaigns/Initia_deposit_campaign 🔵Депаємо 30 init з Binance та одразу отримуємо 15 init для старих та 70 init для нових Місць мало, а реварди приходять зразу з депом, тому ворк

Що найважливіше у крипті? ❔ 📖 Звичайно ж правильне інфополі. На початку шляху без нього дуже важко, тому що саме з інфополя
Що найважливіше у крипті? 📖 Звичайно ж правильне інфополі. На початку шляху без нього дуже важко, тому що саме з інфополя ти черпаєш ту інфу, яка допоможе тобі заробляти на крипті 😊 Додай папку і стеж за активностями, адміни постять тільки найтоповіші проекти

Хотер патерн

Трамп патерн по DOLO, я своє забрав, але ідея знову відкрити шорт нічим хорошим не закінчиться)

https://www.binance.com/en/activity/mission/spot-new-token-mission Тільки прокинувся, фаст ворк, виплата зразу
https://www.binance.com/en/activity/mission/spot-new-token-mission Тільки прокинувся, фаст ворк, виплата зразу

Скіпнув $INIT питання?
Скіпнув $INIT питання?

А я скіпав)
А я скіпав)

Воркаємо новеньке промо на супербонуси від CoinW 🚀 CoinW завезли жирне промо на фʼючерси, дають бонус до 800 USDT, який можн
Воркаємо новеньке промо на супербонуси від CoinW 🚀 CoinW завезли жирне промо на фʼючерси, дають бонус до 800 USDT, який можна юзати в торгах, а профіт вивести Що робити: ⚫️Реєструємося на біржі Без KYC ⚫️100$ — одразу після реєстрації ⚫️150$ — після 3k обігу ⚫️Ще бонуси до 550$ на 30/60/90 день тут Позиція з бонусу тримається 24 год, максимально 1х плече, тільки перші 1000 по KOL-посиланню отримають нагороду Дедлайн: 13 травня Промо підхідне для абузу без верифікації, швидкий бонус, вивід профіту дозволено. Оновлюються місця кожного дня в 18-19:00 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Темка - виносимо по 5000$ з папки 😮‍💨 Зібрали для вас гемну папку з каналами за якими сам стежу. З цієї папки виходимо на дохід від 5000$+ на місяць. 😍 Що робити❔ ⚫️Додаємо папку ⚫️Вибираємо кращу тему в каналах.

Ну ще копійки з клейму дропа
Ну ще копійки з клейму дропа

вам писати в некст раз?
вам писати в некст раз?