Гальчин в крипті
Відкрити в Telegram
Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web
Показати більше1 598
Підписники
-224 години
-147 днів
-3630 день
Архів дописів
1 598
Ягермейстр (Jager) роздає дроп? 😐
Проект роздає дроп активним користувачам BNB, ETH та SOL, якщо ви підходите по критеріям, тобто eligible
Умови:
⚫️Об'єм від 1000$ на PancakeSwap
⚫️Від 50$ на four.meme
⚫️Баланс в BNB від 0.05
⚫️Холд 150+ TST токенів
⚫️200 Mubarack токенів
⚫️1.5 млн PEPE токенів
⚫️50$ об'єма на pump.fun
⚫️5000$ об'єма на Radium
Детальніше та перевіряємо дроп ось тут
Так як я брав участь в IDO Binance то я можу отримати свій дроп, можна рахувати що через ідо ви взаємодіяли з панкейк і через це отримуєте дроп
1 598
Думаю всі вже бачили по всіх пабліках про новий лаун токена Трампа
Ось вам корисні канали
⚫️Трекер новин
⚫️Трекер твітера
Я краще посплю)
1 598
Тема: Акція завершена – оголошення переможця 🎉
Привіт! Ваша акція завершилася, і ми раді оголосити переможців! 🎊
Список переможців:
sar****89@gmail.com
Фус****01@mail.ru
Куль****ff@mail.ru
Sul****ki@inbox.ru
Ігі****ол@mail.ru
Бер****rn@mail.ru
Нор****ss@mail.ru
vxp****ss@gmail.com
gol****ix@mail.ru
m07****dz@mail.ru
v0z****ka@mail.ru
mil****ch@mail.ru
pir****14@gmail.com
🎁 Нагороди: Кожен переможець отримає випадкову винагороду від 20 до 40 доларів США у спотових токенах.
Короткий зміст участі:
• Загальна кількість реєстрацій: 29 користувачів
• Без депозиту чи обміну: 1 користувач
• Виявлено кілька облікових записів: 15 користувачів
• Невідповідність умовам кампанії: 0 користувачів
🕒 Розподіл винагород: Винагороди користувачів будуть розподілені протягом 6-8 робочих днів.
Дякуємо за вашу участь! Якщо у вас виникнуть будь-які запитання, звертайтеся.
З найкращими побажаннями,
1 598
Повертаюсь в абуз бірж
Сьогодні не було можливості відпрацювати окх так як ферма завжди активно заганялася під всі промо, тому ні на одному акаунті не було тих 2 завдань (вони були для тих хто давно не торгував)
Зараз промо як таких актуальних немає, тому буду шукати та ділитися з вами
1 598
Нова промка від ОКХ через 4 дні 💸
В події 2 доволі цікаві завдання, але загальний призовий пул всього 50k$, так шо місць і часу на виконання буде мало 💃
5 USDT за 500$ торгів
10 USDT за 5000$ торгів
15 USDT за 15 000$ торгів
30 USDT за 50 000$ торгів
50 USDT за 200 000$ торгів
1 598
Фрі мані за актив 💸
Перший місяць пройшов, час і роздати гроші за актив, цей місяць не густо так як всі гроші з каналу та вцілому реінвестував та витрачав на себе, в наступному місяці думаю з цим буде краще
1. @vladtop4iks (2.5$)
2. @artemieiddi (2$)
3. @cusazame (1.5$)
На наступний місяць цей двіж також буде. Заходимо - Тик тик
Можливо реклами буде трішки більше, папки більше не буду постити, накидайте ❤️ якщо згідні і будете терпіти всякі пости про недо трейд канали та кал проекти
1 598
Папка топових лудоманів, які діляться колами та фліпами без жодних приваток.
Поки ви шукаєте інфу самі, ці канали допомагають своїм підписникам підняти балік
1 598
Мій знайомий Мирик, один з перших написав про промо з ревардом 100$/ак після чого і я зробив вам пост
Промо відпрацював та чекаю ревард, рекомендую підписатися
1 598
Repost from Хата Мирика
https://www.bitget.com/on-chain/bnb/0x783c3f003f172c6ac5ac700218a357d2d66ee2a2
купляємо на 105-110 і продаємо
ревард 100$
400 місць
FAST
перед цим регніться ТУТ
1 598
STON.fi запускає Bug Bounty з призовим фондом $500,000
STON.fi запускає масштабну Bug Bounty-програму для нової версії смартконтрактів - STON.fi v2. Мета цієї ініціативи - підвищення безпеки протоколу, а загальний призовий фонд становить $500,000 для мисливців на баги 🤯
💼 Партнерство з лідерами кібербезпеки
Для максимальної прозорості STON.fi співпрацює з двома провідними компаніями в галузі Web3-безпеки - HackenProof та Certik. Це партнерство залучає найкращих фахівців із пошуку вразливостей і забезпечує користувачам STON.fi найвищий рівень захисту.
💰 Винагороди за знайдені баги
У рамках програми передбачено такі рівні винагород:
🔴 Критичні вразливості — до $100,000
• Пряма крадіжка засобів користувача
• Постійне заморожування коштів
• Протокол неплатоспроможності
🟠 Високий пріоритет — до $20,000
• Крадіжка незатребуваного прибутку
• Можливість заморозки угод інших користувачів
• Тимчасове заморожування коштів
🟡 Середній пріоритет — до $5,000
• Скорботні атаки (пошкодження без прибутку)
🔓 Прозорість і участь спільноти
Смартконтракти STON.fi v2 мають відкритий вихідний код, що дозволяє будь-кому долучитися до підвищення безпеки платформи. Такий підхід демонструє відкритість команди до співпраці зі спільнотою, що не може не тішити!
📎 Репозиторій на GitHub
📎 Подробиці програми
⚠️ Умови участі
Усі тести мають проводитись виключно в testnet!
Ознайомитися з повними правилами, форматом звітів та умовами участі можна за посиланнями:
🔐 HackenProof
🔐 Certik
Дуже крута активність для тих хто вміє шукати баги. Ви можете добре підзаробити, і допомогти команді STON.fi! Так що спробувати точно варто
1 598
Нічого цікавого немає крім дропа $MOVE у мене то стоїть лімітка, але мабуть її не зачеплять все таки, тому скіп або наберу позу перед самим дропом коли підуть транзакції клейму, там за декс буду слідкувати та підключив гаманець в трекер бота
1 598
Справжні лудики
Останнім часом бачу що багато тем вимерло і майже що найактуальніше з них залишилися:
Дца / спреди / разлоки💰
Раджу додати цю папки, де сидять чоловіки і покажуть як робити кеш 🤝
1 598
Та шо там, братва. По $MILK трохи доп інфи підкинули. Лістинг завтра в 13:00, клейм теж тоді буде через Cosmos, но там скоріше всього проблеми під'їдуть, бо з цим космосом завжди якась діч твориться.
Токеноміку викинули: в стакан піде десь 4% токенів (Binance кампанія + дроп), і може ще 2% з Foundation підкинуть. Тобто вільного обігу буде дуже мало, а значить може як пампанути, так і злиють швидко.
По біржах норм: Bitget, Mexc, Bybit, Kucoin. Корисні деталі: 1 , 2
Сам токен — очередна херня для стейкінгу на Celestia з дропом. Проєкт давно бачив, учасників там дофіга, підняли 5 мільйонів баксів інвестицій і ще 1 мільйон на ICO. Сьогодні викинули чекер, в дискорді срач, всі щось незадоволені — як завжди. Поки що по токеноміці: саплай 1 млрд, на дроп дали 10%.
Поки інфи мало, сиджу, дивлюсь за апдейтами. Як що — напишу
Гальчин лудоманить
1 598
Канал у мене по абузу бірж, тому мої буденні дні, лудка, цікаві штучки та багато цікавого буде у мене в лайф каналі, прошу вас підписатися
https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6
https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6
https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6
Буду писати туди муви по лудці та моменти з життя
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
