ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 611 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 676,并在 乌克兰 地区排名第 4 121

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 611 名订阅者。

根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -203,过去 24 小时变化为 3,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.36%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.65% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 514 次浏览,首日通常累积 971 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 611
订阅者
+324 小时
-137
-20330
帖子存档
Форекс годує стабільно✅ Крипта грабує стабільно🛑 У мене поки так, тому зайвий раз намагаюсь не торгувати крипту Зараз в комюніті форексу ранкові відео-премаркети поки на паузі через постійну відсутність світла( Одразу даю тільки ті чарти де бачу щось цікаве. Думаю ви помітили що вже давно немає відеооглядів ринку та стрімів( Як тільки все налагодиться знову буду починати ранки з відеооглядів Обняв підняв❤️

Repost from N/a
GBP +3% залітають на базу🔥
GBP +3% залітають на базу🔥

BTC Після вихідних не дали волатильність, скоріш за все ринок в очікування відкриття Америки В діапазоні 72-74 багато ліквіда
BTC Після вихідних не дали волатильність, скоріш за все ринок в очікування відкриття Америки В діапазоні 72-74 багато ліквідацій накопичилось Чекаємо відкриття Америки Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
EUR (((( А так хотілось
EUR (((( А так хотілось

BTC 1W Поки ціна зайшла в свою історичну зону поі (діапазон 50-73к) з якої в минулому отримала вихід на 70% чистого руху В ід
+2
BTC 1W Поки ціна зайшла в свою історичну зону поі (діапазон 50-73к) з якої в минулому отримала вихід на 70% чистого руху В ідеалі зараз хочу побачити закрпілення вище 74 000 і далі скоріш за все нас знову буде чекати ренж 1Д Зверху у нас достатньо сильний діапазон поі 84-94к з якого ціна пролилась на 30% чистого руху, тому на найближче майбутнє дана зона для ціни буде виступати сильним супротивом. І вже там будемо вирішувати чи зявиться ймовірність руху в сторону 50к чи вже полетимо на АТН 4Г Поки продажі зупинились Ціна уже в пятницю дала корекцію на +20% чистого руху. Після стопів у вівторок заходити в ринок у мене нульове бажання, тому буду чекати коли по моїй торговій системі зійдуться всі зірки та фактори тоді і буду набирати якісь позиції Торгую на біржі BingX

EUR 4h/1h Після маніпуляції внизу зламали низхідну структуру тому готовий з понеділка працювати в лонг на продожвення На 4г т
+1
EUR 4h/1h Після маніпуляції внизу зламали низхідну структуру тому готовий з понеділка працювати в лонг на продожвення На 4г тф уже сформаваний блок та неефективність в вигляді фвг На 1г тф всі зони поі 4г тф ідеально влізають в 1г імб. Тому завтра очікую в азію досягнення зон зацікавленості в вже в лондон буду відкривати позиції Торгую на біржі BingX

BTC 1W Звертали увагу на скільки схожі два відрізки АТН 2021 і АТН 2025??? Це майже ідентичні графіки👀 Торгую на біржі BingX
BTC 1W Звертали увагу на скільки схожі два відрізки АТН 2021 і АТН 2025??? Це майже ідентичні графіки👀 Торгую на біржі BingX

Альта оживає BTC з лоїв +17% Торгую на біржі BingX

EUR Еххх Без тесту потеліти((( Торгую на біржі BingX
EUR Еххх Без тесту потеліти((( Торгую на біржі BingX

Юлік сьогодні дав розривну🔥 Звичайний спред між спотом і біржами дали 16% чистого руху✅ Торгую на біржі BingX
Юлік сьогодні дав розривну🔥 Звичайний спред між спотом і біржами дали 16% чистого руху✅ Торгую на біржі BingX

EUR Хапнув вчора BE В НЮ вирішив не перезаходити, і доставка до таргету була чистою🫠 Поки локальний оf низхідний але сьогодн
EUR Хапнув вчора BE В НЮ вирішив не перезаходити, і доставка до таргету була чистою🫠 Поки локальний оf низхідний але сьогоднішнє формування STB/AMD а Азію і 1d FVG зверху не дають мене спокою, тому чекаю злом m5 вчорашнього НЮ і спробую набирати лонг в сторону 1d FVG Торгую на біржі BingX

BTC "Добрий ранок" писати чи не варто? Торгую на біржі BingX
BTC "Добрий ранок" писати чи не варто? Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
Обміняю весь спот на пачку дзигарів

BTC 67 000 Помянем старого🩸 Торгую на біржі BingX
BTC 67 000 Помянем старого🩸 Торгую на біржі BingX

EUR Після роботи ЛО з АХ набиралась позиція після злому 5m bos та тесту 0.5 5m fvg. Зовсім трішки не вистачило до тейку🫠 Сто
EUR Після роботи ЛО з АХ набиралась позиція після злому 5m bos та тесту 0.5 5m fvg. Зовсім трішки не вистачило до тейку🫠 Стоп переведений в б/у а далі просто нехай графік робить свою роботу Торгую на біржі BingX

BTC ETH По факту нема що аналізувати на графіках, тому просто дам думки текстом. Вже ніхто не вірить в ріст і на даний момент це перевага ринку. Якраз повна зневіра та істеричні продажі це те що ринок чекає від всіх, тому я не сильно вірю в глобальне зниження цін, хоча 2025рік вже показав що від цього ринку можна очікувати все що завгодно. Поки так, а далі як то кажуть Побацим побацим

EUR План роботи сьогодні: Через АХ шукати конфірм до лоїв, далі формуємо STB/AMD, але це вже не сьогодні. Торгую на біржі Bin
EUR План роботи сьогодні: Через АХ шукати конфірм до лоїв, далі формуємо STB/AMD, але це вже не сьогодні. Торгую на біржі BingX

BTC ETH О такі пироги Обєми вже не показують потрібної можливості для монетизації ідей Ринкова структура гамно, я навіть коме
+3
BTC ETH О такі пироги Обєми вже не показують потрібної можливості для монетизації ідей Ринкова структура гамно, я навіть коментувати нічого не хочу Якщо на картах буду гадати то буде більша ймовірність плюса Торгую на біржі BingX

Чекаю відкриття Америки і буду приймати рішення👀

BTC TDP -_- З годинного OB буду пробувати Таргет в 79.5к Торгую на біржі BingX
BTC TDP -_- З годинного OB буду пробувати Таргет в 79.5к Торгую на біржі BingX