ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 608 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 672,并在 乌克兰 地区排名第 4 123

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 608 名订阅者。

根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -203,过去 24 小时变化为 3,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.36%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.65% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 514 次浏览,首日通常累积 971 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 608
订阅者
+324 小时
-137
-20330
帖子存档
ETH Нічого веселого((( Легенька корекція без сильних рухів. Попереду такі ж нудні вихідні (Якщо Трамп не почне чудити з Ірано
ETH Нічого веселого((( Легенька корекція без сильних рухів. Попереду такі ж нудні вихідні (Якщо Трамп не почне чудити з Іраном) Торгую на біржі BingX

ETH На відкритті фоди буде памп чи дамп?? Волатильність можуть дати гарну Торгую на біржі BingX
ETH На відкритті фоди буде памп чи дамп?? Волатильність можуть дати гарну Торгую на біржі BingX

BTC Є зародження шортового OF Через неефективність і роботу з локвльними хаями можна попрацювати в сторону роботи більш старш
BTC Є зародження шортового OF Через неефективність і роботу з локвльними хаями можна попрацювати в сторону роботи більш старшого лоя Торгую нв біржі BingX

Repost from N/a
GBP Полетів через роботу з АХ( https://www.tradingview.com/x/TSlOyubD/

ETH Підходить до верхнього діапазону ренжа. Скоріш за все ціллю буде виступати його девіація. Для того щоб впевнено говорити
ETH Підходить до верхнього діапазону ренжа. Скоріш за все ціллю буде виступати його девіація. Для того щоб впевнено говорити за лонги та закрити очі на нижній пул ліквідності який ціна залишила потрібно закріпитись вище 3 700. Зона 3 700 це повернення в старший ренж і тоді шанси на АТХ виростуть дуже сильно Торгую на біржі BingX

Мені ринок зараз нагадує період коли крипту маніпулятивно накачували обємами і пампанули до 126 000, далі ви знаєте що відбулось... Я дуже сильно хочу помилятись, можливо я просто зациклився на сильних шорт факторах і відкидаю зараз маніпулятивну складову чартів. Але є торгова стратегія, система, досвід, і в першу чергу аргументи, які в даний момент часу нажаль не валідні. Далі текст продовжувати немає сенсу, то все нудна шляпа яка нікому не цікава. Цікаво тільки те що сьогоднішні чарти повторюються на досвіді вдруге, і така закономірність роздутих з пальця пампів може повторюватись ще не один раз, головне запамятати механіку та умовну логіку щоб потім бути готовим до таких спекуляцій. А поки я сиджу на заборі і просто спестерігаю за ефорією яка зараз накриває ринок❤️

BTC Сьогодні рішення по митам не буде BTC > 97 000 в моменті Торгую на біржі BingX
BTC Сьогодні рішення по митам не буде BTC > 97 000 в моменті Торгую на біржі BingX

EUR -0.5% https://www.tradingview.com/x/qk14sfSU/ Позиція набиралась згідно шортового OF Ідеальна робота з ліквідінстю з 12.01, сессії ідеально перезнімаються та оновлюються лої. Сьогодні франк перезняв азію та зайшов в зону блока вчорашнього НЮ тим самим частково сформувалась АМД модель Далі на відкритті ЛО ми отримали m5 bos що підтверджувало наш локальний шортовий ОФ. Ціль як мінімум PDL Але спокійно можемо і до PWL спуститись. Також сьогодні багато новин тому якщо до них не стопне буду підтягувати стоп в б/у. Якщо буде реалізований PDL до новин то буду фіксуватись

BTC Все ж таки дали повторний перехай з заходом в діапазон 94-96к і винесли всіх шортистів. Як бачите я хапнув стоп. Набирала
BTC Все ж таки дали повторний перехай з заходом в діапазон 94-96к і винесли всіх шортистів. Як бачите я хапнув стоп. Набиралась одна позиція але в ній був ризик який я міг закласти в ефір та в альту, тому стоп вийшов дуже болючий. Поки що ті обєми які вчора штовхали ціну вверх уже розмились, тому зараз ніхто не торгує. Ніхто не торгує бо сьогодні судове засідання по митам Трампа. Знову чекаємо тупорилі маніпуляції, і працюємо суто від новин до новин. Зараз робота виглядає як гра у "вгадайку", і тільки іноді дають логічно попрацювати. Торгую на біржі BingX

BTC Ситуація по більшій частині схожа на лонговий капкан. Збирити шортистів яких зараз більшість, і тоді вже пульнути вниз Ін
BTC Ситуація по більшій частині схожа на лонговий капкан. Збирити шортистів яких зараз більшість, і тоді вже пульнути вниз Інакше я не можу пояснити цю дікуху Торгую на біржі BingX

В 15:30 вихід важливих новин По обємах нічого цікавого🫠 Торгую на біржі BingX
В 15:30 вихід важливих новин По обємах нічого цікавого🫠 Торгую на біржі BingX

ETH Досі очікую відпрацювання по вчорашньому плану. Поки нічого цікавого. Ріст ціни зараз як на BTC так і на ETH. Причина та
ETH Досі очікую відпрацювання по вчорашньому плану. Поки нічого цікавого. Ріст ціни зараз як на BTC так і на ETH. Причина та логіка поки не дуже зрозуміла Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
По факту зараз є багато варіантів для набору шорт поз по альті. Я б міг набрати дохуіліон позицій по різним активами, і потім показати який я "крутий" трейдер. Зараз ринок інший, не такий яким він був ще рік тому. Набагато краще набрати 1-2і гарні пози по діду та ефіру з ризиком який міг би піти на 10шорт поз по альті. Забрати з однієї позиції свої +50-100%пнл і просто сидіти кайфувати. Це психологічно буде набагато лешге і прибутковіше Крч, нема цілі викатати в кінці руху +100500%пнл і показати що це було дохуіліон поз по альті. Ціль одна - показати вам адекватну "безпечну" роботу трейдера та яким чиному реалізовується визначений контекст без зайвого геморою

ETH Ось так буде ідеально Ждемс👀👀👀 Торгую на біржі BingX
ETH Ось так буде ідеально Ждемс👀👀👀 Торгую на біржі BingX

BTC Азія відкрилась гарним лонговим рухом - з гарних новин на цьому все😂 Поки що ціна продовжує ренжуватись, і волатильність
BTC Азія відкрилась гарним лонговим рухом - з гарних новин на цьому все😂 Поки що ціна продовжує ренжуватись, і волатильність відсутня. Для лонгів важливо щоб минула 4г свічка не отримала зараз повну інвалідацію Для шортів важливо захід нижче 90-89к. А по обємам поки не густо. Тиждень тільки почався, явних аномалій зараз немає Торгую на біржі BingX

BTC1! CME ГЕП на 88 200 - 88 700 Сьогодні ближче до відкриття Азії дадуть волатильність. Побачимо яку маніпуляцію для нас під
BTC1! CME ГЕП на 88 200 - 88 700 Сьогодні ближче до відкриття Азії дадуть волатильність. Побачимо яку маніпуляцію для нас підготували на вихідних. Не забуваємо про загострення конфлікту між Іраном та Ізраїлем. Торгую на біржі BingX

Всім дякую)

Стрімчик в 22:20??? Що скажете?

Repost from N/a
Локальна робота по BTC