ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 608 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 672,并在 乌克兰 地区排名第 4 123

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 608 名订阅者。

根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -203,过去 24 小时变化为 3,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.36%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.65% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 514 次浏览,首日通常累积 971 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 608
订阅者
+324 小时
-137
-20330
帖子存档
Repost from N/a
Локальна робота по BTC

Сьогодні останній день вступу в комюніті TetherFX - 50$ TetherVIP - 50$ Уже завтра ціни будуть по 100$ за місячний доступ Хто бажає ознайомитись з умовами та наповненням просимо прочитати закріплені повідомлення в каналі. Вступ через бота -

TetherFX Статистика 05.01-09.01 Сетапи: - 07.01 - EUR б/у Скальп: - 05.01 - XAU +3% - 07.01 - XAU +2% EUR: Очікував по EUR лонгову реакцію від 1D/W FVG. Шортовий OF був дуже вялий. GBP: Після агресивного зняття всієї верхньої ліквідності 05.01 був не дуже цікавий для роботи XAU: Тижневого bias не було, просто працювали інтрадей і в основному скальпи GER40: Лонговий контекст був ідеальний, таргети також зрозумілі. Останні 2а дні відпрацювання по премаркету було ідеальним, можна було спокійно витянути 3.8рр Перший тиждень цього року закриваю не ідеально але загалом я задоволений.

BTC Вже через годину рішення по митам 17:00 - чекаємо Торгую на біржі BingX
BTC Вже через годину рішення по митам 17:00 - чекаємо Торгую на біржі BingX

GER40 Rr1/2.4 https://www.tradingview.com/x/wnIpuI9S/ А ви так і не назбирали вчора 50🔥 реакцій😔

BTC Сьогодні рішення по Трампівським митам І якраз середина старшого ренжа День може бути дуже веселим. Краще обмежити роботу
BTC Сьогодні рішення по Трампівським митам І якраз середина старшого ренжа День може бути дуже веселим. Краще обмежити роботу зайвими позиціями Торгую на біржі BingX

BTC Лонгами навіть не пахне Ніхто не може зараз викупити весь попит продавців. Можуть в сторону 89к звозити сьогодні Торгую н
BTC Лонгами навіть не пахне Ніхто не може зараз викупити весь попит продавців. Можуть в сторону 89к звозити сьогодні Торгую на біржі BingX

GER40 Rr 1/1.4 Просто по закономірності яка вже 2й місяць себе показує. Дайте 50🔥 реакцій і скину вам відрізок ранкового пре
GER40 Rr 1/1.4 Просто по закономірності яка вже 2й місяць себе показує. Дайте 50🔥 реакцій і скину вам відрізок ранкового премаркету де показував цю закономірність лонгів

Repost from N/a
BTC ETH Локальний та глобальний огляд

EUR https://www.tradingview.com/x/f1ZiuzwW/ Забрало в б/у спредом на новинах((( Ехххх бліннн Завтра буде другий раунд🫩

Ось і переможець конкурсу🔥 Ще й все гарно описав) Скоро надамо йому доступ❤️
+1
Ось і переможець конкурсу🔥 Ще й все гарно описав) Скоро надамо йому доступ❤️

BTC 09.01 буде Суд по визначенню законності Трампівських мит Тому скоріш за все ціна зараз просто почне ренжуватись в діапазо
BTC 09.01 буде Суд по визначенню законності Трампівських мит Тому скоріш за все ціна зараз просто почне ренжуватись в діапазоні 95-91к. Нічого цікавого. По обємам та маніпуляціям зараз все одаково. Одні фіксують прибутки, інші докуповують. Основний рух залежить від виходу новин. Рішення суду в пятницю вечером коли ринки закриті - продовжуємо стояти на місці і вже в неділю ближче до відкриття Азії буде двіж Або рішення суду буде в пятницю коли ринки відкриті, тоді одразк отримуємо рух і на вихідні заходимо в ребалансування На мою особисту думку рішення в пятницю не буде. Це тільки друге засідання, сумніваюсь що вони мають багато даних щоб так швидко виносити вердикт. + Трамп може затягувати засідання стільки скільки його душа забажає Торгую на біржі BingX

BTC Як вам вчорашні качельки на новинах??? Весело чи не дуже? Торгую на біржі BingX
BTC Як вам вчорашні качельки на новинах??? Весело чи не дуже? Торгую на біржі BingX

Tether VIP Не сетап а просто колективна робота🔥 До 10.01 ціна доступу 50$ 1місяць Далі буде 100$ Хто бажає вступити - @tezer
+1
Tether VIP Не сетап а просто колективна робота🔥 До 10.01 ціна доступу 50$ 1місяць Далі буде 100$ Хто бажає вступити - @tezervipbot

SUI Не назбирали ви потрібну кількість реакцій) Профіт забрали трейдери з комюніті🔥 Торгую на біржі BingX
SUI Не назбирали ви потрібну кількість реакцій) Профіт забрали трейдери з комюніті🔥 Торгую на біржі BingX

Tether VIP Сетап Огляд Результат🔥 Легенько потянули скальп по Broccoli✅ Зараз є ще один актив який в роботі, чекаємо підходу
+2
Tether VIP Сетап Огляд Результат🔥 Легенько потянули скальп по Broccoli✅ Зараз є ще один актив який в роботі, чекаємо підходу до входу. Нвзбираєте тут оперативно 150🔥 реакцій то поділюсь і з вами❤️ Торгую на біржі BingX

BTC Я поки не бачу для себе позицій по BTC Внизу діапазон 92-90к може гарно втримати ціну при можливому відкаті. В тому діапа
BTC Я поки не бачу для себе позицій по BTC Внизу діапазон 92-90к може гарно втримати ціну при можливому відкаті. В тому діапазоні у нас fvg+poi Аргументів для відкриття шорт позицій я не бачу, так само і не готовий агресивно лонгувати. Знову тьма трейдерів повідкривали шорт поз, тому я б більше схилявся до ще одного агресивного перехаю в 95-96к ніж до відкатів Торгую на біржі BingC

GBP Раз Два Три І таке буває)
+2
GBP Раз Два Три І таке буває)

Бліц Пишіть короткі питання в чат, я буду давати короткі відповіді Трішки поспілкуємось)

З важливого: Військові нападки Трампа на Венесуеллу, Гренландію, Бразилію, Ніггерію розвяжуть руки Китаю в сторону Тайваню Тому зараз говорити однозначно про невалідність зон 82 000 та 75 000 не варто.