fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 608 مشترک است و جایگاه 7 672 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 123 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 608 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -203 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 3 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.36% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.65% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 514 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 971 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 12 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 608
مشترکین
+324 ساعت
-137 روز
-20330 روز
آرشیو پست ها
ETH Нічого веселого((( Легенька корекція без сильних рухів. Попереду такі ж нудні вихідні (Якщо Трамп не почне чудити з Ірано
ETH Нічого веселого((( Легенька корекція без сильних рухів. Попереду такі ж нудні вихідні (Якщо Трамп не почне чудити з Іраном) Торгую на біржі BingX

ETH На відкритті фоди буде памп чи дамп?? Волатильність можуть дати гарну Торгую на біржі BingX
ETH На відкритті фоди буде памп чи дамп?? Волатильність можуть дати гарну Торгую на біржі BingX

BTC Є зародження шортового OF Через неефективність і роботу з локвльними хаями можна попрацювати в сторону роботи більш старш
BTC Є зародження шортового OF Через неефективність і роботу з локвльними хаями можна попрацювати в сторону роботи більш старшого лоя Торгую нв біржі BingX

Repost from N/a
GBP Полетів через роботу з АХ( https://www.tradingview.com/x/TSlOyubD/

ETH Підходить до верхнього діапазону ренжа. Скоріш за все ціллю буде виступати його девіація. Для того щоб впевнено говорити
ETH Підходить до верхнього діапазону ренжа. Скоріш за все ціллю буде виступати його девіація. Для того щоб впевнено говорити за лонги та закрити очі на нижній пул ліквідності який ціна залишила потрібно закріпитись вище 3 700. Зона 3 700 це повернення в старший ренж і тоді шанси на АТХ виростуть дуже сильно Торгую на біржі BingX

Мені ринок зараз нагадує період коли крипту маніпулятивно накачували обємами і пампанули до 126 000, далі ви знаєте що відбулось... Я дуже сильно хочу помилятись, можливо я просто зациклився на сильних шорт факторах і відкидаю зараз маніпулятивну складову чартів. Але є торгова стратегія, система, досвід, і в першу чергу аргументи, які в даний момент часу нажаль не валідні. Далі текст продовжувати немає сенсу, то все нудна шляпа яка нікому не цікава. Цікаво тільки те що сьогоднішні чарти повторюються на досвіді вдруге, і така закономірність роздутих з пальця пампів може повторюватись ще не один раз, головне запамятати механіку та умовну логіку щоб потім бути готовим до таких спекуляцій. А поки я сиджу на заборі і просто спестерігаю за ефорією яка зараз накриває ринок❤️

BTC Сьогодні рішення по митам не буде BTC > 97 000 в моменті Торгую на біржі BingX
BTC Сьогодні рішення по митам не буде BTC > 97 000 в моменті Торгую на біржі BingX

EUR -0.5% https://www.tradingview.com/x/qk14sfSU/ Позиція набиралась згідно шортового OF Ідеальна робота з ліквідінстю з 12.01, сессії ідеально перезнімаються та оновлюються лої. Сьогодні франк перезняв азію та зайшов в зону блока вчорашнього НЮ тим самим частково сформувалась АМД модель Далі на відкритті ЛО ми отримали m5 bos що підтверджувало наш локальний шортовий ОФ. Ціль як мінімум PDL Але спокійно можемо і до PWL спуститись. Також сьогодні багато новин тому якщо до них не стопне буду підтягувати стоп в б/у. Якщо буде реалізований PDL до новин то буду фіксуватись

BTC Все ж таки дали повторний перехай з заходом в діапазон 94-96к і винесли всіх шортистів. Як бачите я хапнув стоп. Набирала
BTC Все ж таки дали повторний перехай з заходом в діапазон 94-96к і винесли всіх шортистів. Як бачите я хапнув стоп. Набиралась одна позиція але в ній був ризик який я міг закласти в ефір та в альту, тому стоп вийшов дуже болючий. Поки що ті обєми які вчора штовхали ціну вверх уже розмились, тому зараз ніхто не торгує. Ніхто не торгує бо сьогодні судове засідання по митам Трампа. Знову чекаємо тупорилі маніпуляції, і працюємо суто від новин до новин. Зараз робота виглядає як гра у "вгадайку", і тільки іноді дають логічно попрацювати. Торгую на біржі BingX

BTC Ситуація по більшій частині схожа на лонговий капкан. Збирити шортистів яких зараз більшість, і тоді вже пульнути вниз Ін
BTC Ситуація по більшій частині схожа на лонговий капкан. Збирити шортистів яких зараз більшість, і тоді вже пульнути вниз Інакше я не можу пояснити цю дікуху Торгую на біржі BingX

В 15:30 вихід важливих новин По обємах нічого цікавого🫠 Торгую на біржі BingX
В 15:30 вихід важливих новин По обємах нічого цікавого🫠 Торгую на біржі BingX

ETH Досі очікую відпрацювання по вчорашньому плану. Поки нічого цікавого. Ріст ціни зараз як на BTC так і на ETH. Причина та
ETH Досі очікую відпрацювання по вчорашньому плану. Поки нічого цікавого. Ріст ціни зараз як на BTC так і на ETH. Причина та логіка поки не дуже зрозуміла Торгую на біржі BingX

Repost from N/a
По факту зараз є багато варіантів для набору шорт поз по альті. Я б міг набрати дохуіліон позицій по різним активами, і потім показати який я "крутий" трейдер. Зараз ринок інший, не такий яким він був ще рік тому. Набагато краще набрати 1-2і гарні пози по діду та ефіру з ризиком який міг би піти на 10шорт поз по альті. Забрати з однієї позиції свої +50-100%пнл і просто сидіти кайфувати. Це психологічно буде набагато лешге і прибутковіше Крч, нема цілі викатати в кінці руху +100500%пнл і показати що це було дохуіліон поз по альті. Ціль одна - показати вам адекватну "безпечну" роботу трейдера та яким чиному реалізовується визначений контекст без зайвого геморою

ETH Ось так буде ідеально Ждемс👀👀👀 Торгую на біржі BingX
ETH Ось так буде ідеально Ждемс👀👀👀 Торгую на біржі BingX

BTC Азія відкрилась гарним лонговим рухом - з гарних новин на цьому все😂 Поки що ціна продовжує ренжуватись, і волатильність
BTC Азія відкрилась гарним лонговим рухом - з гарних новин на цьому все😂 Поки що ціна продовжує ренжуватись, і волатильність відсутня. Для лонгів важливо щоб минула 4г свічка не отримала зараз повну інвалідацію Для шортів важливо захід нижче 90-89к. А по обємам поки не густо. Тиждень тільки почався, явних аномалій зараз немає Торгую на біржі BingX

BTC1! CME ГЕП на 88 200 - 88 700 Сьогодні ближче до відкриття Азії дадуть волатильність. Побачимо яку маніпуляцію для нас під
BTC1! CME ГЕП на 88 200 - 88 700 Сьогодні ближче до відкриття Азії дадуть волатильність. Побачимо яку маніпуляцію для нас підготували на вихідних. Не забуваємо про загострення конфлікту між Іраном та Ізраїлем. Торгую на біржі BingX

Всім дякую)

Стрімчик в 22:20??? Що скажете?

Repost from N/a
Локальна робота по BTC