ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 595 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 640,并在 乌克兰 地区排名第 4 116

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 595 名订阅者。

根据 26 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -189,过去 24 小时变化为 -11,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.37%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.52% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 514 次浏览,首日通常累积 952 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 27 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 595
订阅者
-1124 小时
-217
-18930
帖子存档
ETH Чим швидше знімемо нижній пул лікви тим краще для нас. Доставка найближчим часом або через тест 3900 Торгую на біржі Bing
ETH Чим швидше знімемо нижній пул лікви тим краще для нас. Доставка найближчим часом або через тест 3900 Торгую на біржі BingX😍

Також зараз переглянув альт маркет на старших тф. Можу сказати що альті зараз ні холодно ні жарко від BTC та його маніпуляцій. Альта стоїть камнем на одному місці після дампу 10го жовтня. Маркет в очікуванні ФРС оголосила про завершення програми QT з 1го грудня - це дасть змогу залітати інвесторам в ризиковані активи = великі шанси на те що крипта подихає. Крч, висновок по альті не змінився, поки фонди та інституціонали тихенько все закуповують я набираю разом з ними. Шанси зловити те саме "дно" завжди дорівнюють нулю. Шанси втратити все зараз на маніпуляціях та новинах на фючах дорівнюють майже 100%. Розумний HODL завжди дорівнює профіт Торгую на біржі BingX😍

ETH Локально так проситься. Зона поі 4300-4400 для ефіру поки дуже важко дається, тому маємо два варіанти: 1. Перезнімаємо лі
ETH Локально так проситься. Зона поі 4300-4400 для ефіру поки дуже важко дається, тому маємо два варіанти: 1. Перезнімаємо лікву внизу біля 3600 і летимо вверз 2. Підвозять гарні новини і тоді без перезняття летимо в космос Торгую на біржі BingX😍

BTC Зустріч Трампа з Сі пройшла успішно. Попередньо обидва президенти дали зворотній звязок по зустрічі сказавши що вони про
BTC Зустріч Трампа з Сі пройшла успішно. Попередньо обидва президенти дали зворотній звязок по зустрічі сказавши що вони про все домовились і розраховують на довгу співпрацю між країнами. BTC в той же час повністю перекрив другу зону поі опустившись нижче 108к. На маркеті все одно помітна слабкість та локальний низхідний тренд по BTC. Зона 105-102к досі виглядає привабливо, лімітних ордерів в даній зоні з кожним днем стає все більше Ждемс👀 Торгую на біржі BingX😍

Доречі Уже завтра зустріч Трампа з Сі Тому на цьому качелі не закінчуються) А там уже чекаємо закінчення шатдауну Крч, живемо від новин до новин😔 Тільки BTC та ETH можна зараз періодично відторговувати, і то дуже обережно, весь інший ринок виглядає як повна шляпа Торгую на біржі BingX😍

О така жиза😂 Це криптааааа😂 Торгую на біржі BingX😍

BTC Ось і качелі Доставка до другої зони була швидкою Виступ Пауела продожується Торгую на біржі BingX😍
BTC Ось і качелі Доставка до другої зони була швидкою Виступ Пауела продожується Торгую на біржі BingX😍

FOMC - СТАВКА ФРС = 4% (ОЧІК 4% / МИНУЛА 4.25%)

Ось статистика Юліка по напрямку Маркет динаміки🔥 В кожного є шанс потрапити на сьогоднішній стрім -

🔥Новини : 🔹HOT 20X +14% 🔹ALPHA 20X +6% 🔹EUL 10X +65% 🔹J 25X +24% 🔹2Z 25X +6% 🔹RECALL 50X +137% 📊 Загальний PNL: +252% 🔹YB -2% 🔹YB -102% 📉 Загальний PNL: -104% 🔥Направлення Х: 🔹SERAPH 20x +147% 🔹SERAPH 20x +781% 🔹RFC 20X +466% 🔹XAN 50X +19% 🔹BTC 500X +223% 🔹SUI 20X +1953% 🔹TON 50X +1715% 🔹TST 20X +62% 🔹IP 20X +103% 🔹VELO 22X +103% 🔹STRK 23X +58% 🔹PUMPBTC 23X +66% 🔹HIPPO 23X +50% 🔹REX 23X +433% 🔹MASA 23X +136% 🔹NS 23X +101% 🔹HIFI 23X +4% 🔹STRK 23X +4% 🔹REX 23X +204% 🔹BAS 10X +36% 🔹STBL 10X +18% 🔹COAI 20X +57% 📊 Загальний PNL: +6709% 🔹BAKE 23X -100% 🔹COAI 25X -68% 🔹ASTER 10X -10% 🔹CLO 10X -100% 📉 Загальний PNL: -278% ✅ ТОТАЛ: +6961% ❌ ТОТАЛ: -382%

Сьогодні в комюніті проведемо стрім🔥 Юлік ще раз покаже свої стратегії по торгівлі маркет динаміки💰 Також сьогодні покаже та анонсує нову стратегію на якій зараз можна заробляти🔥 Торгівля по маркет динаміці дозволяє кожному за декілька днів отримати нові скіли та торгувати незалежно від сетапів) Хто бажає приєднатись -

BTC Поки покупців немає Локально ціну душать Нас чекають два цікавих дні: - сьогодні рішення фрс по % ставці + пресконферекці
BTC Поки покупців немає Локально ціну душать Нас чекають два цікавих дні: - сьогодні рішення фрс по % ставці + пресконферекція - завтра зустріч Трампа з Сі Будуть качельки Також не забуваємо що шатдаун також в будь який момент може закінчитись Торгую на біржі BingX😍

Угадайте на який актив запустили на сьогодні ETF??? Торгую на біржі BingX😍
Угадайте на який актив запустили на сьогодні ETF??? Торгую на біржі BingX😍

BTC Три основі зони які можуть дати реакцію Судячи по лімітам та відкритому інтересу для великих гравців найкращою буде зона
BTC Три основі зони які можуть дати реакцію Судячи по лімітам та відкритому інтересу для великих гравців найкращою буде зона 104-102к Також не забувайте що завтра засідання ФРС та рішення по % ставці Торгую на біржі BingX😍

APT Рухається чітко по плану Якщо свінг на фючах потрачений то для споту ціна до 6$ завжди солодка Торгую на біржі BingX😍
APT Рухається чітко по плану Якщо свінг на фючах потрачений то для споту ціна до 6$ завжди солодка Торгую на біржі BingX😍

Йоу Забрав сьогодні диплом🔥 Пішло 10рочків на медицину/навчання) В 2019 знайшов для себе трейдинг і медицину вивчав паралель
Йоу Забрав сьогодні диплом🔥 Пішло 10рочків на медицину/навчання) В 2019 знайшов для себе трейдинг і медицину вивчав паралельно крипті. Тяжко/важко але якось впорався. Ну і по факту вирішив повязати своє життя з трейдом. Багато писати не хочу, просто захотів поділись з вами хвилинкою своєї ностальгії❤️

ETH Розмотало в 2і сторони Шорт -40% 100х Лонг -40% 100х В тоталі -80% Мда Торгую на біржі BingX😍
ETH Розмотало в 2і сторони Шорт -40% 100х Лонг -40% 100х В тоталі -80% Мда Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Ефір 5хв ренж Розторгквати при виході в одну з сторін Рр1/1 1/1,5 Плече 50-100х
Ефір 5хв ренж Розторгквати при виході в одну з сторін Рр1/1 1/1,5 Плече 50-100х

SOL, LTC, HBAR Вже завтра на них буде запуск ETF (якщо SEC не будуть палки в колеса ставити) Торгую на біржі BingX😍

Продовжуємо Шо по альтсезону? Буде чи ні? Для того щоб дати відповідь на це питання потрібно спотатку звернути увагу на те де дійсно сидять великі бабки Великі бабки це Американські фонди та інституційні інвестори - вони не будуть бігати за мемасами, децентралами та іншою фігньою яку буде шилити лисий з бінанс) Вони просто потихеньку накопичують, стабільно і великими обсягами. Подають заявки на нові ETF по крипто проектам, скуповують все що можна на ОТС і чекають свого часу. Вся ця нова мішура дає можливіть фондам закуповувати базовані проекти по низьким цінам поки хомяки чекають що далі буде шилити CZ або в пошуку того який новий мемас вистрілить на +100500%. Тому чи буде альтсезон? - звичайно буде і почнеться він швидко, тоді коли ніхто не буде очікувати. Якщо ви хочете бути в цій "лодці" звертайте свою увагу на спот і не розсіюйтесь на інший шум. "Тихіше їдеш - далі будеш" Обняв підняв❤️