es
Feedback
Тезер

Тезер

Ir al canal en Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram Тезер

El canal Тезер (@macotezer) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 14 595 suscriptores, ocupando la posición 7 640 en la categoría Criptomonedas y el puesto 4 116 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 14 595 suscriptores.

Según los últimos datos del 26 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -189, y en las últimas 24 horas de -11, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 10.37%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 6.52% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 514 visualizaciones. En el primer día suele acumular 952 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 12.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 27 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

14 595
Suscriptores
-1124 horas
-217 días
-18930 días
Archivo de publicaciones
ETH Чим швидше знімемо нижній пул лікви тим краще для нас. Доставка найближчим часом або через тест 3900 Торгую на біржі Bing
ETH Чим швидше знімемо нижній пул лікви тим краще для нас. Доставка найближчим часом або через тест 3900 Торгую на біржі BingX😍

Також зараз переглянув альт маркет на старших тф. Можу сказати що альті зараз ні холодно ні жарко від BTC та його маніпуляцій. Альта стоїть камнем на одному місці після дампу 10го жовтня. Маркет в очікуванні ФРС оголосила про завершення програми QT з 1го грудня - це дасть змогу залітати інвесторам в ризиковані активи = великі шанси на те що крипта подихає. Крч, висновок по альті не змінився, поки фонди та інституціонали тихенько все закуповують я набираю разом з ними. Шанси зловити те саме "дно" завжди дорівнюють нулю. Шанси втратити все зараз на маніпуляціях та новинах на фючах дорівнюють майже 100%. Розумний HODL завжди дорівнює профіт Торгую на біржі BingX😍

ETH Локально так проситься. Зона поі 4300-4400 для ефіру поки дуже важко дається, тому маємо два варіанти: 1. Перезнімаємо лі
ETH Локально так проситься. Зона поі 4300-4400 для ефіру поки дуже важко дається, тому маємо два варіанти: 1. Перезнімаємо лікву внизу біля 3600 і летимо вверз 2. Підвозять гарні новини і тоді без перезняття летимо в космос Торгую на біржі BingX😍

BTC Зустріч Трампа з Сі пройшла успішно. Попередньо обидва президенти дали зворотній звязок по зустрічі сказавши що вони про
BTC Зустріч Трампа з Сі пройшла успішно. Попередньо обидва президенти дали зворотній звязок по зустрічі сказавши що вони про все домовились і розраховують на довгу співпрацю між країнами. BTC в той же час повністю перекрив другу зону поі опустившись нижче 108к. На маркеті все одно помітна слабкість та локальний низхідний тренд по BTC. Зона 105-102к досі виглядає привабливо, лімітних ордерів в даній зоні з кожним днем стає все більше Ждемс👀 Торгую на біржі BingX😍

Доречі Уже завтра зустріч Трампа з Сі Тому на цьому качелі не закінчуються) А там уже чекаємо закінчення шатдауну Крч, живемо від новин до новин😔 Тільки BTC та ETH можна зараз періодично відторговувати, і то дуже обережно, весь інший ринок виглядає як повна шляпа Торгую на біржі BingX😍

О така жиза😂 Це криптааааа😂 Торгую на біржі BingX😍

BTC Ось і качелі Доставка до другої зони була швидкою Виступ Пауела продожується Торгую на біржі BingX😍
BTC Ось і качелі Доставка до другої зони була швидкою Виступ Пауела продожується Торгую на біржі BingX😍

FOMC - СТАВКА ФРС = 4% (ОЧІК 4% / МИНУЛА 4.25%)

Ось статистика Юліка по напрямку Маркет динаміки🔥 В кожного є шанс потрапити на сьогоднішній стрім -

🔥Новини : 🔹HOT 20X +14% 🔹ALPHA 20X +6% 🔹EUL 10X +65% 🔹J 25X +24% 🔹2Z 25X +6% 🔹RECALL 50X +137% 📊 Загальний PNL: +252% 🔹YB -2% 🔹YB -102% 📉 Загальний PNL: -104% 🔥Направлення Х: 🔹SERAPH 20x +147% 🔹SERAPH 20x +781% 🔹RFC 20X +466% 🔹XAN 50X +19% 🔹BTC 500X +223% 🔹SUI 20X +1953% 🔹TON 50X +1715% 🔹TST 20X +62% 🔹IP 20X +103% 🔹VELO 22X +103% 🔹STRK 23X +58% 🔹PUMPBTC 23X +66% 🔹HIPPO 23X +50% 🔹REX 23X +433% 🔹MASA 23X +136% 🔹NS 23X +101% 🔹HIFI 23X +4% 🔹STRK 23X +4% 🔹REX 23X +204% 🔹BAS 10X +36% 🔹STBL 10X +18% 🔹COAI 20X +57% 📊 Загальний PNL: +6709% 🔹BAKE 23X -100% 🔹COAI 25X -68% 🔹ASTER 10X -10% 🔹CLO 10X -100% 📉 Загальний PNL: -278% ✅ ТОТАЛ: +6961% ❌ ТОТАЛ: -382%

Сьогодні в комюніті проведемо стрім🔥 Юлік ще раз покаже свої стратегії по торгівлі маркет динаміки💰 Також сьогодні покаже та анонсує нову стратегію на якій зараз можна заробляти🔥 Торгівля по маркет динаміці дозволяє кожному за декілька днів отримати нові скіли та торгувати незалежно від сетапів) Хто бажає приєднатись -

BTC Поки покупців немає Локально ціну душать Нас чекають два цікавих дні: - сьогодні рішення фрс по % ставці + пресконферекці
BTC Поки покупців немає Локально ціну душать Нас чекають два цікавих дні: - сьогодні рішення фрс по % ставці + пресконферекція - завтра зустріч Трампа з Сі Будуть качельки Також не забуваємо що шатдаун також в будь який момент може закінчитись Торгую на біржі BingX😍

Угадайте на який актив запустили на сьогодні ETF??? Торгую на біржі BingX😍
Угадайте на який актив запустили на сьогодні ETF??? Торгую на біржі BingX😍

BTC Три основі зони які можуть дати реакцію Судячи по лімітам та відкритому інтересу для великих гравців найкращою буде зона
BTC Три основі зони які можуть дати реакцію Судячи по лімітам та відкритому інтересу для великих гравців найкращою буде зона 104-102к Також не забувайте що завтра засідання ФРС та рішення по % ставці Торгую на біржі BingX😍

APT Рухається чітко по плану Якщо свінг на фючах потрачений то для споту ціна до 6$ завжди солодка Торгую на біржі BingX😍
APT Рухається чітко по плану Якщо свінг на фючах потрачений то для споту ціна до 6$ завжди солодка Торгую на біржі BingX😍

Йоу Забрав сьогодні диплом🔥 Пішло 10рочків на медицину/навчання) В 2019 знайшов для себе трейдинг і медицину вивчав паралель
Йоу Забрав сьогодні диплом🔥 Пішло 10рочків на медицину/навчання) В 2019 знайшов для себе трейдинг і медицину вивчав паралельно крипті. Тяжко/важко але якось впорався. Ну і по факту вирішив повязати своє життя з трейдом. Багато писати не хочу, просто захотів поділись з вами хвилинкою своєї ностальгії❤️

ETH Розмотало в 2і сторони Шорт -40% 100х Лонг -40% 100х В тоталі -80% Мда Торгую на біржі BingX😍
ETH Розмотало в 2і сторони Шорт -40% 100х Лонг -40% 100х В тоталі -80% Мда Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Ефір 5хв ренж Розторгквати при виході в одну з сторін Рр1/1 1/1,5 Плече 50-100х
Ефір 5хв ренж Розторгквати при виході в одну з сторін Рр1/1 1/1,5 Плече 50-100х

SOL, LTC, HBAR Вже завтра на них буде запуск ETF (якщо SEC не будуть палки в колеса ставити) Торгую на біржі BingX😍

Продовжуємо Шо по альтсезону? Буде чи ні? Для того щоб дати відповідь на це питання потрібно спотатку звернути увагу на те де дійсно сидять великі бабки Великі бабки це Американські фонди та інституційні інвестори - вони не будуть бігати за мемасами, децентралами та іншою фігньою яку буде шилити лисий з бінанс) Вони просто потихеньку накопичують, стабільно і великими обсягами. Подають заявки на нові ETF по крипто проектам, скуповують все що можна на ОТС і чекають свого часу. Вся ця нова мішура дає можливіть фондам закуповувати базовані проекти по низьким цінам поки хомяки чекають що далі буде шилити CZ або в пошуку того який новий мемас вистрілить на +100500%. Тому чи буде альтсезон? - звичайно буде і почнеться він швидко, тоді коли ніхто не буде очікувати. Якщо ви хочете бути в цій "лодці" звертайте свою увагу на спот і не розсіюйтесь на інший шум. "Тихіше їдеш - далі будеш" Обняв підняв❤️