ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 595 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 640,并在 乌克兰 地区排名第 4 116

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 595 名订阅者。

根据 26 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -189,过去 24 小时变化为 -11,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.37%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.52% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 514 次浏览,首日通常累积 952 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 27 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 595
订阅者
-1124 小时
-217
-18930
帖子存档
Продовжуємо Шо по альтсезону? Буде чи ні? Для того щоб дати відповідь на це питання потрібно спотатку звернути увагу на те де дійсно сидять великі бабки Великі бабки це Американські фонди та інституційні інвестори - вони не будуть бігати за мемасами, децентралами та іншою фігньою яку буде шилити лисий з бінанс) Вони просто потихеньку накопичують, стабільно і великими обсягами. Подають заявки на нові ETF по крипто проектам, скуповують все що можна на ОТС і чекають свого часу. Вся ця нова мішура дає можливіть фондам закуповувати базовані проекти по низьким цінам поки хомяки чекають що далі буде шилити CZ або в пошуку того який новий мемас вистрілить на +100500%. Тому чи буде альтсезон? - звичайно буде і почнеться він швидко, тоді коли ніхто не буде очікувати. Якщо ви хочете бути в цій "лодці" звертайте свою увагу на спот і не розсіюйтесь на інший шум. "Тихіше їдеш - далі будеш" Обняв підняв❤️

Альтсезон Суто думки без індексів та інших даних. Альтсезон на який всі моляться ще з весни 2024року... Але давайте локально проаналізуємо 2025рік, він буде цікавішим. 1.Президентсво Трампа та його агресивна економічна політика яка рухала США в сторону дефолту 2. Старт ери ШІ агентів 3. Токени/меми Трампа та його сімейства 4. Розвиток дексів як повноцінних робочий платформ (HYPE, ASTER та інші децентрали на які пішли користувачі дякуючи Трампу і його мемам) 5. CZ який стабільно починає дуже агресивно шилити нові проекти Всі вище перераховані пункти в купі дали те що ліквідність не тримається на одному місці, і постійно перетікає. Перетік відбувається хаотично тому встигнути за всім абсолютно нереально. Але є багато але.... Давайте реацій і продовжую🔥

Йоу Дайте реакцій🔥 а я дам свою думку з приводу альтсезону Буде чи не буде, коли почнеться і тд

BTC Всім привіт, починаємо працювати🔥 По старому є ще каскад з ліміт супротиву до в діапазоні 117-119к тому є шанси туди дій
BTC Всім привіт, починаємо працювати🔥 По старому є ще каскад з ліміт супротиву до в діапазоні 117-119к тому є шанси туди дійти, мінімальні але вони є. Що стосується ліміток на покупку: 1. Перші лімітки стоять по 112-110к 2. Основний пул 106-104к Висновок поки один: Ліміти підставляються дуже низько тільки з розрахунком на дамп або агресивну корекцію яка може тривати 10+днів. Скоріш за все корекція може бути спричиненна закінченням шатдауну. (Памаєтаємо початок шатдауну - отримали лютий безвідкатний ріст) Також звератємо увагу на ріст який у нам вже є - ліква не перезнімається, просто агресивна тянучка вверх Торгую на біржі BingX😍

ТЕЗЕР VIP 🔥Автоматизовуємо роботу напрямку MARCET DYNAMIC🔥 Тепер кожен хто вступить в комюніті отримає доступ до програми я
+1
ТЕЗЕР VIP 🔥Автоматизовуємо роботу напрямку MARCET DYNAMIC🔥 Тепер кожен хто вступить в комюніті отримає доступ до програми яка буде дуже сильно допомагати відторговувати новини (лістинги і делістинги) Сьогодні комюніті уже тестує дану програму, трішки пізніше будемо ділитись результатами а фідбеком❤️ Хто бажає вступити за 35$ на місяць велком - @tezervipbot

ШІ та їх результати Нагадую - на старті кожному ші дали в управління по 10к$. Також можете глянути на їх відкриті угоди зараз
+3
ШІ та їх результати Нагадую - на старті кожному ші дали в управління по 10к$. Також можете глянути на їх відкриті угоди зараз Торгую нв біржі BingX😍

BTC Підійшли до основної поі суппотиву лімітного 114-116к Завтра вже буду вриватись в роботу Торгую на біржі BingX😍
BTC Підійшли до основної поі суппотиву лімітного 114-116к Завтра вже буду вриватись в роботу Торгую на біржі BingX😍

BTC Причина пампу : Китай готовий укласти торгову угоду з США (зі слів Бессета) Просто як вкидон виглядає, але ринок реагує р
BTC Причина пампу : Китай готовий укласти торгову угоду з США (зі слів Бессета) Просто як вкидон виглядає, але ринок реагує ростом Торгую на біржі BingX😍

Про "Хоббідогінг" вже всі чули? Лайкніть хто займається професійно "Хоббідепозитінгом" або "Хоббітрейдингом"/"Хоббітейкінгом"?😂 Торгую на біржі BingX😍

BTC Поки не подобається те що до вихідних не отримали доставку до 114к Тому скоріш за все діапазон 114-116к ми побачимо через
BTC Поки не подобається те що до вихідних не отримали доставку до 114к Тому скоріш за все діапазон 114-116к ми побачимо через тетс 109-110к. З найцікавішого: BTC сьогодні буквально трішки позеленів а альта вся червона🫠 Обємів та ліквідності в ринку дуже мало. Діч а не ринок Торгую на біржі BingX😍

Валютка по відношенню до долара полетіла в космос. Крипта поки стримано реагує Чекаємо Торгую на біржі BingX😍

🇺🇸 Core CPI (Sep) y/y = 3.0% (очікування 3.1% / попередній 3.1%) m/m = 0.2% (очікування 0.3% / попередній 0.3%) 🇺🇸 CPI (Sep) y/y = 3.0% (очікування 3.1% / попередній 2.9%) m/m = 0.3% (очікування 0.4% / попередній 0.4%) Bureau | Monthly | Special

В 15:30 опублікують дані по СРІ 23дні без новин і сьогодні перші дані На крипту також може достатньо сильно вплинути Тримайте руку на пульсі і обережно з відкритими позиціями❤️ Торгую на біржі BingX😍

BTC Опціони нажаль закрились в мінус Тієї волатильності якої очікував не дали. Зараз ціна рухається вверх достатньо технічно,
BTC Опціони нажаль закрились в мінус Тієї волатильності якої очікував не дали. Зараз ціна рухається вверх достатньо технічно, і дорога до 114к не має бути проблемною Ждемс Торгую на біржі BingX😍

Виступ закінчився Нічого цікавого

Лайв трансляція виступу Трампа

BTC Все як і казав в ранковому огляді💰 Хочу ще один вихід до 112к протягом наступних 5ти годин побачити І буде пушка ракета�
BTC Все як і казав в ранковому огляді💰 Хочу ще один вихід до 112к протягом наступних 5ти годин побачити І буде пушка ракета💰 Торгую на біржі BingX😍

Виступ Трампа з "ВАЖЛИВОЮ" заявою сьгодні о 22:00 Про що заява і в чому важливість поки хз Ждемс, якщо макро і Китай то на ринку буде волатильність

Локалльний огляд BTC ETH Торгую на біржі BingX😍